Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Богдан Дидик

27 Років
21 Країна
78 Походів
Походи різної складності, автотури
6 Років досвіду
Життя занадто одне, щоб просидіти його вдома :)
Досвід походів

Богдан в горах з раннього дитинства, почав ходити ще з батьками. Водить походи по Карпатах і горах Європи вже кілька років. Улюблені регіони: Скандинавія, Татри, Карпати, Корсика, Кіпр, Мадейра, шалено закоханий в Ісландію. Мріє про Антарктиду і складні експедиції в “домах на колесах” по всьому світу, грандіозному і прекрасному.

Особисті якості

Спокійний і врівноважений Богдан холоднокровно зустрічає будь-яку непередбачену ситуацію і легко витримує шквал туристичних питань про гори. З ним розумієш, що капризи погоди — це дрібниці в порівнянні з красою гір і пригодами. У поході для нього головне – відмінно провести час, а шлях до вершини набагато важливіший аніж її підкорення. Пишається умінням створити комфорт “з нічого” і розвести багаття в будь-яких умовах. З цим хлопцем розумієш, що ти в руках професіонала.

Хобі

Хобі: водити машини всіх рівнів складності, і чим вони більші — тим краще :). Автолюбителям буде про що поспілкуватися і посперечатися. Займається скелелазінням, грає на гітарі, катається на гірських лижах і сноуборді, обожнює музику. За освітою кухар, що передбачає очевидні бонуси просив про це не писати чомусь)))

Останні відгуки
Facebook відгуки
Фотогалерея
Фотогалерея
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти