Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Оплата походу та схема компенсації вартості

Отже, Ви вибрали свій ідеальний похід, визначилися з регіоном, датою і відправили нам заявку. Вітаємо! Ви зробили головний крок до незабутньої пригоди! Залишилося купити квитки, зібрати спорядження і, звичайно ж, оплатити похід. Про оплату поговоримо в цій статті.

Оплата походів в гори

Для більшості наших турів ми не вимагаємо передоплати і довіряємо Вашим намірам. Як організатори гірських трекінгів, ми дуже цінуємо взаємну довіру. Тому самі не скасовуємо наші походи і не передаємо групи невідомих туроператорам, але й від учасників чекаємо серйозності і старанності. Реалізуючи таку політику з перших хвилин знайомства, ми вже починаємо створювати дружню атмосферу в групі :).

>> Оплатити похід без передоплати Ви зможете інструктору в місці зустрічі групи готівкою в тій валюті, яка вказана для конкретного походу на сайті (долари, євро, рублі або гривні).

>> Також можна перерахувати гроші на карту ПриватБанку (Україна) завчасно. Реквізити Вам відправить Ваш менеджер.

Тури з передоплатою

Для деяких турів потрібна передоплата в розмірі до 50% від вартості. Ці гроші необхідні для раннього бронювання готелів, організації внутрішніх трансферів, покупки квитків інструктору і т. д. Завчасна підготовка допомагає нам зробити програми одними з найбільш доступних на ринку.

>> Передоплата перераховується на банківські карти або на банківський рахунок. Реквізити Вам надішле менеджер.

ВАЖЛИВО! Відразу після переведення зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і повідомте ПІБ, час і суму транзакції, а так само вкажіть тур, який оплачуєте.

Компенсація вартості походу

Звичайно, в горах всяке може трапиться. Ми компенсуємо частину вартості туру в разі, якщо Ви зійшли з маршруту по серйозній і незалежній від Вас причині. Зазвичай це травми, що виключають можливість продовжити трекінг. Трапляються гострі напади гірської хвороби або інфекційні захворювання, але дуже рідко;).

Як рахується сума компенсації

Якщо Ви сходите з маршруту передчасно – оплачуєте кількість пройдених днів + один день. Наприклад, в тижневому турі (7 днів), ціна якого 140$, один день коштує (140 ÷ 7 =) 20$. Ви пройшли три дні (60$) і змушені зійти з маршруту. Ми вираховуємо вартість цих трьох днів + ще одного додаткового (60 + 20 =) 80$ з вартості туру та повертаємо Вам 60$.

Чому система «Кількість ходових днів + один»

Не залежно від того, чи йдете Ви з нами до кінця, на Вас вже закуплені продукти, замовлені трансфери, укомплектовані спальні місця… До того ж гроші за цей ходовий день – своєрідна компенсація інструктору (якому найчастіше доводиться нести далі вагу Ваших продуктів, газу та іншого ).

Як рахуються ходові дні

День закінчується о 12 годині ночі (0:00 am). Тобто, якщо Ви зійшли з маршруту ввечері третього дня, то ми віднімемо з вартості походу 3 + 1 день. Якщо Ви зійшли вранці четвертого дня, ми віднімемо вже 4 + 1 день.

Коли повертається вартість неходових днів

Повернення проводиться ПІСЛЯ закінчення походу, коли гід вже подав звіт про проведення туру.

В окремих випадках можливі альтернативні варіанти, які узгоджуються особисто з менеджером.

Коли гроші за похід не повертаються

  • В зв’язку з серйозними проблемами зі здоров’ям, котрі виникли через те, що Ви НЕ ПОПЕРЕДИЛИ нас про яку-небудь із хвороб із цього списку.
  • У зв’язку з легкими мозолями, забоями, розтягненнями, застудою та іншими недугами, з якими можна продовжувати трекінг.
  • Якщо Вам не подобається погода – це гори, потрібно бути готовим до її примх і слухняно зібрати все спорядження зі списку, який надішле менеджер перед походом.
  • Якщо Ви не можете ужитися з групою або конкретними її членами, інструктором, гідом або місцевим населенням.
  • Або раптом зрозуміли, що хочете спати в п’ятизірковому готелі з джакузі, а не в наметі на карематі.
  • Якщо стало настільки важко, що йти далі немає сил… Повірте – є. Всі ми через це пройшли і тільки після цього стали повноправними туристами. Може, відсутність компенсації комусь допоможе подолати страшний момент;).

Наші тури розроблені для звичайних людей. Якщо є сумніви – зверніть увагу на складність обраного маршруту і порадьтеся з менеджером перед покупкою квитків.

>> Врахуйте, що при загостренні серйозних хронічних хвороб, про які Ви нас не попередили, гроші не повертаються.

>> Інструктор має право зняти Вас з маршруту без компенсації, якщо Ви приховали від нас будь-яку з хвороб, з якими не можна йти в похід.

Не хвилюйтеся – у нас такі форс-мажори трапляються рідко 🙂 Вас підготують найкращі  менеджери, проведуть найдосвідченіші гіди, Ви підете найбезпечнішими треками. Не думаємо, що Вам знадобиться ця інформація. До зустрічі на стежці!

Опубліковано 5 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти