Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Андрій Глуханюк

31 Рік
16 Країн
57 Походів
Піші походи в Карпатах
5 Років досвіду
Головне не вершина, а шлях до неї
Головне у поході

З Андрієм Ви побуваєте в Карпатах як удома: спокійно та тихо пройдете будь-який маршрут. Він завжди знайде дрова, класне місце для кемпінгу, воду та лісові смаколики. Розведе ватру за будь-яких погодних умов – цей скіл якісно відрізняє справжніх карпатських гідів, до речі. Часто бере із собою в гори провідника та захисника, акіту Йорун (яку туристи вважають другим гідом та улюбленим членом команди, і жоден похід не обходиться без фоток на вершині з Йорун).Часто бере із собою в гори провідника та захисника, акіту Йорун (яку туристи вважають другим гідом та улюбленим членом команди, і жоден похід не обходиться без фоток на вершині з Йорун).

Досвід походів

Андрій бував у Польських Татрах та горах Скандинавії, але у нас залишається незамінним фахівцем з найдикіших і нехожених регіонів Карпат. Ніхто краще за нього не проводить групи туди, де інші альпіністи не знайдуть стежки.

Особисті якості

Чи знаєте Ви, як ходять у гори гуцули? З цим гідом Ви матимете можливість вивчити місцевий похідний стиль! Андрій родом із містечка під Горганами, і так склалося історично, що всі його жителі змалку вільний час проводять у Карпатах: гриби-ягоди зібрати на зиму, або просто походити (що ж вдома робити?). Почав організовувати самостійні багатоденні автономні походи у 2013 році, а з 2019 року працює інструктором.

Хобі

Займався пауерліфтингом, яким виконав норматив КМС. Зараз захоплюється активними видами спорту в горах: пішим туризмом, гірським велосипедом та скелелазінням.

Фотогалерея
Фотогалерея
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти