Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Ірина Монахова

55 Країн
35 Походів
Будь щасливим завжди у цю хвилину, дивлячись з вершини гори на хмари під тобою;)
Досвід походів

Іра з тих людей, для яких цілий світ — рідний дім. Мандрівниця з величезним стажем, вона відвідала купу віддалених куточків планети і на батьківщину повертається всього на кілька тижнів на рік. Улюблений регіон — Латинська Америка, де вважає за краще проводити нашу зиму :)) Об’їздила 55+ країн: автостопом, на велосипеді, звичайно ж, пішки і навіть на слонах і верблюдах, тому цікаві історії завжди в наявності. У Латинській Америці пройшла вже майже всі треккінгові маршрути, «для спокою душі» обожнює Гімалаї, піднімалася на Кіліманджаро. В горах з 2005 року (Кавказ, Камчатка, Європа). У планах Венесуела, Африка, Таджикистан і Антарктида.

Особисті якості

Приязна, чуйна і добра, Іра проявляє дивовижне терпіння до своїх туристів: завжди знайде підбадьорливі слова або чашку теплого чаю). З нею найскладніші треки здадуться набагато легшими і пройдуться з посмішкою. А її незмінна толерантність перетворює групу в справжню команду! В горах головними вважає безпеку та неймовірні види, обов’язково знаходить час, щоб насолодитися величчю пейзажів.

Хобі

Флористика та оформлення заходів (з нею не пропустиш ботсад!)), велоспорт, сноуборд, малювання. Мріє відкривати і показувати туристам рідкісні, важкодоступні, «нерозкручені» красоти природи і бачити, як в їхніх очах відбивається блиск вражень…)

Останні відгуки
Facebook відгуки
Галерея
Фотогалерея
Кілотоа, Ірина Монахова
інструктор Іра Монахова десь в Болівії
інструктор іра Монахова в Уюні
Іра Монахова на озері в Лангтангу
Ірина Монахова в Боготі
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти