Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Похід для дітей сиріт

Туристичний клуб “Pohid V Gory” проводить у Карпатах регулярні дитячі походи для дітей-сиріт. Кожна людина, яка сходила з нами в похід, вклала частину своїх коштів в організацію і проведення таких заходів  Цього разу діти піднялися на гору Хомяк. Для багатьох маленьких учасників цей похід став першою незабутньою пригодою в їхньому житті.

Під керівництвом досвідчених і відданих своїй справі інструкторів Андрія і Оксани, діти дізналися багато нового про гірський туризм та безпеку в горах. Вони навчилися ставити намети, розпалювати вогнище та готувати їжу на відкритому вогні. Величезне задоволення викликало спостереження за зірками у тихому таборі під гірським небом.

Кожна дитина отримала свій унікальний досвід і спогади, які назавжди збереглися в їх серцях. Для багатьох з них цей похід став можливістю забути про їхні труднощі і на мить опинитися в казковому світі, де можливо все. Сміх та радість дітей наповнили гори енергією позитиву, а зустріч з природою стала для них важливим кроком до розуміння свого місця в цьому світі.

Усі причетні до  походів з туристичним клубом “Pohid V Gory” вкотре довели, що насправді великі справи можуть бути здійснені, коли люди об’єднуються навколо благородної мети. Цей похід – тільки одна з багатьох акцій, які плануються в майбутньому, адже “Pohid V Gory” має намір не зупинятися на досягнутому та продовжувати допомагати тим, хто потребує підтримки та натхнення.

Для дітей-сиріт цей похід став справжнім подарунком долі, а їхні посмішки та подяки стали найбільшими нагородами для всіх, хто допомагав реалізувати цю благородну місію. Всі учасники походу лишилися з гарячими серцями та спогадами, які надихатимуть їх на нові звершення та добрі справи.

Такі події підтверджують, що любов, доброта та турбота про інших можуть змінювати світ навколо нас. Бажаємо, щоб дитячий похід для дітей-сиріт у Карпатах став початком численних мандрівок до добрих справ та примноженням теплих спогадів у серцях юних мандрівників.

Опубліковано 25 Липня 2023
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти