Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Сергій Воскобойник

40 Років
19 Країн
76 Походів
Закордонні складні програми
7 Років досвіду
Особисті якості

Сергій закоханий в гори з юнацтва, вперше пішов в похід в 15 років. Рідні Карпати він знає як свої п’ять пальців і може багато про них розповісти, адже сходив їх уздовж і впоперек. Багато років займався організацією сплавів і рафтингів по гірських річках і має величезний досвід координування новачків в незнайомих умовах. Завжди підкаже, що і як зробити, з ним навіть найскладніші ситуації пройдуть гладко і непомітно.

Сергій може багато розповісти про екстремальні види водного спорту, крім того він стрибав з парашутом і літав на параплані. Але справжньою його пристрастю завжди були подорожі. Обожнює відкривати для себе нові місця, нові вершини, нових людей. Вважає, що “справжня людина” – та, що не сидить на місці, кого ваблять гори і незвідані далі десь там, за горизонтом…

Сергій пройшов навчання по наданню першої домедичної допомоги, з ним Ви будете почувати себе впевнено і безпечно навіть у найдикіших куточках планети. А його толерантність, готовність допомогти і почуття гумору наповнять кожен похід душевною теплотою і гармонією.

Останні відгуки
Facebook відгуки
Фотогалерея
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти