Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Турнікети для ЗСУ

Сходи в будь-який похід з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT-7!

У складні для України часи колектив нашого клубу не залишається осторонь і всіма силами наближає перемогу над окупантами. Як соціально відповідальний бізнес, ми спрямовуємо частину коштів, які отримуємо від проведення походів, на потреби ЗСУ.

З перших тижнів війни ми орієнтуємося конкретно на якісне обладнання для надання першої домедичної допомоги, і вже передали тисячі турнікетів на передову. Звіти є у наших соцмережах.

З кожного походу ми залучаємо кошти на закупівлю турнікетів CAT для Збройних Сил України, і у Вас є можливість приєднатися до цієї справи.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?

Один турнікет CAT коштує понад 1000грн.

Карпатські походи:

  • Кожна група з 4 туристів в поході на 3-4 дні забезпечує купівлю 1 турнікету.
  • П’ятеро туристів – 2 турнікети.
  • 6 туристів – 3 турнікети. …і так далі.

Закордонні походи:

  • При розмірі групи до 5ти туристів кожен учасник забезпечить 1 турнікет.
  • 6 і більше туристів — по 2 турнікети з учасника.

Стратегія допомоги

Головним напрямком нашої волонтерської діяльності з 24 лютого 2022 року стала закупівля та передача військовим турнікетів CAT-7, які вважаються найкращими на світовому ринку кровоспинних засобів. Так, вони дорогі, але дають військовим 100% впевненість у надійності в критичний момент.

Щоб діяти і допомагати максимально ефективно, наш колектив сконцентрувався на вузькоспеціалізованій ніші, щоб результат був якнайкращим.

            >> Протягом 2022-23 років було придбано та ввезено в Україну понад 8000 турнікетів, які врятували не одну сотню життів.

Ми принципово не проводимо зборів, адже значно ефективніше донатити великим, добре організованим волонтерським фондам і організаціям, таким як фонд “Повернись живим” або русорізи пана Стерненка.

Наше волонтерство ґрунтується виключно на коштах, зароблених при проведенні походів в Україні та за її межами. Ми робимо свою важливу справу, направляючи прибуток в сферу добре нам відому і дуже необхідну.

Турнікети, що будуть закуплені з Вашого походу, поїдуть адресно в підрозділ “Госпітальєри”, з яким ми працюємо давно, а зараз в них проходить службу наш інструктор.

Ви знаєте, що роблять ці хлопці та дівчата, і навіщо їм допомагати.

Також на постійній основі ми проводимо реабілітаційні походи для дітей, що постраждали від війни. Почали ще влітку 2022, і наша ініціатива надихнула багато подібних проектів на туристичному ринку.

Війна забрала в нас багато, але не гори і не волю до перемоги. Записуйтесь в походи — підтримаємо ЗСУ разом!

Опубліковано 7 Лютого 2023
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти