Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Програма лояльності Pohid v Gory

Команда «Pohid v Gory» поставила перед собою завдання зробити гори далеких країн набагато ближчими і доступнішими для кожної людини, яка любить подорожі та активний відпочинок. Для досягнення цієї мети ми складаємо наші маршрути, максимально насичуючи їх яскравими подіями та неймовірно гарними місцями. При цьому всі походи продумано максимально бюджетно. Ми часто жертвуємо нашим комфортом і затишком на користь краси навколишнього світу і неповторних моментів єднання з природою та стихією. Щоб зробити гори ще ближче, ми розробили спеціальну дисконтну програму.

Якщо ви подорожували з нами:

  • 1 раз, то наступного походу отримаєте 5% знижки від вартості походу.
  • 2 рази, то у третьому поході на вас чекатиме знижка у розмірі 7%
  • 3 рази – розмір вашої знижки – 10%*

Групові знижки:

Для груп друзів 5 і більше людей ми надаємо 10% знижку

Сімейні знижки:

Для сімей (3 та більше осіб) знижка – 10%

ДИСКОНТНА КАРТА КЛУБУ POHID V GORY

Хочемо повідомити, що стара, накопичувальна система знижок після 24 лютого 2022 перестає працювати. Власники дисконтних карток зможуть брати участь у різних конкурсах розіграшах призів, оскільки кожна картка має свій унікальний номер.

Окрім цього, власники нашої дисконтної картки отримують приємні бонуси – знижки на якісне спорядження у магазинах наших партнерів.

*Знижки не підсумовуються, на деякі експериментальні або акційні походи знижки не поширюються.

ВАЖЛИВО: Зараз, під час війни яку розв’язала росія проти України, ми не надаємо знижки, адже частину від отриманих коштів за походи, витрачаємо на закупівлю турнікетів для Захисників України, а також проводимо безкоштовні походи для дітей, що постраждали від війни.

Опубліковано 22 Лютого 2013
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти