Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Трекінг в Йорданії | Таємниці Старого Завіту
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
110 км
12 днів

Трекінг в Йорданії | Таємниці Старого Завіту

790$
5.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
12 днів

Йорданія. Паралельний вимір, застиглий в часі і просторі, повний таємниць, переказів і чудес. Ви пройдете там, де Мойсей вів свій народ в Землю Обітовану. Ви побачите місце хрещення Ісуса. Дослідите Петру. Розглянете найвишуканіші наскельні розписи у всій Азії. З караванами бедуїнів перетнете Червону пустелю Ваді Рам, заглянете в срібні рудники Римської імперії. Підніметеся на біблійну гору Небо, побуваєте в поселенні, якому 10 тисяч років. Викупаєтеся в двох морях – Червоному і Мертвому. І все це – в активному та цікавому форматі!

Йорданію не можна відчути з салону автобуса. Її потрібно пройти, помацати, пробратися в найпотаємніші куточки. І вона відкриє нам свої таємниці! Приєднуйтесь – цей трекінг змінить Ваш погляд на життя.

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Трекінг в Йорданії
Маршрут
Амман
Мадаба і гора Небо
хайкінг в заповіднику Дана
Мала Петра
Петра
пустеля Ваді Рам
Червоне море
трекінг по каньйону Ваді-Хаса (Зеред)
печера Лота і музей найнижчої точки планети
Мертве море
Віфавара (місце хрещення Ісуса)
Амман
День 1. Амман

Інструктор зустрічає учасників в Аммані. Нині ми знайомимося один з одним і досліджуємо одну із найдревніших в світі цитаделей. Цитадель Амману вважається одною з найкрасивіших в країні. Столиця Амманського царства буда древнім мегаполісом уже в XIII ст до н. е., а перші люди оселилися тут 10000 років тому! Погуляємо історичним центром столиці, а місцеві музеї стануть справжньою знахідкою для любителів історії. Увечері продегустуємо місцеві делікатеси в кафе.

Східні сувентри
Джерат
День 2. Мадаба — гора Небо — нац. парк Дана

Переїжджаємо в місто Мадаба біля підніжжя гори Небо – тієї самої, звідки Мойсей побачив Землю Обітованну. Йдемо на екскурсії по церквах і музеях, насолоджуємося вишуканою мозаїкою. Відвідаємо вершину гори Небо (Нево, 817м). Звідси відкривається панорама на долину Йордану і Мертве море, а якщо не буде димки, побачимо Єрусалим. З XIII ст. на горі живуть монахи-францисканці. Їх монастир прикрашений середньовічними розписами. Поглянемо на Землю Обітованну, в яку Мойсей так і не увійшов. Вважається, що помер він саме на нашій вершині… Під вечір їдемо в один з останніх оплотів дикої природи Йорданії – резерват Дана. Заночуємо в готелі.

Сходження на гору Небо
Францисканська мозаїка в монастирі
День 3. Хайкінг в біосферному резерваті Дана

Сьогодні нас чекає перший серйозний перехід. Дана — найбільша в усій Йорданії територія, що охороняється. Тут ми нарешті зблизька побачимо дику природу країни. Посеред низькорослих скорчених кипарисів, акацій, саксаулу бродять нубійскі козли і афганські лисиці, в небі ширяє боривітер.

Виходимо на маршрут. Стежка веде через мальовничі ландшафти Східної рифтової долини, посеред гір з вивітреного пісковика, над крутими обривами. Рослинності все менше, кам’яна пустеля поцяткована потріскані скелями. Ми немов на іншій планеті. Тут живуть бедуїни, і по дорозі ми побачимо їх побут і каравани. Заночуємо в наметах поряд з табором бедуїнів, до котрих обов’язково заглянемо на чай.

Хайкінг: 23,5 км. Час: 8 годин.

Інструктор клубу Pohіd V Gory в Дані
Треккінг в Йорданії
Гори Азії
Хайкінг в Йорданії
День 4. Високі гори і кам'яна пустеля

Піднімаємося в гори. Звисока долина прекрасна: рудий пісок, скелі всіх кольорів, відтінків і форм, далеко внизу видніються клаптики зелені. Випалена пустеля змінюється яскравими оазисами. Нас чекає крутий підйом на перевал, звідкіля відкриється запаморочливий вид на суворі скелясті гори Йорданії. По дорозі освіжимося під струменями водоспадів. Ночуємо на березі річечки.

Хайкінг: 14 км. Час: 7-8 годин.

Туристка в Йорданії
Інструктор на перевалі в горах Азії
День 5. Мала Петра (Al Beidha)

Приготуйтеся – нас чекає найскладніший в поході трек. Впевнено набираємо висоту, насолоджуючись перфектними видами гір та каньйонів. Піднімемося на декілька перевалів, стежку раз за разом обступають дивної форми скелі.

Приходимо в кемп біля Малої Петри, де відвідаємо унікальну кавову церемонію бедуїнів. Дивовижно, але вони додають в каву кардамон, котрий нейтралізує дію кофеїну. Каву можна пити навіть вночі! Вона чудово підбадьорить нас і відновить витрачені сили :).

Трекінг: 23 км.

Ті, у кого залишаться енергія та бажання, підуть на огляд Малої Петри.

У давнину тут були готелі для караванів на царському шляху. По Сіку приходимо до Малої Петри. Крім монументального поселення, висіченого в скелях, тут збереглися кам’яні цистерни для збору дощової води і примітивний водопровід. Кілька років тому в Малій Петрі відкрили наскельні малюнки, які визнані найвишуканішими в Азії. Мала Петра стоїть поза звичайними туристичними маршрутами, тому людей тут мало. Атмосфера абсолютно особлива…

сходження на перевал
Група на перевалі. Панорама
Скельні гробниці в Йорданії
Захід сонця в горах
Ослики в Малій Петрі
Гробниці Малої Петри в каньйоні Сік
День 6. Екскурсія в Петрі

Переїздимо в містечко Ваді Муса, залишаємо речі в готелі і біжимо до символу всія Йорданії – Петри. Сьогодні ми повністю присвятимо себе вивченню таємних закутків одного із Нових Чудес Світу: перевіримо, що ж ЮНЕСКО вважає культурною спадщиною людства ;).

Велетенське місто вирубане в скелі задовго до різдва Христового. Комплекс пам’яток займає колосальну площу – 200 км²! Краса і велич Петри заворожує, вражає уяву… Ця загадкова столиця Набатейського царства ставить в тупик істориків і любителів пригод. Вона чудово збереглася, внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і вважається одним з Семи чудес світу. Досліджуємо Петру до вечора, захоплюючись зміною кольорів кам’яних стін від рожевого до яскраво-пурпурного. На ніч їдемо в Ваді Муса.

Фото Петри
Туристка клубу на екскурсії в Петрі
Петра
День 7. Ваді Рам. В гості до бедуїнів

Рано вранці завантажується в джипи і їдемо в ще один пам’ятник ЮНЕСКО – червону пустелю Ваді Рам. Це буде висадка на Марс в прямому сенсі слова. Червоно-жовті піщані простори, сюрреалістичні скелі, арки, колодязі і абсолютно божевільні фарби Ваді Рам приголомшують щасливців, які потрапили сюди. Раз у раз каравани бедуїнів перетинають пустелю, від чого здається, ніби час зупинився на якійсь дуже давній позначці…

Проводимо тут цілий день (обідаємо посеред пустелі!), а ввечері вирушаємо в традиційний табір бедуїнів, де проведемо ніч, розглядаючи зоряне небо і слухаючи дивні потойбічні співи кочівників.

Бедуїни в Ваді Рам
Джипінг Ваді Рам
Найкращі мандрівки в Йорданію
Захід сонця в пустелі
День 8. Дайвінг на Червоному морі

Прощаємося з нашим «йорданським Марсом» і їдемо в єдиний в країні порт — Акаба. Вирушаємо прямо в ласкаві обійми Червоного моря. Тут глибоко і багато коралових рифів. Займемося дайвінгом (або хоча б снорклінгом)). Немає в світі моря кращого для пляжного відпочинку, правда? 😉 Ночуємо в чудовому готелі з басейном – відпочиваємо після насиченої активної програми.

Відпочинок на Червоному морі
Дайвінг в Червоному морі
День 9-10. Трекінг по Нахаль Зеред

«13. Тепер встаньте і перейдіть потік Зеред! – І перейшли ми потік Зеред.

14. А днів, коли йшли ми від Кадеш-Барнеа до переправи через потік Зеред, тридцять вісім років, до кінця всього покоління ратних мужів із табору, як Господь присягнув їм. »

Второзаконня 2: 13-14

Їдемо до Хаммамад (термальні джерела) Ваді Афра. Перші купання будуть нагадувати сауну :). Після злиття Афри і Хаси до Мертвого моря тягнеться глибокий і прекрасний каньйон. Місцями він дуже нагадує the Narrows в Зайоні, США. Подекуди стіни і дно поросли олеандром, очеретом, пальмами, а водоспади проганяють спеку.

Каньйон схожий на листковий пиріг. Білі, жовті, червоні і чорні пласти плетуть химерні візерунки, оповідаючи про доісторичні часи. Чим ближче до моря, тим крутіші й суворіші схили Зереду. Зі священного потоку здіймаються скелі химерних форм, шлях перепиняють водоспади і термальні озерця.

Важливою перевагою трекінгу, крім неймовірної краси Зереда, є велика кількість джерел води (не тягнемо зайвий вантаж;). Кемпінгуватися будемо на «галявинах» на дні каньйону.

* Нахаль – іврит. «Потік, струмок»

* Ваді – араб. «Сухе русло річок, висохла долина»

Туристка в поході по Йорданії
Фото Ваді Хаса
Каньйон Ваді Хаса
Скеля "Субмарина"
Туристка в Нахаль Зеред
Кемп в Ваді Хасі
День 11. Мертве море

Із каньйону ми вийдемо ближче до обіду і відправляємося в іще одне знакове для паломників місце – печеру Лота. він переселився туди після знищення Содома і Гомори. Неподалік стоїть кам’яний стовп, в який перетворилася дружина Лота, і музей найнижчої точки планети (мінус 405 метрів від рівня світового океану). Далі – на Мертве море. Хто бажає, відправляється на пляж – купатися в найсолонішій в світі воді. Увечері підемо на міст короля Хусейна, а потім знову на пляж. Організуємо прощальну вечірку, адже це – останній вечір в нашій подорожі.

Готель на морі
Наш готель на морі
Грязеві вани на Мертвому морі
День 12. Амман

Коли ж хрестився весь народ, і Ісус, охрестившись, молився, розкрилося небо,

і Дух Святий зійшов на Нього в тілесному вигляді, як голуб, і голос із неба почувся, що мовив: Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав!

Лука 3: 21-22

Наша пригода підійшла до кінця. Однак на сьогодні запланована ще одна важлива екскурсія. Відвідаємо Віфавару, або Каср-ель-Яхуді — місце, де Ісус прийняв хрещення на ріці Йордан. Хто бажає, може залишатися на Мертвому морі та продовжити відпочинок, решта повертаються до Амману. На цьому трекінг закінчується, але пам’ять про нього ніколи не померкне в наших думках та серцях.

Місце, де хрестився Ісус в ріці Йордан
Джерат
Акаба
Показати всі дні
Вартість: 790$
У вартість походу входить
 • послуги інструктора і провідника;
 • харчування на треку;
 • всі переїзди і трансфери в Йорданії;
 • джипінг в пустелі Ваді Рам;
 • професійна допомога у підготовці до походу і оформлення документів;
 • використання котлів і газове обладнання;
 • фірмовий подарунок клубу;
 • сертифікат;
 • дисконтна карта на знижку;
 • аптечка.
У вартість НЕ входить
 • харчування в містах;
 • проживання в кемпах і хостелах;
 • віза;
 • авіаквитки.
Додаткові витрати:

Залежність ціни туру від кількості учасників

 • 5 і більше туристів – 790$
 • 4 людини – 850$
 • 3 людини – 1000$

Додаткові витрати – 460$ (віза, харчування в ресторанах і кафе, проживання в кемпах і хостелах, екскурсії). Авіапереліт обійдеться від 300$. Радимо прихопити кишенькові гроші на ресторанчики і сувеніри (близько 100$ вистачить з лишком).

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Амман (до 11:00)
Закінчення: Амман (після 15:00)
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
подайте заявку на цій сторінці;
ПЕРЕДОПЛАТА
для бронювання місця в групі перерахуйте нам передоплату в розмірі 200$. Решту суми можна віддати інструкторові при зустрічі або перелічити на банківську карту;
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки в Амман;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть речі та прилітайте в Йорданію, де Вас зустріне наш інструктор.
Особливості походу
 • Ночуємо в готелях / хостелах, під час трекінгу – в наметах. Одну ніч спимо в традиційному таборі бедуїнів.
 • По можливості їмо в кафе. На час трекінгу ми забезпечуємо Вас триразовим харчуванням (сублімати + перекуси).
 • Речі несемо в рюкзаках (10-15кг залежно від кількості особистих речей).
 • Інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди, стану групи або інших причин, які вважатиме досить вагомими.
Віза в Йорданію

Для відвідування країни потрібна віза. Ми рекомендуємо оформляти Jordan Pass. Вартість 110$, її потрібно замовити онлайн перед вильотом, а поставлять в аеропорту по прибуттю. Jordan Pass дає право безкоштовного входу в Петру (1 день) і ще в 40 пам’яток. Ця віза буде служить персональним пропуском в усі музеї, церкви і т.д.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?

Клімат Йорданії жаркий, але наші походи проводяться навесні і восени, коли температура повітря підходяща для жителів середньої смуги Євразії. Велика частина походу буде проходити в каньйоні, в кам’янистих пустелях і на високогір’ях зі складним рельєфом. Основним одягом послужать шорти і футболка. Однак слід пам’ятати, що тут бувають дощі, температура може опускатися до +10 градусів на треку і до 0 в пустелі.

Список одягу в Йорданію

 • Легка водо- і вітро- захисна куртка (наприклад, мембранна);
 • Флісовий светр;
 • Дощовик або пончо;
 • Дуже легка трекінгова сорочка з довгими рукавами, бажано біла, для захисту від сонця;
 • Футболка (2-3 на весь похід, не більше);
 • Легкі штани для денних переходів або штани-трансформери;
 • Шорти (якщо немає трансформерів);
 • Легкі спортивні штани для табору і сну;
 • Термобілизна;
 • Білизна;
 • Кепка від сонця!
 • Шапка
 • Плавки / купальник!
Взуття
 • Взуття для денних переходів (трекінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками). Ми будемо багато йти прямо в воді, і сухими не залишаться навіть топові треки. Не радимо брати нове взуття, яким Ви дорожите – швидше за все, звідти воно з Вами не повернеться :).
 • Легке запасне взуття (сандалі, сланці)
 • Шкарпетки
Спорядження для трекінгу
 • Рюкзак 50-65 літрів.
 • Намет
 • Спальний мішок (з температурою комфорту від 0 до +5).
 • Килимок (каремат).
 • Трекінгові палиці
Туристичні аксесуари
 • Налобний ліхтарик.
 • Окуляри сонцезахисні.
 • Індивідуальна аптечка.
 • Сонцезахисний крем
 • Гігієнічний набір.
 • Посуд (чашка, ложка, бажано ніж).
 • Сідушка.
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Джерат
Петра
Гробниці Малої Петри в каньйоні Сік
Ослики в Малій Петрі
Сходження на гору Небо
Місце, де хрестився Ісус в ріці Йордан
Акаба
Джерат
Петра
Дайвінг в Червоному морі
Верблюди посеред Червоної Пустелі
Східні сувентри
сувенири сходу
Каньйон Сік
Бедуїни в Ваді Рам
Захід сонця в пустелі
Дана
Скельні гробниці в Йорданії
Йорданська жінка біля Петри
Інструктор в мандрівці по Йорданії
Відпочинок на Червоному морі
Грязеві вани на Мертвому морі
Наш готель на морі
Готель на морі
Табір бедуіінів
Природа Середнього Сходу
Захід сонця в пустелі
Верблюди. Цікава подорож в Йорданію
Інструктор в пустелі Ваді Рам
Найкращі мандрівки в Йорданію
Джипінг в пустелі
Джипінг Ваді Рам
Бедуїни в Ваді Рам
Турклуб в Йорданії
Турист в пустелі Ваді Рам
Туристи клубу на скелях Червоної пустелі Ваді Рам
Джипінг в червоній пустелі
Фото Петри
Фото Петри
Туристка клубу на екскурсії в Петрі
Хайкінг в Йорданії
Інструктор на перевалі в горах Азії
Гори Азії
Група на перевалі. Панорама
сходження на перевал
Туристка в Йорданії
Туристка в горах Средньої Азії
Захід сонця в горах
Треккінг в Йорданії
Інструктор клубу Pohіd V Gory в Дані
Інструктор в горах Йорданії
Гори Йорданії
Хайкінг в резерваті Дана
В каньйоні Ваді-Хаса. Місце другої ночівлі
Перший кемпінг в каньйоні Зеред
Треккінг в Ваді-Хаса
Група в Йорданії
Самий красивий каньйон світу
Група турклубу Pohіd V Gory в Ваді-Хасі
Кемпінг
Стіни каньйону
Свіжі краби на сніданок в Йорданії
Скеля "Субмарина"
Туристка в Нахаль Зеред
Кемп в Ваді Хасі
Каньйон Ваді Хаса
Скеля "Субмарина"
Фото Ваді Хаса
Скеля "Субмарина"
Туристка в поході по Йорданії
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Трекінг в Йорданії | Таємниці Старого Завіту
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти