Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Гора Ігровець

В Українських Карпатах є дика, маловідома і живописна система гірських хребтів під назвою «Горгани». Горгани поділені на три великі частини – Північні, Центральні і Південні.

Це – прекрасний, але дуже небезпечний і дикий закуток природи. Без знання маршруту доступ в ці місця утруднений. У похід по Горганах краще йти з інструктором, котрий має досвід у цій місцевості, адже загубитися серед безкраїх лісів ой як просто…

Горгани та Греготи у гуцулів

Вершини гір покриті кам’яними розсипами. Гуцули називають ці камені «горганами» або «греготами». «Горгани» в перекладі кам’янисті гори. А слово «Грегот» перекладається як кам’янистий осип або кам’янисте місце.

У центральній частині Горган знаходиться одна з найкрасивіших вершин – гора Ігровець. Її висота сягає 1804 метра над рівнем моря. Сама ж вершина знаходиться на хребті Ігровище, який має форму півмісяця. Сусідня гора – Висока 1803 м.

Етимологіяназви

Назва гори походить від слів «гра, Ігровище» – місце, де в язичницькі часи проводилися релігійні гуляння і святкування.

Весь в камінні, Ігровець разюче відрізняється від Петроса або Говерли. Самі ж камені покриті жовто-зеленим лишайником. Це додає особливої краси вершині і видам навкруги.

По дорозі на вершину можна побачити споруди та траншеї, що збереглися після Першої світової війни. Запрошуємо Вас в похід на цю чудову вершину Горган.

Опубліковано 29 Вересня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти