Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Дмитро Кисельов

50 Років
10 Країн
50 Походів
Піші, водні й підземні походи. Фототури. Дайвінг.
20 Років досвіду
Дмитро Кисельов
Головне у поході

Максимум вражень і мінімум ризиків.

Досвід походів

Спелеологічні і спелестологічні експедиції, походи та екскурсії в Криму. Пішохідні походи різної складності по Карпатах, Криму, Чорногорії, Туреччині в усі сезони. Сплави по Дністру й по Дніпру. Яхтинг на Чорному морі. Понад 9 місяців в Африці. Польоти на парапланах, дельтапланах тощо. Дайвінг у Чорному та Середземному морях; кваліфікація дайвмайстра (3* CMAS). Досвід фотографування у горах, на вертикалях, під землею і з повітря; звання AFIAP.

Особисті якості

Українські Карпати дали мені відчуття своєї країни.

Чорногорія (та, що Montenegro) показала мені полегкий (polako) стиль походів і життя: якщо можна досягти цілі без перенапруження – то нащо перенапружуватись?

Туреччина заохотила мене дивитися за межі звичних стереотипів і бачити країну, яку іноземним варварам (yabancı) зазвичай не показують.

Африка навчила мене увазі до мов і традицій країн, куди я мандрую: «джамбо», «асанте» й «акуна матата» відкривають такі двері, про які я й не здогадувався…

Система вищої освіти дала мені стиль, щоби розповісти учасникам походу про місцевість, маршрут і його цікавинки.

Армійська авіація Збройних Сил України навчила мене планувати і створювати своїй групі комфортні польові умови; читати небо й передбачувати погоду; вибирати оптимальні моменти для прилетіти й улетіти.

Хобі

В моєму житті хобі переплітаються з професіями, інколи стають професіями і навпаки. Так парапланеризм переріс у службу в авіації, а фоторепортаж із професії перетворився на хобі. Людина міняється – і з точки зору гір міняється неосяжно швидко. Сьогодні мені цікаві підводне плавання, технічно складні напрямки фотографування і турецька мова. А завтра – новий день погоду покаже.

Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти