Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Підтримай український туризм

Війна забрала у нас гори. Нашу пристрасть, нашу роботу, наше життя. 

До 24 лютого 2022 року вже більше 10 років ми показували людям красу наших рідних Карпат, а такожі проводили експедиції в найвіддаленіших куточках планети: в Патагонії, Гімалаях, Фанських горах, на Алясці, в Новій Зеландії. Тисячі людей пізнавали навколишній світ з нами в понад 45 країнах світу. Лише за 2021 рік ми провели горами більше 2000 наших туристів. Ми дарували людям радість, відкривали їх внутрішній потенціал, давали наснагу і натхнення творити добро і будувати майбутнє. Ми досягли цього всього самі, важкою кропіткою працею всього колективу.

Сьогодні в українців немає можливості милуватися красою гір та пізнавати світ. Сьогодні ми боремося за своє існування, боремося за право на життя у вільній та процвітаючій країні, яку так наполегливо будували останні 30 років і яку так цинічно хочуть у нас відібрати. 

Зараз ми не можемо показати вам гори. Кожен гід та працівник нашого клубу вносить свій вклад в перемогу над російськими загарбниками. Від початку війни ми зосередилися на пошуках та доставці сертифікованих турнікетів САТ та кровоспинних засобів для Збройних Сил України. Закуповуємо медикаменти, спорядження, засоби зв’язку, бронежилети та все необхідне. 

Наш офіс був пунктом тимчасового притулку для людей, що втекли від війни. Ми передали на потреби наших захисників все наше гірське спорядження, запаси сублімованого харчування, рації, системи навігації – все, що мали. Наші гіди працюють волонтерами в теробороні, Червоному Хресті та в центрах біженців. Все це могли робити за рахунок наших резервів, пожертвувань наших туристів та однодумців. 

Зараз наш колектив потребує Вашої допомоги. Придбайте у нас віртуальний тур в Карпати за символічну оплату і допоможіть нам зберегти наш колектив і продовжити боротися проти російської агресії. На виручені кошти ми продовжимо закупку кровоспинних засобів для наших захисників, а також проведемо реабілітаційні походи для біженців з українських міст, що зазнали геноциду (коли це стане можливим). Ми віримо, ми знаємо що природа лікує душевні рани. Ми готові робити те, що вміємо, щоб допомогти Україні та нашим співгромадянам.

Як задонатити?

Ми будемо раді будь-якій сумі. Щоб задонатити, напишіть нам на пошту [email protected], ми відправимо Вам реквізити. Також можна подати заявку на похід, як завжди:)

Після закінчення війни кожен, хто зробив донат і захоче побачити красу наших гір, зможе використати його як передоплату для туру. Ми з радістю вас познайомимо з Карпатами, нам би тільки мирне небо — і все буде Україна.

Російські ракети забрали в нас колегу, друга, душу клубу — Володимира Третяка, експерта в організації найскладніших експедицій. Володю знали всі наші туристи: як координатора походів та чудового гіда. Він був одним зі співзасновників клубу. Залишив дружину та дочку, безліч планів, надій та мрій. Неможливо передати наш біль. Важко уявити, як ми будемо працювати далі… 

Володимир загинув під час обстрілу миротворчого полігону коло Львова, за 40 км від польського кордону. Загинув заради свободи не лише України, але і всієї Європи. Не забудемо його жертву. Слава Герою!

Опубліковано 15 Березня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти