Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Прокат

Івано-Франківськ
Для наших туристів в Карпатських походах діє клубний прокат спорядження в Івано-Франківську за приємними цінами. Прокат туристичного спорядження в Івано-Франківську — зручний, швидкий та надійний спосіб зробити похід до Карпат бюджетним та комфортним.
Наші БОНУСИ:
  • Офіс нашого клубу знаходиться на найкоротшому шляху з залізничного вокзалу в гори
  • Ви зможете перепакувати рюкзаки, випити чай, набрати термос, переодягтися тощо. у нашому офісі
  • Є послуга зберігання непотрібних речей
  • Прокатний фонд регулярно оновлюється
ПРОКАТ ЛІТНЬОГО І ДЕМІСЕЗОННОГО СПОРЯДЖЕННЯ
Найменування
Ціна за 1 день
Місце в наметі (літня, 3 сезони)
60 грн
Рюкзак з рейнкавером (Новий*)
100 грн
Рюкзак з рейнкавером (Бувалий**)
60 грн
Каремат (килимок)
30 грн
Спальний мішок (літній/демісезонний, 0°С)
50 грн
Трекінгові палиці
40 грн
Гамаші (бахіли туристичні)
40 грн

*Новий рюкзак – виробник: Naturehike і MountainTop, 2023 року випуску

**Бувалий рюкзак – різних виробників, служать в прокаті протягом кількох років, мають хороший стан.

ПРОКАТ ЗИМОВОГО І АЛЬП. СПОРЯДЖЕННЯ
Найменування
Ціна за 1 день
Місце в наметі
60 грн
Рюкзак з рейнкавером (Новий)
100 грн
Рюкзак з рейнкавером (Бувалий)
60 грн
Каремат (килимок)
30 грн
Спальний мішок (зимовий, -12°С)
60 грн
Трекінгові палиці
40 грн
Гамаші (бахіли туристичні)
40 грн
Кішки (з антипідлипами)
100 грн
Ціни на альп. спорядження
*УВАГА
Кількість клубного спорядження на прокат обмежена. Замовляйте його заздалегідь, особливо в гарячі сезони (січень, травень, липень-серпень), інакше чогось може просто не вистачити. У такому разі ми все одно спробуємо допомогти Вам, скоординувавши з нашими партнерами, але Вам доведеться самостійно забирати речі з їх пунктів видачі, та й ціни будуть вищими.
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ЗВЕРТАЮЧИ ДО НАС?
Консультація
Перед походом з нашим клубом Ви зможете поставити питання щодо погоди та умов на маршруті, уточнити, що треба саме Вам для конкретного туру.
БЕЗ ЗАСТАВКИ ТА ПАСПОРТИ
Спеціальна умова для наших туристів.
НЕПОТРІБНІ РЕЧІ
Можливість залишити непотрібні речі на офісі, а не тягнути їх із собою або бігати камерами зберігання.
ПРИЄМНА АТМОСФЕРА
Можливість залишити непотрібні речі на офісі, а не тягнути їх із собою або бігати камерами зберігання.
БОНУСИ
Можливість залишити непотрібні речі на офісі, а не тягнути їх із собою або бігати камерами зберігання.
Грузія
Наші туристи можуть взяти повний комплект екіпіровки для всіх походів до Грузії з нашим клубом. Повний комплект спорядження - це в першу чергу дорого, в чому Ви можете переконатись у будь-якому туристичному магазині. Не думайте, що рюкзак за 800 грн забезпечить Вам комфорт та стане надійним другом у горах! А намет із Епіцентру 100% промокатиме. Тому має пряме значення спочатку спробувати себе в горах, примірятися, проконсультуватися в інструктора і придивитися до екіпіровки інших учасників. Після першого ж походу Ви добре розумітимете, що саме Вам потрібно, від об'єму рюкзака до температури комфорту спальника. І це допоможе Вам заощадити час та гроші при покупці спорядження.
Найменування
Ціна за 1 день
Ціна за весь похід
Місце в наметі (зимовий)
40 грн
15$
Рюкзак з рейнкавером
50 грн
16$
Каремат (килимок)
20 грн
8$
Спальний мішок (зимовий, -12°С)
35 грн
9$
Трекінгові палиці зі сніговими кільцями
85 грн
19$

*при сходження на Казбек спец. спорядження можна взяти ТУТ.

Київ, Харків
У Києві та Харкові можемо рекомендувати такі компанії для прокату речей, усю детальну інформацію уточнюйте у компаніях:
Gorgany (Київ)
8000.ua (Київ)
Прокат24 (Київ)
Naprokat (Київ)
Мандрівник (Харків)
Умови видачі, правила прийому
БЕЗ ГРОШОВОЇ ЗАСТАВУ АБО ПАСПОРТУ
Ми надаємо екіпірування нашим туристам без грошової застави чи паспорта, по 100% оплаті повної вартості на весь час туру.
ЧИСТЕ СПОРЯДЖЕННЯ
Турист зобов'язаний здати прокатне спорядження в тому ж вигляді, в якому воно було ним отримане: цілим, чистим і сухим (останнє вже по можливості, зрозуміло — адже в горах може бути дощ).
ВЛАСНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Ви берете прокат спорядження під свою відповідальність. У разі поломки з Вашої вини Ви повністю компенсуєте вартість ремонту, а в разі втрати — вартість за вирахуванням амортизації.
ПРОКАТ ОДЯГУ НЕ ПРАКТИКУЄМО
Куртки, штани, рукавички та інше кожен повинен підбирати і купувати самостійно. Брати чуже взуття категорично не радимо, воно повинне бути особистим і вже перевіреним в польових умовах. До того ж неможливо забезпечити належну гігієну одягу та взуття після походів. Нагадуємо, що не варто брати також нове взуття на тривалий треккінг. Якщо Вам не вистачає чогось з одягу, Ваш координатор допоможе вибрати варіанти.
Прокат спорядження

Прокат спорядження ІДЕАЛЬНО підійде новачкам: тепер Вам не треба бігати по магазинах у пошуках екіпіровки, якої бракує, екстрено розбиратися у всіх тонкощах нової тематики або намагатися позичити що-небудь у друзів / знайомих. Просто запишіться в похід, скажіть менеджеру, яке спорядження Ви хочете взяти на прокат в Івано-Франківську, і ні про що не хвилюйтеся! Воно буде чекати Вас у нас на офісі.

Повний комплект споряги — це в першу чергу дорого, в чому Ви можете переконатися в будь-якому туристичному магазині. Не думайте, що рюкзак за 800 грн забезпечить Вам комфорт і стане надійним другом в горах! А намет з Епіцентру 100% тектиме. Тому має прямий сенс спочатку спробувати себе в горах, примірятися, проконсультуватися у інструктора і придивитися до екіпіровки інших учасників. Після першого ж походу Ви будете відмінно розуміти, що саме Вам потрібно, від об’єму рюкзака до температури комфорту спальника. І це допоможе Вам заощадити час і гроші при покупці спорядження.

Часто до нас звертаються туристи, які в середньому ходять в гори раз на рік. Навіщо витрачатися на намет-спальник-каримат, коли за ці гроші можна років 10 брати все необхідне у нас? До того ж гірські речі займають місце вдома і потрібно тягнути їх в Івано-Франківськ і назад… В цьому випадку оренда стане чудовою альтернативою.

Це зручно, коли Ви не хочете везти екіпіровку з собою (наприклад, дає можливість заощадити на багажі в літаку), або Вам не вистачає чогось зі списку необхідних речей.

Розгорнути
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти