Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Віталій Прудніков

41 Рік
22 Країни
53 Походи
Сходження, складні технічні маршрути
13 Років досвіду
Річці потрібен рух. Якщо вона стоїть, то перетворюється на болото:)
Головне у поході

Головним на сходженні вважає безпеку та кайф від єднання із природою. Коли ці два компоненти присутні, то й на гору ходиться, і вражень від неї вистачає на все довге життя.

Досвід походів

До походів привчений з дитинства, професійно ходить у гори з 2009 року, а з 2020 року розпочав кар’єру керівника груп. Встиг побувати на альпіністських маршрутах 4КС та велосипедних 3КС. У скарбничці спортивних досягнень Ушба Південна, Казбек, Гестола, Тетнульд, Качкар та інші вершини, про які із задоволенням розповість вечорами за чашкою чаю. Чудово розуміється на спорядженні і чудово почувається на всіх видах рельєфу, незалежно від крутості їх нахилу або висоти над рівнем моря.

Особисті якості

Віталій, як водиться за альпіністами, має залізобетонний спокій і дивиться на світ легко. Доброзичливий та відкритий до спілкування, вважає, що для подолання маршруту окрім фізичної підготовки не менш важливою є компанія, настрій та загальна атмосфера у групі. Із цим інструктором Ви можете спокійно йти на будь-які вершини. Категорійні, негода, треба не спати кілька діб – він і оком не моргне, бо наш Віталік справжній iron man.

Для нього альпінізм це стиль життя. Але якщо раптом немає сходжень і «доводиться» їхати в тропічні джунглі чи пустелі, то він перший у черзі (все краще, ніж диван!)

Хобі

Вміє добре готувати навіть сублімати. Проходить курси надання долікарської медичної допомоги у гірській та віддаленій місцевості. Систематично підтримує відмінну спортивну форму всіма доступними засобами та активностями, займається скелелазінням, велоспортом, льодолазінням, бігом, футзалом, та ходить у лазню:).

Фотогалерея
Фотогалерея
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти