Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Яремче – перлина Українських Карпат

Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області – серце українських Карпат і місцевого туризму. Засновником міста вважають бідняка Ярему Годованця, який першим тут оселився. Сталося це в XVIII ст. І після того Яремі прийшлося відстоювати свою землю.

Сама місцевість буквально зачаровує красою. Яремче розкинулось на берегах річки Прут в межах гірського масиву Горгани, недалеко від Покутсько-Буковинських Карпат і Чорногори. З усіх боків місто оточене горами. Звідси беруть початок багато піших маршрутів, в тому числі популярні походи по Східних Горганах. Саме тому місто часто називають центром гірського туризму України.

Розваг для туристів тут предостатньо. Потрапивши сюди, Ви можете побачити красу порогів «Пробій», котрий місцеві гордо називають водоспадом. Висота Пробію невелика, всього 8 метрів, зате краса та велич нестримного руху води вражає кожного. В двадцяти кілометрах розташований відомий багатьом водоспад «Гук».

Рекомендуємо відвідати місцевий ринок, котрий славиться тим, що кожен відвідувач обов’язково знаходить тут щось до душі. Тут Ви спробуєте, знамениту карпатську овечу бринзу, познайомитесь з колоритними гуцулами і обов”язково поторгуетесь з ними 🙂 Сувенірний ринок міста – це осередок народно-прикладного мистецтва. Тут представлені всі традиційні вироби з дерева: різьблені шкатулки, тарілки, вази, ложки. Популярні товари – дерев’яна різьблена булава і подушка-овечка з натуральної овчини. Також у продажу є і інші сувеніри: писанки на будь-який смак, керамічний посуд і статуетки, вишиті і ткані полотна, рушники, скатертини, безліч гуцульських ліжників і килимів… Великий асортимент виробів з бісеру, шкіри, металу.

Враження від міста залишаються незабутні. Яремче завжди готове радо прийняти гостей!

Опубліковано 29 Вересня 2012
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти