Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Олексій Медвєдєв

33 Роки
29 Країн
92 Походи
Довготривалі мандрівки та автостоп
12 Років досвіду
Не дай собі обрости ракушками!
Головне у поході

Головним у подорожах вважає втамування спраги до ввраженнь, розвідку нових локацій, країн, регіонів у тому числі в різні сезони, адже в рідному місті вже давно не залишилося не вивчених стежок:). З походу під керівництвом Олексія Ви привезете масу крутих вражень, знань, позитиву та фотографій!

Досвід походів

Олексій ходить в гори з 1997 року, а з 2010-го організовує походи. Досвід довгих експедицій залишив значний слід у його житті. Любов до гір зявилася ще в юнацтві, в гонитві за новими місцями та локаціями для фото, пізніше підключилася спортивна складова (вище, далі). Він здійснив кілька багатомісячних подорожей автостопом Європою, Центральною Азією та Близьким Сходом, забираючись у віддалені гірські райони, у тому числі соло. Піднімався на чотиритисячники та п’ятитисячники Паміру, Тянь-Шаню, Кавказу, брав участь у спортивних походах 2-3 категорії. На рахунку в Олексія 29 відвіданих країн та 92 походи, з них 19 походів з групами Pohid V Gory.

Особисті якості

Олексій – веселий, добрий та чуйний гід, який обожнює подорожувати та дарувати туристам нові враження. Завдяки величезному гірському досвіду зберігає спокій та виваженість протягом усього походу. До кожного члена команди шукає свій підхід та з радістю ділиться знаннями. Улюблені регіони: Норвегія, Таджикистан, Ісландія, мріє пройти трекінги на Мадагаскарі, Новій Зеландії, Патагонії та Канаді. Жартує, що може збільшити категорію складності та знайти добрячі нетрі навіть на найнуднішому затоптаному маршруті 😁.

Хобі

За освітою архітектор займається картографією, а для душі – затятий велосипедист з ухилом в екстремальні вело-дисципліни (дерт, фрірайд, даунхілл), захоплюється пейзажною фотографією.

Фотогалерея
Фотогалерея
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти