Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід в Албанії | Треккінг в горах Проклєтіє
Інструктор клубу PVG
макс 15 особи.
60 км
7 днів

Похід в Албанії | Треккінг в горах Проклєтіє

490€
5
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
7 днів
Комфортний похід з ночівлями в гестхаусах!

Друзі, йдемо у походів в Албанії! Нас чекає прекрасна країна на Балканах, зелена і скеляста, з багатою культурою й цікавою історією 💙. Але найголовніше – безпечна та відкрита!)))

Ми з вами пройдемо панорамний трек на високогір’ї Проклєтія. Цей віддалений район на кордоні з Косово тривалий час був недоступним для туристів, але зараз це нарешті змінилося. І у нас з’явився шанс побачити практично недоторканну природу перлини Балкан. Будуть вершини і перевали, бірюзові озера й водоспади, ліси і кам’яні пустки, цікаві пам’ятки і знайомство з неймовірною кухнею.

🏡 Йдемо без важких рюкзаків, ночуємо в крутих традиційних албанських гестхаусах (що дуже спростить нам трек і врятує від спеки)). А під кінець відпочинемо на фантастично чистих пляжах Адріатичного моря!

Крім ідеально збереженої природи і шикарних пляжів, країна цікава культурою. Тут дивовижним чином переплелися спадщини Давньої Греції, Османської імперії та слов’янських народів. Це відчувається в традиціях і стравах, в одязі та архітектурі. Ми з вами побачимо численні пам’ятки різних епох в одній подорожі.

💙💛 Сходи в похід в Албанії разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Походи в Албанії
Календар походів в Албанії у 2024 році. Також проводимо похід під замовлення в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
15.06 - 21.06
Похід в Албанії | Треккінг в горах Проклєтіє
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
490€
Записатися
Похід в Албанії
Маршрут
Тірана
екскурсія в стародавньому Шкодері, міст Мессі
треккінг в горах Проклєтіє
долина Вальбона
сходження на Мая Росіт
фіорд Комані
замок Розафа
пляжний відпочинок в Дурресі
виліт додому (або ще 2 дні моря)
День 1. Тірана – Шкодер

Після обіду прилітаємо до Тірани і на орендованому трансфері виїжджаємо в Шкодер. Це унікальне місто Північної Албанії, що відрізняється автентичним колоритом і великою кількістю історичних пам’яток. Увечері прогуляємося центральною пішохідною вуличкою, де зосереджені сувенірні магазинчики, цікаві кафешки та інші туристичні локації. У Шкодері дивним чином мирно співіснують три, здавалося б, несумісні релігії: католицизм, іслам і православ’я. Буде незвично спостерігати це унікальне сусідство. Підемо на вечерю в ресторан, влаштуємо невеличкий брифінг, гід розповість, що нас чекає в подорожі.

🚙 Переїзд 2 години. 👣 Прогулянка.

Місто Шкодер в Албанії
Мечеть в Шкодері, Шкодер
гори Албанії
День 2. Міст Мессі – перевал Qafa e Tore – озеро "Блакитне око"

Сьогодні почнеться піша частина нашого походу в Албанії, та спочатку ми оглянемо знаменитий міст Мессі. Свого часу він був одним з найдовших аркових мостів Османської імперії і до сих пір вважається мало не найкрасивішим на Балканах.

Далі трансфер відвезе нас в нац. парк, відразу на перевал Qafa e Tore. Звідси почнемо треккінг – для розминки першим буде спуск).

Прямо перед нами розкинулася долина, оточена гірськими хребтами. Скидаємо висоту по крутому схилу. На полонинах буйно квітне іван-чай, стежка раз у раз пірнає під покров мальовничого букового лісу. Ближче до обіду спускаємося на берег чудового озера з кришталевою водою. Найбезстрашніші можуть скупатися – температури Блу Ай всього 9 градусів 😄.

Спускаємося до селища, а по дорозі відвідаємо чудовий каньйон, що нагадує Гейнюк на Лікійській стежці, тільки в мініатюрі. Заночуємо в гест-хаусі в селі Ндерліза, де почнемо знайомство з традиціями і звичаями країни. Повірте, Вас вразить гостинність і відкритість цих людей.

Ось наш перший гестхаус в поході по Албанії. Годують відмінно! Є басейн, навколо дуже мальовничі гори. Туристи в захваті!

👣 8 км, ↓ 1200м, ⏳ 7 годин треку.

Міст Месі в Шкодері
Озеро Голубе Око в Албанії
Тури в Албанію
Тури в гори Албанії
Туристичний похід в горах Проклетьє Албанія
Міст в Шкодері
День 3. Перехід в Thethi

Йдемо в напрямку високих гір, плавно набираючи висоту вверх за течією гірської річки. Густий сосновий ліс ховає нас від денної спеки, йти легко і приємно. Переходи поки легкі – перші дні трекінгу будуть “розминкою” перед сходженням. Відпочинемо біля приголомшливої краси водоспаду Грунас і навіть викупаємося в озері під його кришталевими струменями :).

До обіду вже будемо в чарівному альпійському селищі Thethi. Насамперед побачимо кам’яну оборонну вежу, яка ніби охороняє вхід в село. Всередині неї організований симпатичний музейчик і можна випити справжню албанську каву, міцну та ароматну. До речі, вежа дуже нагадує сванську в Грузії.

Поселяємося в гестхаус, сходимо на прогулянку в етнографічний музей. Ну а ввечері нас чекає вечеря на терасі і шикарний захід сонця, адже з нашого затишного геста відкривається чудовий вид на неприступні стіни Проклєтія. Навколо – мальовничі пейзажі скелястих гір, лісу, долини і кам’яних сіл.

👣 6 км. ↑ 300м.

Тури в гори Албанії літом
Гори Проклетьє в Албанії
Тури в горах Албанії
Село Thethi в Албанії
Гірське село в Албанії
Треккінг в Албанії
День 4. Долина Вальбона

Йдемо в найкрасивіший куточок гірської Албанії – долину Вальбона. Стежка петляє через буковий ліс, тому трек буде приємним і комфортним.

Перед початком стежки на перевал, за яким ховається заповітна долина, є кафе, де готують цілющі трав’яні чаї. Тут ми наберемося сил, а ті, хто бояться крутого зльоту, зможуть орендувати коня і подолати його верхом.

З перевалу ми побачимо найвищу точку гір Проклєтіє – Мая Езерце (2694м) і САМЕ ТУ панораму Вальбони, заради якої пішли в похід по Албанії.

Долина ідилічно прекрасна, як з картинки. Суворість Проклєтія контрастує зі смарагдовою зеленню лісів внизу.

Фотографуємо, милуємося вдосталь і спускаємося в наступний гест на нічліг прямо в серце заповідної долини.

👣 10,5 км. ↑ 1050 м. ↓ 850 м.

Активний відпочинок в Албанії
Долина Вальбона
Туризм в Албанії. Похід в горах Проклетьє
Мая Єзерце - найвища гора Чорногорії і Албанії
Треккінг в Албанії
Туристичні поїздки в Албанію
Албанія. Гори Проклетьє
Кафе в долині Вальбона, Албанія
Кінний похід в Албанії
День 5. Сходження на Мая Росіт (2524 м)

Залишаємо речі в гест-хаусі і починаємо сходження на Мая Росіт (2525 м) – одну з найвищих вершин масиву. Спочатку ми потрапляємо в традиційне гірське селище Кукай, за яким проходить межа лісу. Далі йдемо знаменитими балканськими полонинами (планінами), де мирно пасуться отари овець і стоять оригінальні балканські колиби. Піднімаємося на гірський хребет, по якому проходить кордон Чорногорії й Албанії. Підйом на саму вершину здійснимо саме з чорногорської сторони.

Буде досить складно йти по камінню і сипусі, без натяку на тінь, але воно того варте :). З Мая Росіти, найвищої вершини Чорногорії, нам відкриється вид на долину Вальбона і на все Проклєтіє. Приголомшлива панорама масиву з його лісами і альпійськими луками стане кульмінацією походу в Албанії. Увечері – спуск і святкування завершення активної частини походу

👣 14км. ↑ ↓ 1500м. ⏳ 8 годин.

Сходження на Мая Росіт
Мая Росіт
Сходження на Мая Росіт
День 6. Прогулянка на поромі по Команському озеру

Їдемо на автобусі до Фірце, де сідаємо на паром до перлини Балкан – бірюзового озера Коман. До речі, його вважають найпівденнішим фьордом Європи (з цього приводу він сперечається з Которським фіордом в Чорногорії).

Навколо озера здіймаються майже вертикальні стіни гір, а вихід з причалу, куди пристане паром – це тунель, пробитий в скелі.

Після прогулянки по Комані їдемо на узбережжі Середземного моря, в місто Дуррес. Дорогою оглянемо замок Розафа, з якого відкривається чудовий краєвид на Шкодер та гори.

В Дурресі поселимося в готелі на першій лінії і підемо на пляж насолоджуватися заходом сонця.

⛵ 2 години.

озеро Коман Албанія
Озеро Комані - самий південний фйорд Європи
Тур на озері Коман
Паромна переправа на озері Коман Албанія
Замок Розафа в Шкодері
Тур в Албанію
День 7. Пляжний відпочинок

Відпочиваємо на чистих пляжах Адріатики. Дуррес – древнє і красиве місто з цікавою архітектурою. Є де погуляти і що досліджувати. Можна сходити у візантійський амфітеатр, оглянути замок та інші пам’ятки минулих епох. Бажаючі побути на морі довше залишаються в Албанії, а ті, кому пора додому, вирушають в аеропорт.

Море в Албанії
Екскурсія в Дурресі замок
Захід сонця над морем в Дурресі
Показати всі дні
Вартість: 490€
Що включено?
 • проживання в горах (5 ночей, готелі сімейного типу, гестхауси)
 • сніданки та обіди в гірській частині маршруту;
 • сніданок і вечеря на узбережжі;
 • паром по озеру Комані;
 • послуги інструктора і провідника;
 • турнікет для ЗСУ;
 • консультації менеджера;
 • допомога в підготовці до подорожі;
 • фірмовий подарунок клубу;
 • дисконтна знижкова карта;
 • групова аптечка.
Не включено:
 • трансфери (90 €);
 • вечері в гестхаусах в горах – знайомство з албанською кухнею;
 • харчування в містах;
 • проживання в Дуресі (1 ніч);
 • сувеніри та особисті витрати;
 • вхідні квитки в пам’ятки.
Додаткові витрати

З собою потрібно мати 250€. Близько 100 євро Ви витратите на харчування, не включене у вартість туру. 90€ піде на переїзди. Біля 50€ доведеться витратити на проживання в Дуресі, на березі моря.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Тірана
Закінчення: Тірана
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку на похід прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і допоможемо з підготовкою
ПЕРЕДОПЛАТА
Здійсніть передоплату в розмірі 50€, щоб забронювати за собою місце в групі
КВИТКИ
Купіть авіаквитки в Тірану та надішліть нам їх копію, ми допоможемо в виборі квитоків
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей та спорядження і гайда у похід - Балкани чекають!
🍽 Харчування

У гестхаусах годують смачно і “як на забій”))) відгодовують традиційними стравами. На фото – наша перша вечеря в поході. Ми, звичайно, чули багато хорошого про місцеву їжу, але реальність перевершила всі очікування! Відзначимо, що в гестах годували саме традиційними національними стравами і навіть пригощали ракією). А ще у нас жодного разу не вийшло доїсти все до кінця 😅.

🏠 Де живемо?

Всі ночі протягом походу в Албанії ми проведемо в гестхаусах. Жодних наметів. Ось фото та відео з наших гестхаусів – затишних, чистих, привітних. З кожного відкривається шикарний вид на гори. Є душ, інтернет, літні тераси, зони відпочинку. Розміщуємося в 4-5-місних номерах, зручності в номері. Ночівлі дуже атмосферні і затишні і сприяють спілкуванню та зміцненню командного духу групи.

🌦 Погода в Албанії

Албанія – це спекотна країна, тому до цього слід бути готовим. Протягом дня у горах температура буде понад 20 градусів. Ми питимемо багато води. Проте не варто боятися спеки в горах – більшість часу наші стежки проходитимуть по лісових затінках. Справді спекотно буде лише під час сходження на гору Мая Росіт. Але в горах погода змінюється. Є ймовірність сильних опадів та хмарності. Тому дощовик точно знадобиться. Ми ночуватимемо у гестхаусах, так що замерзнути вночі не вийде. Це дійсно комфортний і приємний похід в Албанії, тож налаштовуйтеся на позитив.

❗️Особливості походу в Албанії
 • Йдемо з невеликими рюкзаками в яких будуть лише наші речі. Намети, спальники, їжа – все це не потрібно нести;
 • Маршрут походу не кільцевий, тож залишити речі на початку походу і забрати їх в кінці не вийде. Будь-ласка не беріть нічого зайвого;
 • Під час походу буде один відносно складний день, коли потрібно перейти перевал. Якщо ви не захочете змушувати себе прикладати зусилля – є можливість найняти коня і перейти перевал верхи;
 • Гід має право вносити зміни в маршрут в залежності від обставин та стану групи. його рішення обговоренню не підлягають.
🗺️ Інтерактивна мапа походу в Албанії

🛂 Документи для в'їзду в Албанію

Для подорожі в Албанію українським туристам потрібен лише біометричний закордонний паспорт. Жодних віз, вакцинацій чи інших специфічних документів не потрібно.

Обов’язково оформіть туристичне страхування і відправте його скан або фото координатору походу! Висотне страхування не потрібна, достатньо страховки, яка покриває заняття активними (не екстремальним) видами спорту.

Похід в Албанії - подаруй собі справжні балканські пригоди

Албанія стане для вас справжньою несподіванкою. Повірте, ви точно не дооцінюєте красу та цікавість цієї перлини Балкан. Приєднуйтеся до нашого походу та переконайтеся у всьому на власному досвіді.

Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг в трек тур по горах Албанії
 1. Водо- і вітро- захисна куртка (мембрана або вітровка)
 2. Треккінгова сорочка з довгими рукавами, світла, синтетична
 3. Треккінгові штани світлі (хто не мерзне і не горить – можна брати тільки шорти)
 4. Шорти або бриджі
 5. Флісовий джемпер, вистачить 100 або 200 щільності
 6. Футболки-майки (2-3 шт не більш – на маршруті є можливість прати речі)
 7. Дощовик або пончо
 8. Кепка від сонця / панамка!
 9. Легке термо
 10. Плавки / купальник
 11. Черевики для легкого треккінгу або хайкінгу, або кросівки з міцною рифленою підошвою. Не беріть занадто жарке взуття – запарите ноги! Кросівки з сіточки теж не підійдуть – вони просто порвуться на гострому камінні. Ідеальним вибором будуть треккінгові кросівки або літні треккінгові черевики з сіткою
 12. Треккінгові сандалі
 13. Шкарпетки тонкі (3 пари)
🎒 Індивідуальне спорядження
 1. Рюкзак (35-40 літрів має вистачити)
 2. Треккінгові палиці (ОБОВ’ЯЗКОВО!)
 3. Маленький легкий рюкзак на 10-15 літрів (для радіалок і екскурсій). Туди повинні поміститися вода (1,5-2л), вітровка, перекус, купальник / плавки, полотенечко і цінні речі.
 4. Налобний ліхтарик
 5. Окуляри сонцезахисні
 6. Індивідуальна аптечка
 7. Сонцезахисний крем
 8. Гігієнічний набір (не беріть зайвого. Море і сонце – найкращі засоби для догляду за шкірою!)))
 9. Документи, страховка і їх копії (з собою і в онлайн-доступі)
 10. Техніка, зарядки до неї і павербанк.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження – зв’яжіться з координатором походу.

Забронювати тур
Фото з Албанії
Всі фото зроблені в попередніх походах в Албанії з клубом Pohid V Gory
Фотогалерея
Відеогалерея
похід в Албанії
Мая Росіт
Мая Росіт - похід в горах Албанії
Сходження на Мая Росіт з Чорногорії
Море в Албанії
Тур на озері Коман
селфі на вершині Мая Росіт
Албанія Похід в Гори
Тур в Албанію
Замок Розафа в Шкодері
Паромна переправа на озері Коман Албанія
озеро Коман Албанія
Сходження на Мая Росіт
Сходження на Мая Росіт
Ночівля в долині Вальбона
Озеро Комані - самий південний фйорд Європи
Долина Вальбона
Туризм в Албанії. Похід в горах Проклетьє
Мая Єзерце - найвища гора Чорногорії і Албанії
Треккінг в Албанії
Туристичні поїздки в Албанію
Албанія. Гори Проклетьє
Кафе в долині Вальбона, Албанія
Кінний похід в Албанії
Активний відпочинок в Албанії
гори Албанії
Гори Проклетьє в Албанії
Тури в горах Албанії
Село Thethi в Албанії
Гірське село в Албанії
Треккінг в Албанії
Тури в гори Албанії літом
Тури в гори Албанії
Гестхаус в Албанії в горах Проклетьє
Озеро Голубе Око в Албанії
Тури в Албанію
Туристичний похід в горах Проклетьє Албанія
Міст в Шкодері
Міст Месі в Шкодері
Мечеть в Шкодері, Шкодер
Місто Шкодер в Албанії
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Похід в Албанії | Треккінг в горах Проклєтіє
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Похід в Албанії | Треккінг в горах Проклєтіє
  Дати: 15.06.2024 - 21.06.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти