Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Піший тур в Новій Зеландії | Great Walks – трекінг 
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
140 км
18 днів

Піший тур в Новій Зеландії | Great Walks – трекінг 

1450$
5.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
18 днів

Нова Зеландія… чудовий, далекий світ, повний секретів, які надихали Верна і Даррела. Ніде на планеті немає такого розмаїття ландшафтів, настільки ендемічної флори і фауни, більш чистих і продуманих стежок. Деревовидні папороті зі срібними листям, печери повняться блакитним мерехтінням, золоті піски і блакитне море, високі гори і льодовики, з дерев звисають метрові нитки мохів… Країна ідеї “Pure and Green” дарує найкращі можливості для еко-туризму! Активний тур в Новій Зеландії топовими «Великими прогулянками» – ідеальний спосіб пізнати ці острови. Приєднуйтесь!

*Всі фото, використані в описі — з наших походів. Ви дійсно ВСЕ ЦЕ побачите. Наш турклуб проводить тури в Зеландії з 2016 року, даємо 100% гарантію походу (і практичну допомогу в підготовці :).

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Маршрут в Новій Зеландії
Маршрут
Куінстаун
Рутберн Трек
Кеплер Трек
льодовик Франца-Йосипа
Скелі Пунакаікі
печери Підземних Пригод
Нельсон
Трек Абеля-Тасмана
Веллінгтон
Туранджі
Тонгаріро
Уаі-О-Тапу
Роторуа
Хоббітон
Вайтомо
Окленд
День 1. Куінстаун

Прилітаємо в міжнародний аеропорт Куінстауна. Містечко лежить на березі льодовикового озера Уакатіпу і оточене дивно красивими горами. З нього ми і почнемо наш тур в Новій Зеландії. Перше поселення тут заснували старателі під час золотої лихоманки, але туризм вдихнув в нього нове життя. Тут доступні всілякі активні рекреації: лижі, маунтінбайк, спортивна риболовля, рафтинг, банджи-джампінг, катамарани і безліч маршрутів для пішого туризму. Залишимо речі в готелі, прогуляємося затишним центром з ресторанчиками і магазинами, можемо заглянути в міський парк або вдатися до екстремальних розваг за смаком.

Куінстаун
Куінстаун
День 2. Рутберн Трек (Routeburn Track)

Вранці їдемо в кемп Шелтер, де починається перша «Велика Прогулянка» – Рутберн. Цей недовгий (32 км) піший тур проходить через два національні парки біля підніжжя Південних Альп: Fiordland і Aspiringу. Він входить в список Great Walk і підтримується на належному рівні.

Сьогодні побачимо водоспад «Фата нареченої», густі джунглі і глибоку ущелину. Цей маршрут вважається найбільш мальовничим і найпрекраснішим у всій країні, при тому стежки добре обладнані і йти легко. Ночуємо в одному з campsite.

Треккінг в горах Нової Зеландії
Хайкинг в Новой Зеландии
День 3. О. Маккензі (Lake Mackenzie)

Піднімаємося все вище в гори – на запашні луки з приголомшливими видами. Крокувати легко і приємно, ми дуже швидко досягаємо сідловини Харріс (Harris Saddle), яка вважається родзинкою всього маршруту. Навколо — гострі засніжені вершини і строкаті глибокі долини. Йдемо в альпійському поясі до Конічних пагорбів (Conical Hill), звідки видно не тільки гори, але і далекий океан. Відпочиваємо в притулку після довгого, але мальовничого дня.

Над високогірним озером
Альпи в Южній півкулі
День 4. Девайд (The Divide), Круїз в бухті Мілфорд (Milford Sound)

Зі стежки відкриваються види на снігові піки Альп, проходимо кілька дрібних озер. Далі шлях веде нас через ліс з червоного бука, але з незмінними ліанами і гігантською папороттю. Тут стоїть притулок, біля якого на парковці сідаємо в машину і їдемо в Мілфорд Саунд. На місці будемо після обіду.

Ця бухта – не що інше як гігантський фіорд. Зі стрімких його стін падають водоспади, а вершини гір, які здіймаються над водою на 2000 вертикальних метрів, оповиті романтичними хмарами. Фото не зможуть передати і частинки тієї величі, яку відчуває подорожній в цих місцях. До речі, місцеві вважають Мілфорд Саунд одним із найпрекрасніших куточків Нової Зеландії і майже кожен новозеландець хоч раз відвідує фіорд. У нас буде кількагодинний круїз по фіорду, а далі переїдемо в містечко Те-Анау на березі однойменного озера.

Прихисток Маккензі
Вид з тропи
Мілфорд Саунд, або бухта Мілфорда
Круїз бухтою Мілфорда
День 5-7. Кеплер Трек

Наша наступна “Велика Прогулянка” — Кеплер.

Цей високогірний хайкінг примітний тим, що при нескладних переходах відкриває види і на Альпи, і на фіорди. Будемо ночувати в обладнаних кемпсайтах, гуляти між озер, заглядати в запаморочливі прірви і насолоджуватися неймовірною красою місця, де гори зустрічаються з океаном.

Увечері останнього дня їдемо в Те-Аанау на ночівлю. Зустрінемо запаморочливий захід сонця на піщаному пляжі.

Старт Кеплер треку
Гори Нової Зеландії
Райдуга в горах
Активний відпочинок гори та фьорди
Хайкінг
На березі Те-Анау
День 8. Екскурсія в печери Те-Анау

Прийшов час приділити увагу прекрасному озеру, біля якого ми ночували вже двічі. Сідаємо на кораблик і пливемо на екскурсію. На іншій стороні відвідаємо печери Te Anau Glowworm Caves, будемо купатися і спробуємо місцеву кухню. Увечері поїдемо в Куінстаун.

Захід сонця над Те-Анау
Активний відпочинок Те-Анау
День 9. Льодовик Франца-Йосифа (Franz Josef Glacier)

Беремо курс на Західний Берег, до одного з найбільших льодовиків в Океанії – Франца-Йосиіа, довжиною 12 км. Він знаходиться на заповідній території нац. парку Вестленд, на дивовижній висоті 240м.н.р.м. Це – рідкісний приклад того, як льодовик спускається до моря, а не йде від нього в зв’язку з потеплінням клімату. Він харчується льодами з вершин Альп і дає відмінний шанс на власні очі поспостерігати за процесом формування фіордів і бухт. З Франца-Йосипа бере початок річка, біля язика є приголомшливої краси крижана печера, куди ми обов’язково заглянемо. Після «холодної» екскурсії погріємось в термальних джерелах.

Льодовик Франца Йосифа
Льодовик Франца Йосифа
День 10. “Скелі-бліни” Пунакаікі — печери Підземних Пригод — Нельсон

Їдемо до громади Пунакаікі (Punakaiki), воріт в нац парк Папароа. На південь від селища, на березі Тасманового моря, нас чекає ще одне диво – Скелі – млинці (Punakaiki Pancake Rocks and Blowholes). Припливи тисячоліттями затоплювали вапнякову породу і вимивали більш пухкі відкладення, тому зараз скелі виглядають як гігантські стопки млинців :). Між стопками ревуть хвилі, здіймаючи хмари бризок, які спекотне сонечко розфарбовує веселкою.

Але наш трекінговий тур ще не закінчено і ми повертаємося в селище, чекаємо автобуса до Чарльстона (Charleston). Через півгодини вже йдемо до чарівної печери променистих вогників — Underworld adventures. Тут в повній темряві живуть личинки грибних комариків arachnocampa luminosa, вони плетуть тонкі шовкові ниточки-пастки і покривають їх крапельками клею, що світиться. Такі нитки гронами звисають зі стін і стель, мерехтячи потойбічним блакитним світлом… Вибираємося назовні і їдемо до останнього на сьогодні пункту призначення, у місто Нельсон (Nelson). Це – «Вершина Півдня», найстаріше місто і географічний центр країни. Поселимося в хостел і підемо на прогулянку в центр, в музей-парк Засновників і вздовж набережної, сфотографуємося на «нульовій позначці».

Скелі-млинці
Скелі-млинці
Печера
Люмінісцентні личинки в печері
Трек Абеля-Тасмана (Abel Tasman Coast Track) День 11. Хайкінга до кемпінгу Анкоредж

Їдемо до селища, звідки починається береговий трек Абеля-Тасмана: 51 км первозданно чистими пляжами, через густий буш і приливні ділянки. У лісах водяться папуги і ківі, упереміш з пальмами ростуть ціатеї сріблясті – деревовидні папороті, що стали символом країни. Йдемо кілька годин в оточенні усієї цієї пишноти в Анкоредж, а після обіду вирушаємо в радіалку на пляж 🙂

Старт Абель-Тасману
Узбережжя Нової Зеландії
День 12. "Водний" трекінг дикими пляжами

Продовжуємо наш піший тур в Новій Зеландії і крокуємо до наступного кемпсайту. Сьогодні доведеться перетнути кілька приливних територій, які звільняються лише після обіду, так що робимо зупинки на перекуси або запливи 🙂

Перехід 15 км.

Абель-Тасман
Абель-Тасман
День 13. Тотарануі — Марахау — Нельсон

Закінчення цієї казкової прогулянки приводить нас на пляж Totaranui, де ми сідаємо в човен до Марахау, а далі — на трансфері в Нельсон. Оглянемо пам’ятки і відпочинемо в готелі.

Пляжі на Абель-Тасмані
Веллінгтон
День 14. Веллінгтон

Прощаємося з Південним островом і вирушаємо в плавання на Північний, в столицю. Побродимо по Куба-стріт і по набережній, оглянемо Парламентський пагорб (робота архітектора сера Безіла Спенс), неоготичний собор Св. Павла, пошукаємо знайомі ландшафти з улюбленого Володаря Кілець, який знімався в околицях. Веллінгтон знаменитий своїми парками і заповідними пагорбами, з яких відкривається вид на все місто. Заночуємо в одному з міських хостелів.

Экскурсія Веллінгтоном
Активний відпочинок на воді
День 15. Туранджі (Turangiі)

Їдемо до містечка Туранджі, на березі о. Таупо, біля витоку річки Уаїкато. Найбільше в країні, Таупо знаходиться в кальдері однойменного вулкана, околиці суцільно заросли буками і подокарпами. Про історію його виникнення писав Жуль Верн в романі «Діти капітана Гранта». Місцеві перетворили Таупо в рай для любителів активного відпочинку на воді та пропонують буквально все: від риболовлі до екстремального рафтингу. Повечерявши свіжою річковою фореллю, відіспимося в готелі. Однак перед цим…)))

Виноробня, дегустація крафтових вин
Відпочинок на вінограднику
День 16. Tongariro Alpine Crossing

Сідаємо на трансфер до воріт в найстаріший в країні національний парк Тонгаріро, де пройдемо ще одну «Велику прогулянку». Цей короткий трек (19,4 км) визнаний кращим одноденним новозеландським маршрутом, внесений до списків всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і “Life Change Experience”. Ми пройдемо біля доброї сотні водоспадів, піднімемося на Червоний Кратер (~2000м), побачимо вулкани Ruapehu, Ruapehu (Руапеху), Ngauruhoe (більш відомий як Ородруін;) і Tongariro, побродимо схилами південного кратера, де пейзажі нагадують швидше Марс, ніж нашу рідну планету . Але активний тур в цих краях немислимий без Тонгаріро! На спуску побачимо о. Смарагдові (Emerald Lakes) і о. Rotoaira, сірчані струмки і, під кінець – вологі субтропіки. Приходимо в Кететахі (Ketetahi), де сідаємо на трансфер до міста Таупо, відомого своїми геотермальними пам’ятками. Якщо встигнемо, відвідаємо «Кратери Місяця» або поле Вакар. Увечері прогуляємося по набережній і відпочинемо.

Дистанція 19,4 км, 6-7 годин.

Tongariro Alpine Crossing
Tongariro Alpine Crossing
День 17. Уаї-О-Тапу — Роторуа

Виїжджаємо до гейзерів Wai-o-tapu, «Священні води» маорі. По дорозі заїдемо до Huka Falls. Уаї-О-Тапу – мальовничі вулканічні озера найрізноманітніших кольорів, про що можна здогадатися з їх назв: «Палітра художника», «Басейн з шампанським». Але головною розвагою, безперечно, є Леді Нокс – група гейзерів, які щодня о 10:15 ранку викидають в небо 20-метровий стовп води. Вдосталь надивившись на Священні води, їдемо в ще одне геотермальне містечко – Роторуа (Rotorua), на березі однойменного озера. Залишимо речі в хостелі і вирушимо на екскурсію в селище маорі, де близько познайомимося з побутом і культурою корінних жителів цієї країни. Хто захоче, зможе зайнятися активним відпочинком на воді (Jet tour) або поплавати в термальних джерелах.

Гейзер Уайі О Тапу
Уаий О Тапу
День 18. Хоббітон — печери Вайтомо — Окленд

Сьогодні нас чекає програма в стилі фентезі – в прямому сенсі слова 🙂 Їдемо в маленьке сільськогосподарське містечко Матамата, що став місцем зйомок Шира. Місцеві жителі залишили нори хоббітів недоторканими і ми зможемо поринути в світ Толкіена, заглянути в Торбу-На-Кручі, випити (хто чого)) за столом, де вперше збиралося Братство Кільця…

Далі їдемо до Вайтомо (Waitomo), населених вже знайомими нам комариками. Але по звивистих ходах Ваймото тече річка, екскурсію проводять вплав – на човні. Особливо екстремальні можуть сплавитися на надувних камерах вузькими підземними тунелями. Прощаємося з чарівним світом острівної природи і їдемо в Окленд. У цьому галасливому мегаполісі закінчиться наш активний тур в Новій Зеландії. Найбільше в країні місто не дасть нудьгувати нікому і ми піддамося його нестримній харизмі. Відвідаємо кафедральний собор Св. Патріка, міську ратушу, історичний центр, якщо знайдемо час – сходимо в океанаріум. Сміливі можуть залізти на Оклендський скай-тауер. Ночуємо в готелі. Бажаючі можуть продовжити знайомство з островами, або відправитися додому з аеропорту Окленда.

Хоббітон
Екскурсія в Хоббітон
Прощання з Новою Зеландією
Вівці - національний символ країни
Показати всі дні
Вартість: 1450$
У вартість походу входить
  • робота інструктора
  • харчування в горах;
  • переїзди за програмою на автобусах;
  • переїзди на орендованому авто;
  • бензин на всю подорож;
  • дисконтна карта клубу;
  • аптечка.
У вартість НЕ входить
  • харчування в містах;
  • проживання в хостелах і кемпінгах;
  • вхідні квитки та екскурсії;
  • паром в Веллінгтон і Абель Тасман;
  • страхування.
Додаткові витрати

Під час цієї подорожі в Новій Зеландії необхідно мати з собою гроші для витрат, які не включені у вартість походу:

  1. Харчування в містах – від 320$
  2. Вхідні квитки в пам’ятки – 390$
  3. Проживання в кемпінгах та хостелах – 400$

Загальна сума додаткових витрат – 1100$, але ми рекомендуємо мати з собою більше грошей для непередбачених кишенькових витрат і сувенірів. Вся подорож до Нової Зеландії обійдеться вам в 3450$: 1450$ (оплата туру) + від 1000$ (авіаквиток) + 1000$ (додаткові витрати).

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Куінстаун
Закінчення: Окленд
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і розповімо, як відкрити візу і які авіаквитки вам підійдуть для цієї подорожі
ПЕРЕДОПЛАТА
Для участі в турі необхідно внести передоплату у розмірі 800$. Переказати гроші необхідно не пізніше ніж за 3 місяці до початку подорожі. Іншу частину вартості ви зможете оплатити безпосередньо інструктору при зустрічі в Куїнстауна в доларах США або перевести нам на банківську карту
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки в Нову Зеландію і надішліть нам їх копію (так ви підтвердите участь в поході)
ЗІБРАТИ РЕЧІ
Зберіть все зі списку необхідних речей
Важливо

Не купуйте квитки в Нову Зеландію через Австралію!!! Для такого перельоту Вам треба буде окремо відкривати австралійську візу!!!

 

В океані купаємося з грудня по березень. Восени занадто холодно.

Необхідні документи

Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг
  • Мембранна куртка – вона ж може бути замість вітровки
  • Флісова толстовка
  • Футболка – 3 штуки на всю поїздку, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть
  • Термобілизна – 1 комплект
  • Шкарпетки – 5 пар буде досить
  • Штани мембранні
  • Штани трекінгові
  • Штани флісові – для табору і сну
  • Шорти
  • Шапка, баф і головний убір від сонця
  • Рукавички
  • Рушник з мікрофібри
  • Плавки / купальник (в зимових походах)
Взуття
  • Трекінгові черевики
  • Легкі кросівки для міста
  • Сандалії
Особисте спорядження та інше
  • Рюкзак – 50-60 літрів
  • Рюкзак маленький – для радіалок в горах і прогулянок в місті
  • Спальний мішок – з температурою комфорту 0°С
  • Намет
  • Туристичний килимок
  • Трекінгові палиці
  • Налобний ліхтарик
  • Ложка, миска, кружка
  • Термос (1л)
  • Все для особистої гігієни
  • Сонцезахисний крем
  • Сонячні окуляри
Важливо
  • зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Панорамне фото з Рутберн треку
Tongariro Alpine Crossing
Хоббітон
Хоббітон
хоббіт Юра Климпотюк
Люмінісцентні личинки в печері
Вівці - національний символ країни
Прощання з Новою Зеландією
Екскурсія в Хоббітон
Хоббітон
Уаий О Тапу
Гейзер Уайі О Тапу
Tongariro Alpine Crossing
Відпочинок на вінограднику
Виноробня, дегустація крафтових вин
Активний відпочинок на воді
Экскурсія Веллінгтоном
Веллінгтон
Пляжі на Абель-Тасмані
Абель-Тасман
Абель-Тасман
Узбережжя Нової Зеландії
Старт Абель-Тасману
Печера
Скелі-млинці
Скелі-млинці
Льодовик Франца Йосифа
Льодовик Франца Йосифа
Захід сонця над Те-Анау
Активний відпочинок Те-Анау
На березі Те-Анау
Хайкінг
Активний відпочинок гори та фьорди
Райдуга в горах
Гори Нової Зеландії
Старт Кеплер треку
Круїз бухтою Мілфорда
Мілфорд Саунд, або бухта Мілфорда
Вид з тропи
Прихисток Маккензі
Альпи в Южній півкулі
Над високогірним озером
Хайкинг в Новой Зеландии
Треккінг в горах Нової Зеландії
Куінстаун
Куінстаун
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Піший тур в Новій Зеландії | Great Walks – трекінг 
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти