Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Ігор Ткачов

29 Років
52 Країни
86 Походів
Складні походи та сходження
8 Років досвіду
Піднявшись на вершину гори, продовжуй сходження
Досвід походів

Більшість свого часу Ігор проводить в походах, регулярно відточує навички надання першої домедичної допомоги в гірській місцевості на спеціалізованих курсах. І це не зайве, адже улюблені регіони цього інструктора – Пакистан, Афганістан, Іран, Ірак, Заполяр’я і Скандинавія. Тут він розробляв і проводив складні авторські тури в максимально суворих умовах. Вміє зберігати крижаний спокій незважаючи ні на що. Першим комерційним туром було сходження на Монблан))) Ну а самостійно він об’їздив і обходив неймовірну кількість найдикіших куточків нашої планети, про що із задоволенням розповість Вам в походах!

Особисті якості

Ігор – досвідчений мандрівник і багатогранна особистість. Сидіти вдома не вміє, об’їздив і водив походи на трьох континентах. Деякий час жив та навчався в Канаді, за освітою соціолог. Для Ігоря важлива не тільки природа країни, але і її культура, люди, які його оточують. Незмінно толерантний до звичаїв, вірувань і традицій людства, якими б дивними вони часом не здавалися. Унікальна риса Ігоря – вміння прийняти інший погляд на речі і навчити цьому своїх туристів.

Хобі

Хобі – альпінізм, пакрафтінг і байкпекінг (автономні подорожі на велосипеді), займається IT, любить фотографувати. У поході головним вважає повне занурення в культуру і особливо цінує той момент дотику до вічності, коли людина стає частиною гір.

Останні відгуки
Facebook відгуки
Фотогалерея
Фотогалерея
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти