Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Повний трек Навколо Аннапурни + озеро Тілічо
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
160 км
19 днів

Повний трек Навколо Аннапурни + озеро Тілічо

940$
8.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
19 днів

Запрошуємо Вас в найвищі гори світу. Нам належить пройти трек навколо однієї з найнебезпечніших вершин — Аннапурни (8091 м)

Ви перевірите себе на міцність. Буде складно, АЛЕ незабутньо – гарантуємо;). “Кільце Аннапурни” входить в десятку найкрасивіших маршрутів світу, і з усіх наших трекінгів він – найбільш фізично виснажливий. Однак за ці 19 днів Ви побачите все, що можуть запропонувати Гімалаї: висоту, льодовики, озера, джунглі, грандіозні панорами восьмитисячників, богом забуті села і ущелини, в які страшно зазирнути, не те що перейти (а доведеться :). Якщо Вам потрібен не просто похід, а щось виняткове, Ви на правильному шляху! Приєднуйтесь 🙂

🇳🇵 Непал ВІДКРИТИЙ для туристів – гайда з нами!

Швидка заявка
Маршрут
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Трекінг навколо Аннапурни
Маршрут
Катманду
Бесісахар
Сянге
Дхарапані
джерела Чаме
Нижній Пісанг
Мананг
Базовий табір Тілічо
радіалка на о. Тілічо (4949м)
Як Кхарка
Торонг Пхеді
Торонг Ла Пас (5416м 🔥)
Муктінатх
Джомсом
Татопані
Горепані
схід сонця на Пун Хілі
Гандрук
Джину Данда
Покхара
прогулянка на човнах по озеру Пхева
долина Катманду
День 1. Зустріч групи

Цей день присвячений збору учасників в аеропорту Трибхуван, оформленню віз і поселенню в готель. Столиця Непалу дуже шумна, на вулицях панує справжній хаос. Розібратися самостійно тут складно – саме тому ми зустрічаємо своїх трекерів відразу по прильоту :). Готель наш знаходиться в серці туристичного району міста – Тамелі. Тут є все: пам’ятки, ресторани, крамниці й магазини зі спорядженням. Увечері прогуляємося, докуповуємо відсутнє спорядження.

Місцеві йоги
Ринок
Катманду. Храми
Туристка в Катманду
День 2. Переїзд в Бесісахар

Шлях до початку нашого треку забере у нас не менше 8 годин. Дорога пролягає по курному гірському серпантину і часто в одну смугу, і через вікно ми зможемо подивитися на, здавалось би, повсякденне, але для нас дещо шокуюче життя непальців. Посміємося над розмальованими зверху-донизу вантажівками зі смішними написами. По прибуттю на місце поселяємося в лоджії, відпочиваємо.

Висота над рівнем моря 760 метрів. Переїзд 180 км.

Переїзд в Бесісахар
Старт маршруту в Гімалаях
День 3. Сянге

Вранці на місцевому транспорті добираємося до Наді-Базару (930 м). Нас обступають справжні джунглі. Нарешті ми розімнемо наші ноги). Йдемо уздовж річки Марсянджі через екзотичний ліс і кілька маленьких сіл до селища Сянге (1200 м). Поки що ми знаходимося на дуже малих (як на Гімалаї) висотах – близько 1000 м. Але уже видніються перші вершини — Гімалчулі і Пік 29.

930м н. р. м. Переїзд 14 км. Трек 13 км. Підйом 230м.

Каньйон
Трекінг в Гімалаях довкола Аннапурни
Підвісний міст довкола Аннапурни
Лангти - коні вітрів. Молитовні прапорці Непалу
День 4. Дхарапані

Поступово звикаючи до похідного ритму, рухаємося джунглями до села Дхарапані. На шляху нам будуть зустрічатися надзвичайно красиві і потужні водоспади. Все це розмаїття води формує вологий клімат тутешніх ущелин. Дике життя в них яскраве та різноманітне.

Трекінг 17 км, досягнемо позначки 1860м н. р. м.

Краєвиди зі стежки навколо Аннапурни
Буддійська Ступа
День 5. Джерела Чаме

Піднімаючись все вище по маршруту нашого трекінгу навколо Аннапурни, ми нарешті побачимо перший восьмитисячник – Манаслу (8163 м). Гори тут вражають уяву своїми нереальними масштабами. Стежка приведе нас в Чаме, де є гарячі джерела. Не відмовимо собі в задоволенні скупатися після денного переходу.

2760м н. р. м. Трек 15 км. ↑ 900м.

Стежка довкола Аннапурни
Джерела Чаме
День 6. Нижній Пісанг

Сьогодні ми вже піднімаємося на пристойну висоту і можемо відчути легке нездужання. Починається наша активна акліматизація в Гімалаях. На нічліг зупинимося в Нижньому Пісангу на висоті 3200 м. Також ми відвідаємо колоритний буддійський монастир.

15 км. Підйом на 700м, спуск на 250м. Бівуак на 3200м.

Туристка в поході
Таборський і портер
День 7. Мананг

Далі стежка веде нас уздовж непальських поселень до містечка Мананг. По дорозі нам будуть зустрічатися трекери з різних куточків світу, так що ми однозначно знайдемо багато нових друзів. В Манангу на висоті 3540 м закинемо речі в лоджії і вийдемо на радіальну акліматизаційну прогулянку без рюкзаків. Зі стежки нам відкриються приголомшливі види на озеро Гангапурна, котре живить однойменний льодовик.

Перехід 15 км, ↑ 700м, ↓ 350м.

На шляху до Манангу
Трекінг довкола Аннапурни фото
Село в Непалі
Долина в Непалі
День 8. Базовий табір Тілічо

Навколо нас вже справжнє царство льодовиків і засніжених піків. Але ми продовжуємо рухатись вгору. Завтра ми піднімемося ще вище і закінчимо нашу акліматизацію перед проходженням превалу Торонг Ла. Зупинимося на нічліг в базовому таборі Тілічо.

Подолаємо позначку 4150 метрів. Трек 14 км.

Трекінг довкола Аннапурни восени
Краєвиди із стежки
День 9. Радіалка до озера Тілічо

Піднімаємося до озера Тілічо на висоту 4990 метрів.

Запаморочлива висота відповідає таким же запаморочливим видам навколо. Дивлячись на цю велич, розумієш свою крихітність в цьому могутньому світі. Зробивши заповітні знімки, повертаємося назад в Мананг. Втрачаючи при цьому висоту, ми проходимо дуже хорошу акліматизацію.

Трекінг – 11 км

Тілічо Панорама
Тілічо
Похід довкола Аннапурни з групою фото
День 10. Як Кхарка

Наш трекінг навколо Аннапурни веде все вище в Гімалаї. Стежка петляє через зарості червоних чагарників барбарису, високі мости, обвішані молитовними прапорцями, а на схилах пасуться численні стада диких овець і яків. Досягнувши позначки 4150м, зупинимося на нічліг і будемо насолоджуватись заходом сонця над білими піками Гімалаїв.

Трек 16 км. ↓ 430 м. ↑ 100 м.

До Аннапурни самостоятельно
День 11. Торонг Пхеді

Потроху ми наближаємося до максимально високої точки подорожі. Перехід у нас невеликий і в залежності від самопочуття ми зможемо залишитися на нічліг в Торонга Пхеді, або ж піднятися на 4925 м в верхній табір. Треба добре відпочити, адже вставати доведеться дуже рано.

Перехід 8 км.  780 м.

Скали в Непалі на треку
Аннапурна над лоджами
Фото Аннапурни
День 12. Торонг Ла Пас — Мухтінатх

Настав кульмінаційний момент трекінгу навколо Аннапурни – подолання найвищого пішохідного перевалу Торонг Ла (5416 м). У другій половині дня тут псується погода, тому нам треба прокинутися і вийти в 4 ранку, щоб перевалити до появи ураганного вітру. Насолодившись прекрасними видами Аннапурни, спускаємося до селища Муктінатх (3760 м). Відпочивши і перекусивши в готелі, бажаючі можуть прогулятися до монастиря зі 108 священними джерелами і помилуватися на статую Чорного Будди.

Бівуак на висоті 3760 метрів. Трек 14 км.  1600 м.

Підйом на Тілічо Торонг Ла
Перевал Торон Ла
Перевал Торонг-Ла
Як Кхарка - Торонг Пхеді (перевал Торонг Ла)
Перевал Торонг Ла
День 13. Джомсом — Татопані

З самого ранку переїжджаємо в село Татопані. Дорога проходить по долині найбільшої річки Непалу — Калі-Гандакі, місцями практично по руслу річки. Калі-Гандакі знаменита тим, що розрізає Великий Гімалайський Хребет між двома світовими вершинами — Аннапурною і Дхаулагірі, відстань між вершинами — всього 35 км. Сама ж річка на ділянці між цими горами тече на висоті 2540 м н. р. м, тому Калігандакська ущелина вважається найглибшою в світі — рахуючи над рівнем моря. Також проїдемо через історичну область Мустанг з адміністративним центром Джомсом. Тут вирощують багато яблук, а найкращий сорт, до речі, за чутками ось уже майже століття поставляється до двору королеви Великобританії. Після поїздки буде дуже приємно відпочити від суворих умов високогір’я, а ввечері розслабитися в басейнах, що наповнюються термальними джерелами. Життя вдалось!..

1200м н. р. м. Переїзд 70 км.

Туристки на перевалі Торонг Ла
Перехід Джомсом - Татопані
Перехід Джомсом - Татопані
День 14. Горепані

Йдемо далі по треку і прямуємо в село Горепані, милуючись видами Дхаулагірі та іншими потужними хребтами Небесних Гір. Стежка тут вимощена каменем і пересуватися по ній дуже приємно. За цей час наш мозок повністю відключиться від повсякденних проблем і переживань, а за цим ми сюди і приїхали.

15 км. Ночівля на 2800м н. р. м., ↑ 600м.

Непальске село в кінці треку
Буддійські прапори
День 15. Сходження на Пун Хілл

Прокинувшись удосвіта, йдемо в радіалку на місцеву “гірку” – Пун Хілл (3200 м). Звідси відкривається чудовий вид на цілий ряд вершин вище позначки 8 тисяч. Зустрічаємо схід сонця, фотографуємося і повертаємося в готель. Після відпочинку продовжуємо наш трекінг навколо Аннапурни, поки лісова стежка не приведе нас в красиве та доглянуте (за непальськими мірками) містечко Гандрук (2050 м). Його населяють працьовиті гурунги – одна з численних місцевих народностей, що прославилися гордістю, славнозвісними ножами-кукрі та пристойним ромом з тростини. Гандрук розташований в долині, з якої відкривається чудовий вид на Аннапурну і священну гору Мачапучаре, вона ж Фіштейл або Риб’ячий хвіст.

16 км. ↑ 300м. ↓ 1100м.

Захід сонця на Пун-Хілі. Захід сонця над Аннапурною
Турист на Пун Хіллі
Світанок над Мачапучаре
Схід сонця над масивом Аннапурна с Пун Хіла
День 16. Гарячі джерела Джину Данда

Ось і останній наш перехід. Спустившись в Джину Данда, закидаємо рюкзаки, трекінгові палки та біжимо розслаблятися в термальних джерелах. Скільки всього ми побачили за ці дні на маршруті! 🙂

Бівуак на 1720 м, ↓ 460 м, ↑ 140 м.

Непальске село в кінці треку
Рисові тераси в Гімалаях
День 17. Переїзд в Покхару. Озеро Фева

Поснідавши, знову йдемо через джунглі, уздовж русла річки Моді-Кхола до села Сіваї. Тут ми залишаємо національний парк і добираємося на автотранспорті в Покхару. Після поселення в готель йдемо кататися на човнах по озеру Фева, купувати сувеніри та, звичайно ж, святкувати успішне завершення трекінгу навколо Аннапурни. Сонце зустрінемо на вьюпоінті біля Ступи Миру, з видом на Великий Гімалайський хребет та священне озеро.

Трекінг – 9 км. Переїзд 50 км.

Краєвид на Аннапурну в Покхарі
Озеро Пхева, Непал
День 18. Катманду

Добираємося назад в Катманду і зупиняємося в готелі. Після якісного відпочинку решту часу присвятимо огляду визначних пам’яток: Патан – комплекс Пашупатінатх, буддійська ступа Боднатх, Храм мавп Сваямбунатх.

Головна ступа в Катманду
Храм мавп у Катманду
День 19. Гімалаї, до зустрічі!

Останній ранок в Непалі проведемо з користю – пробіжимося місцевими магазинами спорядження і закупимося приємними дрібницями для наступних походів.

Показати всі дні
Вартість: 940$
У вартість походу входить
 • зустріч в аеропорті;
 • проживання в лоджах по маршруту;
 • послуги російськомовного гіда від нашого клубу;
 • групова висотна аптечка;
 • всі перміти і картка ТIMS;
 • переїзди за програмою
 • підбір авіаквитків;
 • допомога в підготовці до поїздки.
 • дисконтна картка клубу.
У вартість НЕ входить
 • непальська віза; 50$;
 • платні пам’ятки і екскурсії (за бажанням ~30$);
 • харчування, від 25$ на добу;
 • портер (за бажанням, від 20$ на добу + чайові. Можна наймаи 1 портера на 2-3 учасників);
 • таксі по Катманду.
Додаткові витрати:
  • Харчування — 25-30$ в день (від 470$)
  • Портер — 260$ + чайові (за бажанням)
  • Готель в Катманду — 30$ за 1 ніч (2 ночі)
  • Готель у Покхарі — 15-20$
  • Екскурсійна програма в Катманду (за бажанням) — 30$
  • Віза

  Разом загальна сума додаткових витрат складе близько 600$, якщо брати особистого портера – 860$. Ми рекомендуємо взяти з собою гроші на сувеніри, ресторани або щоб купити спорядження, яке дуже дешеве в Непалі.

  А тепер підрахуємо повну вартість вашої поїздки в Непал:

  • Оплата туру – 940$
  • Додаткові витрати – 860$
  • Авіаквиток в Катманду – від 500$

  Отже, сумарний бюджет подорожі – 2300$

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Катманду
Закінчення: Катманду
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку на цій сторінці, ми зв'яжемося з Вами і допоможемо підготуватися до цієї подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
переведіть передоплату;
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки і надішліть нам їх копію для підтвердження участі в поході;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей і прилітайте в Непал, де Вас зустріне наш інструктор.
Оплата

Оплатити вартість походу Ви зможете при зустрічі з інструктором в долларах або перевести кошти нам на банківську карту. Підтвердженням Вашої участі в турі для нас є передоплата (20% від вартості туру).

Проживання на треку

У столиці ми будемо жити в готелі в туристичному районі Тамель. Він обладнаний гарною кухнею, номери чисті і затишні, є інтернет.

Під час трекінгу ночуватимемо в лоджах. Це – щось середнє між готелем і гірським притулком. У лоджах є загальні туалети і столові кімнати. Нас розселять в 2-3-місних номерах. Проживання в лоджах входить у вартість програми. Душ – за додаткову плату.

Харчування в поході навколо Аннапурни

Снідати і вечеряти ми будемо в лоджах. Тут пропонують широкий вибір різноманітних страв, часто адаптованих під смаки туристів. Є м’ясні та вегетаріанські варіанти меню, готують смачно і ситно. На харчування в залежності від апетиту і особистих переваг йде 25-30$ на добу.

У Непалі суворо забороняється пити воду з-під крана або з джерел – це може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Тому купуємо пляшкову або кип’ятимо.

На переходи беремо з собою термоси з гарячим чаєм. Пити на висоті треба багато, тому потрібно бути готовим до покупки чаю в лоджах на треку.

Документи в Непал

Для походу навколо Аннапурни необхідна віза. Її видають безпосередньо в аеропорту Трибхуван по прильоту. Вона оформляється в електронних терміналах або у працівників аеропорту за кілька хвилин. Для цього потрібен лише паспорт з чистою сторінкою. Фотографій або інших документів не вимагається.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?

>> СПИСОК НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ В ЦЬОМУ ПОХОДІ

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Пісанг - трекінг в Гімалаях
По дорозі в Сянге
Село в Непалі
Джерела Чаме
Краєвиди зі стежки навколо Аннапурни
Трекінг в Гімалаях довкола Аннапурни
Місцеві йоги
Старт маршруту в Гімалаях
Похід довкола Аннапурни з групою фото
Схід сонця над масивом Аннапурна с Пун Хіла
Туристка в поході
Туристка в Катманду
харчування в Непалі
Трекінг довкола Аннапурни восени
Тілічо
Катманду. Храми
Буддійські прапори
Лангти - коні вітрів. Молитовні прапорці Непалу
Підвісний міст довкола Аннапурни
Головна ступа в Катманду
Краєвид на Аннапурну в Покхарі
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Повний трек Навколо Аннапурни + озеро Тілічо
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти