Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Олександр Власенко

30 Років
9 Країн
42 Походи
Карпатські та європейські маршрути різного рівня складності
10 Років досвіду
Олександр Власенко
Олександр Власенко
Поки не спробував, ніхто не доведе мені, що я не зможу!
Головне у поході

Головне у поході це повернутися з походу!) Але повернутися вже іншою людиною, більш прокачаною, як духовно, так і фізично! Також головне у поході це “вижати” увесь максимум з самого походу та з самого себе, побачити та пережити 101% зі 100% можливих!
Є навіть гірське прислів’я – “Хочеш пізнати людину – сходи з нею в похід”, так от, в поході я пізнав та усвідомив сам себе!) Що і вам раджу)

Досвід походів

Досвід походів понад 10 років. Обходивши, облазивши та пропливши усі Карпати та усю нашу країну я переключився на гори Європи! Дуже швидко орієнтуюся та адаптуюся на нових локаціях, маршрутах та у нових для себе країнах! Вже через кілька годин перебування я вже місцевий житель куди б ми не приїхали та де б ми не приземлилися!)
Маю великий досвід організації не тільки походів і сплавів, а також тріп-турів у різні країни Європи: на концерти, фестивалі, спортивні заходи, кофішопи, вулиці красних ліхтарів та інше))

Особисті якості

Якби я так сильно та пристрасно не покохав гори, то був би якимось +- відомим стенд-ап коміком! Обожнюю усі відтінки чорного (і не тільки) гумору та залюбки їм ділюся з оточуючими=) Тому зі мною не сумно…ой, як не сумно)
Людина, яка максимум витискає з будь-якої пригоди та додатково створює цікавенні авантюри та атракції для себе, своїх друзів та своїх туристів! Не дивлячись на жарти та вік, я дуже надійна людина! Тому зі мною можна спокійно відправляти навіть своїх маленьких дітей та собак! Максимально стресостійкий та розсудливий, друзям та туристам зі мною не страшно та спокійно в будь-якій ситуації! Додатково до усього цього я дуже смачно готую, як вдома, так і в горах)

Хобі

Фотографія, особливо фотографія на фотоплівку! Досвідчений кіноман та меломан! Герпетологія!) Бігаю та катаю на велосипеді, як дурний!)

 

Останні відгуки
Facebook відгуки
Фотогалерея
Фотогалерея
Олександр Власенко
Олександр Власенко
Олександр Власенко
Олександр Власенко - Туркул
Олександр Власенко
Олександр Власенко
Олександр Власенко
Олександр Власенко
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти