Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Великдень в поході за крокусами: Говерла і Стримба

Весна вже остаточно розбудила природу навіть у верхів’ях Карпат, і попри те, що війна стає лише запеклішою, люди продовжують шукати відпочинку та натхнення в горах. Травень лише розпочався, а ми вже провели два походи. Оскільки зараз у Карпатах триває сезон цвітіння крокусів, наші походи були тематичними.

Однак не тільки крокусами порадували нас Карпати цього разу. В обох походах із групою були наші чотирилапі друзі. Деякі вирушили зі своїми господарями за пригодами, а інші просто долучилися до пригод уже безпосередньо в горах.

Всіх вітаємо з Великоднем і бажаємо частіше проводити його в горах! Це незабутньо!

Двотисячники Карпат | Сходження на Говерлу та Петрос

Перший похід на Говерлу та Петрос провів Юра Климпотюк. Це був справжній великодній похід з усіма відповідними атрибутами: паскою та писанками. Погода видалася чудовою, було сонячно, і крокуси також не підвели.

Стримба, Синевир і чарівна Колочава

Другий похід теж був із собакою! Розділити радості та складності походу разом із улюбленим вихованцем — ідея, насправді, чудова! 

Ось що пише наша турлідерка Юлія Палагута:

”Команда зібралась не тільки суперкласна, а ще й суперфартова! Бо хтось точно тримає удачу за хвостик – за два треки (на гору Кам’янка та г. Стримба) на нас не впало ні краплі дощу, навіть страшні пориви вітру, який обіцяв прогноз, нам просто поморозили вуха і все. Порадувала нас не тільки погода, а і новенька фантастично пейзажна гойдалка на старті маршруту на Кам’янку, неймовірний краєвид на Синевирський перевал з вертолітного майданчика (вперше завожу всіх туди, я в захваті від цієї локації), гра на сопілці чарівного колочавця, який проводжав нас у дорогу на Стримбу та чудовий музичний вечір від Юрія, власника готелю, який співав нам пісні про Карпати під акомпанемент баяну. А зіркою нашої подорожі став пес Баді – Юрій відпустив його з нами на легеневипльовуватєльну “прогулянку” на Стримбу, і всі по черзі намагались сфотографуватись з цим хвостиком.

На завершення подорожі ми по традиції відвідали музей-скансен “Старе Село”, заїхали до ведмедиків, загадали бажання на озері Синевир, і в доповнення погладили справжніх вовків та поїли форель у форельному господарстві, яку зловили самостійно! 

 Стільки нестандартних прекрасних подій з нами відбулося за ці коротенькі але насичені три дні, що фотки ми будемо розгрібати цілу вічність 

Опубліковано 9 Травня 2024
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти