Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Андрій Медвідь

37 Років
8 Країн
Автономні походи різної складності
12 Років досвіду
Головне у поході

У горах в обов’язковому порядку досконально вивчає місця, де буває. Знає ВСІ альтернативні стежки, джерела, колиби та місця для табору. Тому у Андрія завжди в запасі не просто план Б, а й В, Г, Д…

Досвід походів

Андрій повністю присвячує себе горам і подорожам, які стали головною його пристрастю. В горах з 2003 року, а групи почав водити в 2009 – Ви моментально відчуєте, що йдете з досвідченим гірником! У поході головним вважає грамотне поєднання комфорту учасників та виконаного завдання. Улюблені регіони: рідні Карпати і Туреччина. Обожнює Кавказ, мріє про Гімалаї, Анди, Ісландію та хоче випробувати себе в складних сходженнях на Кіліманджаро та Ельбрус.

Особисті якості

З ним кожен турист відчує, що таке справжній гірський комфорт. Його навички з організації шикарного табору будуть родзинкою походу). Від природи веселий, з легким характером, обожнює спілкування з новими людьми. Активний борець за охорону середовища, ніжно любить природу, що неодмінно передається його туристам. Він навчать Вас не просто знати і розуміти навколишній світ, але дружити з ним. Вважає, що походи відкривають справжні якості особистості і вчать найголовнішому: в будь-якій ситуації людина повинна залишатися ЛЮДИНОЮ.

Хобі

За освітою комп’ютерник, але скоро зрозумів, що це не для нього. З життєво необхідних навичок захоплюється збиранням грибів 🙂

Останні відгуки
Відгуки
Facebook відгуки
28.11.2022
Змієвська Людмила
Похід для дітей постраждалих від війни

Дякуємо вам від душі за такі емоції!!! Всім організаторам цього походу низький уклін, ви робите добрі справи, робите дітей щасливими!!!

Докладніше
Залишити відгук
Фотогалерея
Фотогалерея
Андрій Медвідь і Дмитро Семків
Андрій Медвідь - гід
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти