Золота осінь 🍁 на Чорногорі й Свидовці | Два світи

Запрошуємо Вас в карпатську казку, в саме серце Гуцульщини. Ми створили цей тур для людей, які хочуть побачити Карпати, не відмовляючись від комфорту. Ви побуваєте на двох абсолютно різних хребтах – Чорногорі та Свидовці. Підніметеся на Піп–Іван Чорногірський (2020м) і Близницю (1883м), сфотографуєтеся біля обсерваторії «Білий Слон». Пообідаєте на березі найвищого льодовикового озера України – Бребенескула (1801м). Пройдете два треки високогір’ям, з якого проглядаються практично ВСІ Карпати, навіть румунські! До початку стежок Вас підвезуть транфери, що сильно заощадить час і дозволить так багато встигнути в одному турі. Ви будете жити в традиційному гестхаусі та познайомитеся з гуцульською кухнею. Харчування, проживання та трансфери в горах ВКЛЮЧЕНО у вартість. На додаток Вас чекає екскурсійна програма в Яремче і Буковель. *🍁 З середини вересня потрапляємо на Золоту Осінь!
Подавайте заявку – і Ваші вихідні стануть справжнісінькою пригодою. Карпати чекають 💙


Інструктор зустрічає туристів на ж / д вокзалі «українського Шамоні» – Івано–Франківська. Тут групу чекає карпатський шатл, на якому ми їдемо в гори. Починаємо нашу пригоду в Яремче – перлині Західної України. Ми побачимо традиційні дерев’яні будиночки, сувенірні ринки, родзинку міста – водоспад Пробій. Постоїмо на містку прямо над порогами, сфотографуємося і вирушимо далі. Пройдемося до водоспаду Женець висотою 15 метрів. Далі їдемо в містечко Ясіня. Воно тулиться між двома солідними вершинами – чорногірським двотисячником Петросом (2020м) і горою Близниця (1883м), головним піком Свидовецького масиву. Поселяємося в гестхаус, який відрізняється місцевим колоритом. Облаштовуємося на новому місці, приймаємо душ і приступаємо до дегустації гірської кухні. За першою вечерею познайомимося ближче, а гід розповість про традиції регіону і відповість на всі питання щодо нашого туру в Карпати.
👣 Треккінг: 9 км. ⏳ 3 години.


Піднімаємося чимраніше, снідаємо, збираємо необхідні на день речі і їдемо у Високі Гори. З цими дорогами справляється тільки повнопривідний трансфер, так що захід буде злегка екстремальним – порцію адреналіну гарантуємо 😉. Їдемо лісами, потім альпійськими луками, і виїжджаємо на полонину Вихід. Прямо перед нами стоїть гора Піп–Іван. Піднімаємося на вершину, звідки видно Мармароси, Румунські Карпати Родну, масиви Гриняви і Чивчин. Побродимо по обсерваторії, сфотографуємося на тлі Чорногірського хребта, поспілкуємося з рятувальниками і відпочинемо після недовгого, але крутого підйому. Тут є столики з лавочками, тож пообідаємо красиво. Ну хіба не для цього ми йдемо в гори?))
Продовжуємо нашу прогулянку альпійськими луками Чорногори. Ніщо не заважає насолоджуватися красою, ми йдемо навіть вище хмар! Звідси видно навіть Говерлу, до якої більше 40 км (по прямій:). Наша мета – озеро Бребенескул (1801м) 🔥 Розслабимося на березі, помилуємося кришталевою водою і льодовиковим цирком, в якому воно знаходиться. Звідси нас забирає трансфер і відвозить в гестхаус. Вечір проведемо в гуцульській лазні, відпочиваючи після переходу і ділячись враженнями.
👣 Треккінг: 11 км. Набір висоти: ↑ 500м. Спуск: ↓ 400м. ⏳ Час треккінгу: 5–6 годин.




Сідаємо в знайомий трансфер і їдемо на перевал, де бере початок річка Чорна Тиса. Звідтіля піднімаємося на гору Татарука, звідки відкривається вид на ВЕСЬ масив Горгани: Сивулю, Довбушанку, Синяк, Хом’як, Гропу… все як на долоні! Звідси ми вперше побачимо Свидовецький хребет. Напевно, немає в Карпатах треку приємніше. Пологі підйоми і спуски, озера і соковита брусниця зроблять довгий перехід практично непомітним.
Крім безперервних панорам, Свидовець знаменитий каровими озерами. По дорозі ми повернемо на три з них: Апшинець, Догяска і Ворожеска. Ну а закінчимо день сходженням на найвищу точку масиву, Близницю (1883м). На її скелях, як подейкують гуцули, ще можна знайти квітку едельвейса. Може, його ми і не побачимо, але Петросом й Говерлою помилуємося точно). Спускаємося в селище Драгобрат, де нас чекає трансфер. Увечері організуємо прощальну вечерю і при бажанні попаримося в лазні – заслужили! 😉
👣 20км. ↑ 700м. ↓ 500м. ⏳ 7–8 годин.




Сьогодні нас чекає екскурсійний тур в Буковелі. Тут є розваги на будь–який смак. Залежно від погоди організуємо або активну програму зі спуском з гори Буковель на екстремальних санях родельбан, буковельських гірках, тролеї чи bike zip, або сходимо на екскурсію на сироварню з дегустацією бринзи і гуцульських страв, після чого відвідаємо етнопарк «Гуцул ленд». У будь–якому випадку заряд позитиву та емоцій гарантовано!
Після обіду виїжджаємо до Франківська і повечеряємо в ресторані прикарпатської народної кухні «Десятка». На цій смачній ноті наш тур в Карпати закінчується, ми прощаємося і роз’їжджаємося по домівках. Але краса цих гір, чисто гуцульська гостинність та радість нової дружби довго будуть зігрівати наші серця 💙





- обіди на маршруті;
- харчування в гестхаусі (сніданки, вечері, гуцульська кухня);
- проживання в гестхаусі в Ясіні;
- баня;
- трансфер ІФ–Ясіня та назад;
- оренда повнопривідних авто в горах;
- послуги інструктора і провідника;
- використання котлів і газове обладнання;
- медичне страхування;
- рекреаційні збори;
- фірмовий подарунок клубу;
- дисконтна картка;
- аптечка.
- харчування в кафе / ресторанах;
- вхідні квитки та кафе на Буковелі;
- сувеніри.
- Оплатити вартість походу ви зможете інструктору при зустрічі групи або перерахувати нам на банківську карту.
- Підтвердити участь в цьому турі потрібно мінімум за тиждень до дати старту, інакше ми не зможемо гарантувати наявність місць в будиночку.
- Напишіть звіт про тур в Карпати з нашим клубом і отримайте бонус – 490 грн на будь–який наступний похід.

Харчуванням в поході забезпечуємо ми. Тож вам не варто про це турбуватися або брати що–небудь з собою – нагодуємо всіх. Вегетаріанцям теж не треба хвилюватися – просто попередьте нас про те, які продукти Ви не їсте, і ми складемо для Вас індивідуальне меню.
Снідати й вечеряти ми будемо в Ясіні в гестхаусі. Меню тут традиційне, смачне, ситне і різноманітне. Основу раціону складають страви гуцульської кухні, так що Ви повністю її вивчите і точно закохаєтесь))). Тут є мангал, можна буде замовити різноманітний гриль. У Буковелі обідаємо в кафе на горі або на сироварні.
На маршруті передбачені калорійні смачні перекуски: бутерброди з ковбаскою, сиром, салом, соусами; печиво, шоколад, халва, сухофрукти, горішхи. Якщо буде дозволяти погода, організуємо гарячі страви та чай.
Ночуємо в класичному гуцульському гестхаусі. Номери 2– і 3–місні, зручності в номері. Є wifi, баня, мангал, альтанка, тераса, їдальня і літній дворик. Більше фотографій житла – у вкладці фото / відео.
Чорногора, найвищий хребет в Українських Карпатах, славиться своєю непередбачуваною погодою. Біля підніжжя нам може світити сонечко, але в той же день на вершині можливий навіть сніг. Тож, готуючись здійснити сходження на Піп–Іван, потрібно врахувати ймовірність будь–якого сценарію. Середня температура вдень від +10 до +25, може бути (і, швидше за все, буде) сильний вітер.
Для оформлення групового медичного страхування скиньте менеджеру свої паспортні дані щонайменше за тиждень до початку походу. Ми не зможемо гарантувати оформлення страховки тим учасникам, котрі цього не зробили.

-
Хороші хайкінгові або треккінгові черевики;
-
Треккінгові сандалі або сланці (підійде будь–яке зручне змінне взуття для переїздів і відпочинку).
- Рюкзак до 30 л. для радіальних виходів;
- Треккінгові палки (за бажанням, можна взяти на прокат у нас, 90грн).
-
2–3 футболки і кофти (або майки + світла трекінгова сорочка з довгим рукавом);
-
Зручні еластичні штани, в яких будете підніматися, повинні захищати від вітру (краще мати штани–трансформери);
-
Шорти;
-
Штани для гестхауса (наприклад, спортивні);
-
Флісовий батник або аналог;
-
Мембранна куртка, водонепроникна вітровка, пончо або хоча б дощовик;
-
2–3 пари тонких шкарпеток + 1 теплі;
-
Легка шапочка або баф на голову;
-
Купальник або плавки.
-
Репелент проти комах;
-
Сонцезахисний крем;
-
Пластирі від мозолів;
-
Особиста аптечка;
-
Порожня фляга / пластикова пляшка для води (її на вершинах немає);
-
Пара герметичних пакетів для техніки на випадок дощу;
-
Сонцезахисні окуляри;
-
Вологі серветки і туалетний папір;
-
Батарейки або павербанк для техніки;
-
Гроші, документи;
-
Телефон, фотоапарат.
