Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

ДОНАТ для дітей війни | Робимо благочинний похід у Карпати

Одяг, їжа, житло… речі першої необхідності для тих, хто пережив пекло. Але ж хіба лише цим ми повинні допомогти? Як то мовиться, кожен мусить робити те, що вміє, а ми вміємо водити людей в гори. І гадаємо, що природа і хороша компанія – саме те, що треба. Там діти зможуть відчути себе у безпеці, провести час з ровесниками та батьками, без телефонів і постійних новин.

Безліч дітей з окупованих територій опинилося на заході України, біля Карпат. Ми організуємо для них безкоштовні походи, і пропонуємо Вам долучитись до нашої ініціативи. Придбайте похід для дитини, ми зробимо все решту. Пошук родин будемо здійснювати в організаціях, що займаються адаптацією діток. Звісно ж, можна задонатити для знайомих дітей. В горах дитина, для котрої Ви задонатили, зніме для Вас відео, і ми відправимо його Вам на пошту. Звіти будуть опубліковані на наших соціальних сторінках і на сайті. Нижче можете ознайомитися зі сторінкою для учасників походу.

Зробимо добру справу?

Our support pages | ➛ In English | ➛ In German | ➛ In French | ➛ In Spanish | ➛ Donat on a campaign for refugee children

Як задонатити на похід?

Вартість повного донату на 1 дитину складає 2700грн (абсолютно все включено у вартість). Але ми, звісно, будемо раді будь-якій сумі. Щоб задонатити, напишіть нам на пошту info.pohodvgory@gmail.com, ми відправимо Вам реквізити, а потім і звіт про проведення.

Важлива примітка: будь ласка, використовуйте ПЕРСОНАЛЬНИЙ тип переказів (комерційні перекази PayPal на даний момент недоступні для України).

Маршрут походу для дітей війни

Його важко спланувати наперед. Це буде триденний похід (2 ночі) з наметами, невеликими переходами (6-8 км), вечірніми багаттями і приготуванням їжі в казанках. Справжня гірська пригода!

Орієнтуємося на хребет Кукул, Хом’як-Синяк-Малий Горган або район Сивулі. Можливо, це буде Говерла з Козьмещика. Маршрут буде залежати від вікової категорії групи, погоди і законів, що діятимуть на момент старту. Зараз деякі маршрути закриті для проходження.

Включимо в похід максимум локацій та активностей, що цікаві дітям: водоспади, полонини, де можна подивитися як варять бринзу, скелі, музеї після походу. Наш клуб займається організацією походів з 2011 року, придумаємо хороший варіант:)

В донат входить все: їжа, добирання, за необхідності – прокат спорядження. Групу супроводжуватимуть 1-2 інструктори клубу залежно від її розміру. В нашому випадку оптимальним вважаємо співвідношення 1 гід на 5-6 туристів.

Діти йтимуть хоча би з одним із батьків чи офіційних опікунів, бо під час воєнного стану це не обговорюється. Витрати на батьків поділені між клубом та донатами.

Співпраця з організації дозвілля для дітей-переселенців у Карпатах

👉 Якщо Ви – дитячий психолог, аніматор, педіатр чи працюєте у сфері реабілітації дітей після психологічних травм, Ваша участь у поході вітається.

👉 Запрошуємо до співпраці організації, що займаються дозвіллям дітей-переселенців та схожими питаннями. Пропонуємо активний відпочинок у Карпатах “під ключ” на індивідуальних умовах. Маємо ліцензію туроператора, працюємо офіційно, нас добре знають в Карпатах і на ринку туристичних послуг.

Опубліковано 8 Квітня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти