Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Зіновій Баль

8 Країн
67 Походів
Піші автономні походи
6 Років досвіду
Ставити мету і йти до неї
Головне у поході

Обожнює розповідати про спорядження, вчити орієнтації в гірській місцевості і завжди радий допомогти: поставити намет, перейти річку вбрід, підлаштувати рюкзак… Життєве кредо: «Ставити мету і йти до неї». І всі його походи проходять під цим слоганом: без зайвого екстриму, чітко і за планом.

Досвід походів

Друга пристрасть його життя (після гір, звичайно ж) – велотуризм, яким він професійно займається з 2013 року, а для душі і того раніше. Зіновій організував безліч веломаршрутів по Україні і розповість всякі цікавинки, пов’язані з цим видом спорту. У пішому туризмі з 2015 року, і за цей насичений час встиг обходити Карпати вздовж і поперек. Побував в Норвегії, де закохався в Скандинавські гори, в Туреччині і в різних куточках Татрів — з боку Польщі та Словаччини. Мріє про Кавказ, Гімалаї і Патагонію.

Особисті якості

Доброзичливий і відкритий Зіновій радий знайомству з кожним довіреним йому туристом. Відповідальність відчувається буквально в кожному його кроці і, відкриваючи нові куточки світу, Ви будете почувати себе в стовідсотковій безпеці.

Хобі

Закінчив інститут туризму, тому звичний до проведення екскурсій (дивовижна якість для гірського інструктора :). Хобі — фото- і відеозйомка. Із походу з Зіновієм Ви привезете не тільки враження, але і класні фотографії!

Останні відгуки
Facebook відгуки
Фотогалерея
Фотогалерея
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти