Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід навколо Аннапурни + Чітван
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
180 км
16 днів

Похід навколо Аннапурни + Чітван

800$
8.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
16 днів

Гімалаї – найвища гірська система світу, де знаходиться 10 восьмитисячників з 14-ти. Багато відомих альпіністів з усього світу мріють підкорити ці вершини. Але для цього потрібна дуже хороша фізична підготовка, відмінне здоров’я і неабияка сила волі. Якщо Ви – не іменитий альпініст або майстер спорту, але хочете побувати в Гімалаях, то в Непалі знайдуться маршрути, які може подужати кожна людина. Пропонуємо відправитися саме в такий похід навколо Аннапурни. Цей трек є найпопулярнішим в Непалі. Після походу ми відвідаємо національний парк Чітван на півдні країни, недалеко від Індії. Тут можна покататися на слонах і побачити найдивовижніших представників багатющої флори і фауни Непалу та Індії.

У Вас буде унікальна можливість ознайомитися з природою Гімалаїв, культурою місцевих жителів. Але головне – Ви помилуєтеся грандіозними гірськими хребтами. Назва «Аннапурна» перекладається з санскриту як «Богиня Родючості». Велика частина масиву знаходиться в державному заповіднику і охороняється. В кінці маршруту Ви відвідаєте столицю Непалу і гідно оціните всю пишноту і красу самобутнього Катманду. Її дивовижний і багатогранний характер б’є ключем і вражає красою.

🇳🇵 Непал ВІДКРИТИЙ для туристів – гайда з нами!

Швидка заявка
Маршрут
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Похід навколо Аннапурни
Маршрут
Катманду
Бесісахар
Сянге
Дхарапані
Чаме
Пісанг
Мананг
Як-Кхарка
базовий табір Торонг Ла
перевал Торонг Ла
Муктінатх
Джомсом
Покхара
Чітван
Катманду
День 1. Прибуття в Катманду

Для в’їзду в Непал отримуємо візу прямо в аеропорту, коштує вона 40$. Процедура оформлення дуже проста – треба заповнити міграційну карту. Столиця гучна і густонаселена, спочатку буде важко звикнути до ритму її життя. На таксі добираємося до туристичного району Тамель, де зосереджена інфраструктура і безліч пам’яток. Поки група буде акліматизуватися до нових умов, інструктор оформить ТІМС і перміти, необхідні в поході навколо Аннапурни. Увечері погуляємо по Дурбар-скверу і подивимося на палац, де живе богиня Кумарі.

Катманду. Дурбар сквер
День 2. Бесісахар

Початкова точка нашого маршруту – село Бесісахар. Тут є лоджія – простенький готель-притулок, в якій ми проведемо ніч. В таких же лоджах будемо ночувати на протязі всього походу. У кожного такого притулку є їдальня, де смачно готують широкий асортимент страв, безліч з яких звичні для нас.

Переїзд в Бесісахар
Трек навколо Аннапурни
День 3. Перехід в селище Сянге

Маршрут проходить красивими місцинами. Спочатку кам’яниста стежка піде уздовж русла річки повз село Кухді. Оскільки дорога пролягатиме в основному через тінистий затишний ліс, Ви зможете вдосталь насолодитися співом птахів, побачити мальовничі водоспади. У Сянге можна викупатися в гарячих джерелах, або в озері біля величезного водоспаду, який падає з однієї зі стрімких стін каньйону.

Продолжительность: 5-7 часов; высота 1430 м.

Бесісахар в Непалі
Сянге
День 4. Перехід в Дхарапані

Ми потрапляємо в область Мананг – автономію в межах Непалу. Через неї в давнину проходили торгові шляхи до Тибету. Ви зможете побачити своєрідну архітектуру, притаманну цим місцям: суворі кам’яні будиночки і тисячі прапорців з мантрами, що розвіваються на вітрі. Скрізь безліч терас, на яких вирощують рис. Від великої кількості екзотичної рослинності очі «розбігаються».

Йдемо: 5-8 годин; висота 1920 м.

Дорогою в Сянзі
Спуск у Дхарапані
День 5. Містечко Чаме

Нам відкриються чудові види на величні вершини Аннапурни, Ганеш Хімал, Манаслу (8156 м). Стежка буде перетинати хвойний ліс, який зустрічається тільки на північних схилах Аннапурни. Чаме – маленьке містечко, де багато магазинчиків з усім необхідним для туристів і альпіністів. Тому можна докупити спорядження, якщо воно показало себе не з кращого боку за кілька днів в горах.

Час в дорозі: 5-8 годин; висота 2630 м.

Дхарапани
Ззади Манаслу
День 6. Пісанг

Піднімаємося по полонині до селища Нижній Пісанг. Тут ми зупинимося в лоджії і після відпочинку підемо без рюкзаків в село Верхній Пісанг, що знаходиться на 100 метрів вище. Тут стоїть буддійський монастир, з території якого відкривається абсолютно приголомшливий вид на Аннапурну ІІ (7937 м).

6-8 годин; висота 3190 м.

Еверест із Дінгбоче
Вид на Аннапурну
День 7. Мананг

Один з найбільш видовищних і панорамних днів. З самого ранку минаємо маленьке озеро з бірюзовою водою. Стежка траверсує схили, з яких як на долоні проглядається весь масив Аннапурни. Час від часу на шляху будуть зустрічатися буддійські ступи, молитовні барабани, прапорці з мантрами. Атмосфера просякнута невловимим духом містицизму. Мананг – велике і дуже старе місто. Тут ми відвідаємо кілька древніх монастирів, а також печеру відомого тибетського майстра Міларепи.

Тривалість: 5-7 год.; досягнемо позначки 3535 м.

Навколо Аннапурни
озеро поблизу Манангу
На шляху до Манангу
День 8. Акліматизація в Як-Кхарці

Продовжуємо набирати висоту. Клімат та пейзаж навколо абсолютно відрізняються від тих, які ми бачили внизу. Ліс відступив повністю, всюди кам’янисті схили і позбавлені життя скелі. Однак яки знаходять їжу для себе навіть тут. Безліч цих дивовижних тварин будуть регулярно траплятися на стежці. Ближче до обіду прийдемо до лоджії в селищі Як-Кхарка, де зупинимося для акліматизації. Попереду нас чекає перевал.

Швидкий перехід: 6-8 год.; бівуак 4120 м.

День 9. Базовий табір Торонг Ла

Ніч була прохолодною, висота дає про себе знати, і зранку ми будемо щасливі прогрітися на сонечку. Йдемо вище. Ближче до обіду прийдемо до поселення Торон Пхеді – ключове місце для підкорювачів перевалу Торон Ла. Тут є вертолітний майданчик, звідки можуть евакуювати тих, кому стало погано від гірської хвороби. Людині важко переносити висоту понад 3000 метрів, не кажучи вже про більшу. І натренувати організм – неможливо. Можна тільки максимально правильно проходити акліматизаційний період.

Звідси стежка йде круто вгору, набираючи більше 500 м до базового табору Торонг Ла. Саме тут ми і залишимося на нічліг і проведемо найбільш високогірну ніч в нашому поході. Виспатися не вийде. Нестача кисню і холод не дадуть нам спокою.

Час в дорозі: 4 години, відмітка – 4900 м

вказівник в Манангу
День 10. Перевал Торонг Ла

Прокидаємося в 4 ранку, снідаємо в лоджії і виходимо на маршрут. Ще темно, йдемо з ліхтариками. Нам треба встигнути на перевал до 12 години дня, до сильних вітрів, що починаються в цей час, інакше перевал стає практично непрохідним. Зійшовши на перевал, ми потрапляємо в провінцію Мустанг. Колись в давнину тут була окрема держава. Милуємося чудовою і суворою панорамою Гімалаїв, яка стане апофеозом нашої мандрівки. Буде видна також одна з найбільш значних і прекрасних вершин в світі — Дхаулагірі, яка за своєю формою нагадує піраміду. Вдосталь насолодившись цими видами, спускаємося до поселення Муктінатх. Тут є монастир, в якому, як кажуть, всі стихії зливаються воєдино. У ньому горить природний вогонь і шумить підземна вода.

Дорога займе: 7-9 годин; висота 5416 м.

Перевал Торонг Ла
День 11. З Муктінатха в Джомсом

Ми немов потрапили в зовсім інші гори. Скрізь все жовте і сіре, а вгорі блищать на сонці снігові піки Гімалаїв. По дорозі до Джомсому стежка веде вздовж мальовничої річки Калі-Гандакі. Дуже суворий край, але від цього – ще більш красивий. Під ногами часто будуть потрапляти скам’янілості стародавніх копалин.

6-8 годин; спустимося до 2713 м. н. р. м.

Перехід Джомсом - Татопані
День 12. Переїзд в Покхару

Трекінгова частина походу підійшла до кінця. Переїзд в Покхару буде довгим і насиченим. На жаль, дороги тут не найкращі. На нас чекає кілька пересадок, а бажаючі зможуть навіть покататися на даху джипа або автобуса. Такий атракціон можливий тільки в Непалі :). Можна буде зупинитися на відпочинок в селі Татопані, яке славиться своїми гарячими джерелами.

Муктинатх
День 13. Покхара — Чітван

Покхара – старовинне місто, розташоване на березі красивого озера Фева. Ми обов’язково поплаваемо тут на човнах. Відвідаємо Ступу Миру, звідки видно все місто і панораму Гімалаїв, в тому числі й Аннапурни. Навіть не віриться, що ще недавно ми бачили цю вершину зблизька. Вулиці міста привернуть Вашу увагу безліччю туристичних магазинчиків, кафе і барів. Після обіду їдемо в Чітван.

Озеро Пхева, Непал
Ступа в Покхарі
День 14. Чітван

Справжній рай, де водиться величезна кількість диких тварин і буйствують вічнозелені джунглі. Після Гімалаїв місцевість здасться нам тропічним едемом. Ми покатаємося з Вами на слонах по цьому чудовому лісі, побачимо носорогів, мавп, крокодилів і антилоп – справжнє сафарі. Увечері пропливемо на каное по тихій тропічній річці.

Носоріг на екскурсії в Читвані
День 15. Повернення в Катманду

Вранці залишаємо Чітван і весь день присвятимо огляду визначних пам’яток столиці. З’їздимо в Патан, де відвідаємо Королівську площу. Далі підемо в один з найважливіших індуїстських храмів Непалу – Пашупатинатх, де побачимо церемонію спалення покійних. Піднімемося до храму Сваямбунатх, де мешкає безліч мавп. А на вечір залишимо спокійне споглядання найбільшої буддійської ступи – Боднатх.

Чітван
Національний парк Чітван
Чітван
День 16. Виліт додому

Ось і закінчився наш похід. Прощаємося з Непалом і вирушаємо в довгу дорогу додому.

Місцеві йоги
Показати всі дні
Вартість: 800$
У вартість походу входить
  • зустріч в аеропорті;
  • проживання в лоджах по маршруту;
  • послуги гірського гіда від нашого клубу;
  • групова аптечка;
  • все перміти і картка ТIMS;
  • переїзди за програмою
  • підбір авіаквитків;
  • допомога в підготовці до поїздки.
  • дисконтна картка клубу.
У вартість НЕ входить
  • непальська віза; 50$;
  • платні пам’ятки і екскурсії;
  • харчування, від 20$ на добу;
  • таксі по Катманду.
Додаткові витрати
  • Харчування – 20-30$ в день (400$)
  • Віза – 50$
  • Портер (за бажанням) – 250$ + чайові
  • Готель в Катманду – 30$ за 1 ніч (2 ночі)
  • Готель у Покхарі – 30$
  • Поїздка в Чітван – 250$

Загальна сума додаткових витрат — 880$, якщо наймати особистого портера – 1130$.

Сумарний бюджет подорожі разом з авіаквитком ~2900$

Ми рекомендуємо взяти гроші на сувеніри, ресторани або щоб купити спорядження, яке дуже дешеве в Непалі.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Катманду
Закінчення: Катманду
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку на цій сторінці, ми зв'яжемося з Вами і допоможемо підготуватися до цієї подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
перекажіть нам передоплату для підтвердження участі в поході;
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки в Непал;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей і прилітайте в Непал, де Вас зустріне наш інструктор.
Проживання на треку

У столиці ми будемо жити в готелі в туристичному районі Тамель. Він обладнаний гарною кухнею, номери чисті і затишні, є інтернет.

Під час трекінгу ночуватимемо в лоджах. Це – щось середнє між готелем і гірським притулком. У лоджах є загальні туалети і столові кімнати. Нас розселять в 2-3-місних номерах. Проживання в лоджах входить у вартість програми. Душ – за додаткову плату.

Харчування в поході навколо Аннапурни

Снідати і вечеряти ми будемо в лоджах. Тут пропонують широкий вибір різноманітних страв, часто адаптованих під смаки туристів. Є м’ясні та вегетаріанські варіанти меню, готують смачно і ситно. На харчування в залежності від апетиту і особистих переваг йде 15-20$ на добу.

У Непалі суворо забороняється пити воду з-під крана або з джерел – це може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Тому купуємо пляшкову або кип’ятимо.

На переходи беремо з собою термоси з гарячим чаєм. Пити на висоті треба багато, тому потрібно бути готовим до покупки чаю в лоджах на треку.

Документи в Непал

Для походу навколо Аннапурни необхідна віза. Її видають безпосередньо в аеропорту Трибхуван по прильоту. Вона оформляється в електронних терміналах або у працівників аеропорту за кілька хвилин. Для цього потрібен лише паспорт з чистою сторінкою. Фотографій або інших документів не вимагається.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Спорядження та екіпіровка в Гімалаї

Ці суворі гори вимагають відповідального ставлення й підготовки. Зберіть все з нашого списку необхідних речей, і Ваш трекінг пройде максимально комфортно і безпечно.

Важливо: Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Базовий табір Аннапурни
Богиня Кумарі у Непалі, буддизм
Похід до Аннапурни взимку. Звіт
Чітван
Внизу Торонг Пхеді
Барабани для молитв
Мантри у монастирі Верхній Пісанг
Схил Аннапурни, звіт
Човни на озері Фева у Покхарі
Непальці
Непальська жінка
Торонг Ла Пас
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Похід навколо Аннапурни + Чітван
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти