Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Юрій Климпотюк

43 Роки
80 Країн
100 Походів
Програми любої складності
15 Років досвіду
Головне у поході

Юра не просто відмінно знає гори — він народився в горах і відчуває себе на висоті як вдома. Проста весела вдача дозволяє йому легко знаходити спільну мову зі своїми туристами і місцевим населенням. З унікальних навичок відзначимо його вміння торгуватися))) З Юрою Ви точно не переплатите;).

Досвід походів

Був в Скандинавії, Альпах, Перу, Болівії, США, Алясці, Мексиці, Еквадорі, Туреччини, Фанських горах, на Піку Леніна, Кіліманджаро, Чімборасо, Орісабі, Уайна Потосі, в горах Тянь-Шаню і Нової Зеландії, в Непалі, Японії, Індонезії, на Канарах і Мадейрі, в Намібії, Марокко, Танзанії і т. д… 😎 у планах все інше))) Юра — той інструктор, з яким Ви точно не пропадете, куди б не завела стежка!

Особисті якості

Інструктор Юрій об’їздив з нашим клубом півсвіту або близько того — від Аляски до Нової Зеландії :). Юра водив походи в найвіддаленіших горах Азії, в джунглях Південної Америки, на вершини висотою 7000+, в кратери вулканів і глибокі печери, по льодовиках і солончаках, по Мачу-Пікчу і Лас-Вегасу, будь-якої тривалості і рівня складності 😉.

Хобі

Любить комфортабельні бівуаки та смачну їжу, тож відпочивати в поході Ви будете на рівні. Водить транспортні засоби будь-яких габаритів по всіляких рельєфах. Жартує, розповідає цікаві історії біля багаття, вчить відчувати себе в дикій природі як удома, незважаючи на мінливості погоди або складність маршруту.

Останні відгуки
Відгуки
09.08.2021
Ольга Корнієць
Сходження на Арарат

Щиро вдячна за організацію незабутнього відпочинку в Туреччині в програмі сходження на Арарат. Все продумано, злагоджено, цікаво, драйвово.

Докладніше
Залишити відгук
Фотогалерея
Фотогалерея
хоббіт Юра Климпотюк
 Світанок на Арараті. Штурмовий табір
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти