Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
60 км
6 днів

Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами

4500₴
5.1
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
6 днів
Похід Горганами з наметами

Горгани – один з наймальовничіших куточків Карпат, де проявляється дикий і суворий характер цих гір. Вершини і хребти тут покриті розсипами гострих валунів і сипухи, що рясніють яскраво-жовтими, рудими і салатовим плямами лишайника – абсолютно екзистенційна картина. Горганські стихії – первозданні і неприборкані. Саме в Горганах Ви прогуляєтеся свіжим дрімучим ялиновим лісом, побачите шалені гірські річки з безліччю водоспадів і порогів, будете ломитися крізь майже незайману альпійську сосну і побачите справжнє диво Горган — стежки-серпантини між кам’яних брил, вкритих подушками моху, в оточенні висхлих низькорослих сосен і покручених стовбурів ялівцю, що нагадує бонсай… і все це – з видом на гори! Ми підкоримо 12 (!) вершин – не бійтеся, по хребту :), побуваємо в урочищах і на мальовничих полонинах. Приєднуйтесь до походу найвищими вершинами Горган, і ці дні наповняться справжніми пригодами в «Царстві Каміння».

💙💛 Сходи в похід Горганами з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Маршрут
Мапа походу в Горганах 7 днив
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Походи Горганами
Розклад походів Горганами в 2024 році разом з клубом Pohid V Gory. Також можливе замовлення індивідуальних походів в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
28.06 - 03.07
Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
4500₴
Записатися
17.08 - 22.08
Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
4500₴
Записатися
07.09 - 12.09
Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
4500₴
Записатися
28.09 - 03.10
Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
4500₴
Записатися
Похід Горганами
Маршрут
Гута
Великий Кузьмінец
г. Середня
г. Висока
г. Ігровець
полонина і гора Боревка
Лопушна
вершини Сивулі
пол. Рущина
урочище Пекло
хребет Тавпіширка
перевал Легіонів
г. Пантир
г. Дурня
г. Гропа
г. Братковська
Вовкани
с. Бистриця
День 1. с. Гута — г. Великий Кузьминець — полонина Середня

Група зустрічається в Івано-Франківську на ж / д вокзалі. Звідси трансфер везе нас в село Гута, де і почнеться наш похід по Горганах. Спочатку підемо вздовж мальовничого потоку Великий Кузьминець. По дорозі нам будуть зустрічатися красиві галявини з видом на Ігровище. Після незначного підйому вийдемо на полонину Середня та зупинимося біля невеликого джерела. Звідси відкривається чарівний вид на гори Висока та Середня. В кінці літа тут багато грибів, а біля Гути навіть проводяться масштабні змагання грибників. В цьому мальовничому місці розбиваємо табір.

👣 9 км; набір висоти 770м; ночівля на висоті 1440м. 

Гора Середня в Горганах
День 2. Середня (1638м) — Висока (1803м) — Ігровець (1804м) — пол. Боревка

Поснідавши, радіально піднімаємося на гору Середня, куди нас веде мальовнича стежка. Дорогою побачимо й перші в поході кам’яні розсипи. Гуцули ці розсипи називають «греготами», а коли розсипів багато – «горганами», звідси і назва масиву. Потім повернемося до сідловини, звідки по серпантину піднімемося на гору Висока. Тут перед нашим поглядом постане справжня велич Горган – величезні кам’яні брили, вкриті яскраво-зеленим лишайником. Обов’язково сфотографуємося на величезному валуні над прірвою – виходять дуже вражаючі кадри! Через сідловину піднімемося на плато Ігровця. З вершини буде видно красивий хребет Сивулі — найвищої вершини Горган. Потім мальовнича стежка приведе нас на полонину Погар (Боревка). Це зручне місце для ночівлі, усипане малиною і чорницею, затишно оточене дрімучим вологим хвойним лісом.

👣 8 км; набір висоти на г. Середня 200м; на Високу і Ігровець 360м; спуск 480м; ночівля на висоті 1320м.

траверс Сивулі
День 3. Боревка (1596м) — Лопушна (1694м) — Велика Сивуля (1836м) — Мала Сивуля (1818м) — полонина Рущина

Вранці траверс через темний ялиновий ліс виволить на гору Боревка. Протягом дня будемо йти по цьому величезному хребту і його красивих кам’янистих розсипах. Подивимося старі укріплення часів Першої Світової Війни (їх збудували з каменю прямо тут – на хребті!) і стежку, котру колись вимостили камінням австрійські солдати і місцеві жителі. Виглядають ці масштабні споруди на такій висоті дуже епічно і ми, як діти, будемо бігати лабіринтами і ховатися в кам’яних бункерах;) Далі піднімемося на найвищу вершину в Горганах – Велику Сивулю. Всі навколишні гори видно звідси, як на долоні. Через Малу Сивулю спустимося до полонини Рущина, де ще збереглися руїни старого туристичного притулку 30-х років. На Рущині бере свій початок річка Бистриця Солотвинська, одна з двох Бистриць Івано-Франківська. В цьому місці ми розіб’ємо наш табір, а ввечері сходимо до мальовничого урочища Пекло (Пекло), куди в давнину гуцули скидали невірних дружин. Високий обрив з видом на гори вночі виглядає ще більш зловісно…

👣 9 км; набір висоти 500м; спуск 430м; ночівля на висоті 1400м.

на вершині гори Сивуля
День 4. ур. Перенизь — полонина Тавпіш — хребет Тавпіширка — перевал Легіонів (Великі Роґодзи)

Сьогодні наш похід по Горганах буде вести вздовж старого державного кордону, що зараз є межею між Закарпатською та Івано-Франківською областями. По дорозі розглянемо старі польські прикордонні стовпчики з номерами. А далі через мальовничу полонину Тавпиш пройдемо по хребту Тавпіширка, де нас чекає чудовий вид на Горгани. З Тавпіширки спустимося до перевалу Легіонів. Це місце знамените запеклими боями під час Першої Світової. Саме тут польські легіонери (в основному студенти) призупинили царські війська генерала Брусилова, що значно перевершували їх чисельністю, хоч і зазнали значних втрат. На перевалі встановлено пам’ятний хрест.

👣 10 км; набір висоти 200м; спуск 360м; ночівля на висоті 1100м.

Сивуля - вид з хребта Горган
День 5. Пантира (1213м) — Дурня (1705м) — Гропа (1758м) — Братківська (1788м) — полонина Братківська

Піднімаємося вздовж старого кордону на гору Братківська. Цей хребет відрізняється від інших вершин Горган відсутністю нагромадження каменів, він скоріше нагадує природу Чорногори і з нього відкривається прекрасний вид на хребет Свидовець, двотисячники Петрос, Говерлу і витоки Чорної Тиси. З вершини Братківської спустимося на однойменну полонину, де і зупинимося на ніч.

👣 16 км; набір висоти 660м; спуск 540м; ночівля на висоті 1250м.

Вододільні Горгани
День 6. Пол. Вовкани — с. Бистриця

В останній день походу по Горганах підйомів більше не буде. Лісова стежка приведе нас до полонини Вовкани, а потім до хутора Климпуш. Звідси недалеко до с. Бистриця, де і закінчується наша подорож. В с. Бистриця нас чекатиме трансфер, який відвезе нас в Івано-Франківськ.

👣 7 км; спуск 450м.

Якщо дозволяє час, радимо залишитися ще на день у Франківську і подивитися це затишне історичне містечко, в центрі якого Ви знайдете маленький Львів, маленьку Прагу і Відень. Прогуляйтеся вечірніми скверами і обов’язково відвідайте кілька пабів, ресторанчиків і кав’ярень — вони тут буквально на кожному кроці і відкриті майже цілу добу. Франківськ взагалі не лягає спати і Вам нудьгувати не дасть;)

спуск з Братковської
річки в Карпатах
Показати всі дні
Вартість: 4500₴
У вартість включено
У вартість не включено
 • проїзд у транспорті. трансфери;
 • прокат спорядження.
Оплата і додаткові витрати:
 • Оплатити вартість походу Ви зможете при зустрічі з інструктором або перелічити нам на банківську карту. Підтвердженням Вашої участі в поході є передоплата 600₴.
 • Переїзд в гори і назад обійдеться орієнтовно в 1000₴.
 • Напишіть звіт про подорож по Горганам і отримайте бонус — 300₴ на походи + ультралегкий наплічник для радіалок та екскурсій!
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Івано-Франківськ, до 10:00
Закінчення: І-Ф, до 17:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці;
ПЕРЕДОПЛАТА
Перекажіть передоплату 600₴, щоб забронювати місце в групі.
БІЛЕТ
купіть квитки і надішліть нам їх копію (для підтвердження участі в поході);
ЗІБРАТИ РЕЧІ
уважно зберіть все зі списку необхідних речей (у нас є напрокат)
💙 Переваги, котрі Ви отримуєте лише з нашим клубом:
 • Сучасне харчування, котре на 2-2.5кг легше аніж звичні продуктові розкладки.
 • Економія часу – готуємо на інтегрованих системах, зберігаємо до 1,5 години щодня… і не спішимо на маршруті!
 • Обмежена кількість туристів на 1 гіда: маневреність та мобільність в поході.
 • Найкраща ціна (перевірте!), знижки по клубній карті (до 25%), за звіт (до 10%), на спорядження (до 15%) + туристичні подарунки та сертифікати.
☀️ Погода в Горганах

Горгани відносяться до середніх по висоті гірських масивів Карпат. Клімат тут м’якший, ніж на Чорногорі. Температура влітку коливається від +15° до +25° вдень і може падати до +10° градусів вночі. Сильні вітри тільки на відкритих місцях, вище рівня лісу. Вершини Горган повністю покриті кам’яними осипами, які стають дуже слизькими під час дощу, тому беріть з собою черевики з хорошою підошвою. Детальніше про погоду в Карпатах читайте у статті

🍲 Харчування в поході

Не беріть з собою їжу – весь раціон на 6 днів в горах забезпечимо ми. Вранці, в обід і ввечері передбачені гарячі страви, чай з печивом та іншими солодощами. На переходах – перекус з хліба, сала, ковбаси, сиру, шоколаду і сухофруктів. Вегетаріанцям/веганам/алергікам/діабетикам теж не варто хвилюватися. Обов’язково попередьте нас про те, що Ви не їсте, і ми складемо для Вас індивідуальне меню.

❗️ Що ще потрібно знати:
 • всі ночі спимо в наметах;
 • всі учасники чергують під час походу (готують їжу, збирають дрова, ставлять намети);
 • інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди і стану групи.
Поринь у справжнє царство каміння - пішли в похід Горганами!

Один з найкращих походів Горганами – 6 днів в самих диких місцях у Карпатах! Подавай заявку на похід і ми розповімо усі деталі.

Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг і взуття
 1. Легка водо / вітрозахисна куртка (підійдуть хороші мембранні куртки).
 2. Водозахисні штани.
 3. Штани і шорти для денних переходів (ідеально підійдуть штани-трансформери, що перетворюються в шорти).
 4. Термобілизна (або легкі кофта і штани для сну).
 5. Флісовий светр — зберігає тепло і швидко сохне.
 6. Футболка (1-2 штуки на 3 дні, більше не потрібно).
 7. Дощовик або пончо.
 8. Легкі рукавички (віндблок.)
 9. Кепка / панама / баф для захисту від сонця.
 10. Шкарпетки (2-3 пари + 1 теплі для сну).
 11. Спідня білизна.
 12. Взуття для денних переходів (треккінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
 13. Легке запасне взуття для табору (сандалі, сланці).

Весь одяг має бути багатофункціональним і максимально легким.

🎒 Спорядження
 1. Рюкзак 55-80 літрів з накидкою від дощу — рейнкавером.
 2. Спальний мішок з температурою комфорту від 0 до +5C.
 3. Намет (обов’язково двошаровий, одношарові китайські і важкі рибальські намети не підходять!).
 4. Килимок (каремат).
 5. Трекінгові палиці.
 6. РЕППЕЛЕНТ від комах – обов’язково!
 7. Налобний ліхтарик.
 8. Окуляри сонцезахисні.
 9. Індивідуальна аптечка з набором всіх необхідних для вас ліків.
 10. Гігієнічний набір (мило, зубна паста та щітка, туалетний папір).
 11. Сонцезахисний крем (бажано від 50 SPF), гігієнічна помада.
 12. Посуд: тарілка, кружка, ложка (або гібрид ложки з виделкою — ловилка), ніж.
 13. Сідушка туристична.
 14. Павербанк або запасні акумулятори для мобільних телефонів і фотоапаратів.
 15. Поліетиленові пакети або водозахисні гермомішки для речей і техніки.
 16. Ємність для води (підійде звичайна пластикова пляшка 1,5-2 л)
 17. Документи у водонепроникному пакеті.

Зберіть все зі списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження, просто зв’яжіться з менеджером.

💙 Pohid V Gory — в Карпати ЯК ДОДОМУ!

☀ Йдете влітку? >> За посиланням відкриється стаття з докладним переліком спорядження, фото, ВІДЕО, як вибрати спорядження. Тисніть!

Після збору групи ми заїжджаємо в офіс клубу, де можна випити чай-каву, розрахуватися за похід картою, залишити непотрібні в горах речі (косметику, 3 пари улюблених джинсів…;), переодягнутися, взяти прокатне спорядження, спокійно перепакувати рюкзак — не на лавочці біля вокзалу. Ну і з командою Походу познайомитися)).

⛺ Наш прокат спорядження в Карпатах
Найменування
Ціна за 1 день

Місце в наметі
60 грн
Рюкзак з рейнкавером (Новий)
100 грн
Рюкзак з рейнкавером (Бувалий)
60 грн
Каремат (коврик)
30 грн
Cпальний мішок
50 грн
Треккінгові палиці
40 грн
Гамаші (бахіли туристичні)*можуть знадобитися тільки в демісезонних походах
40 грн

*Новий рюкзак – виробник: Naturehike і MountainTop, 2023 року випуску

**Бувалий рюкзак – різних виробників, служать в прокаті протягом кількох років, мають хороший стан.

Забронювати тур
Фото з Горган
Всі фото зроблені в попередніх походах Горганами туристів клубу Pohid V Gory.
Фотогалерея
Відеогалерея
Спуск по камяних розсипах Горган
Горгани
Захід сонця у Читвані
Полонина Німецька
Аршиця
Ріка Женець
Останні відгуки
Відгуки
08.06.2024
Лях Данило
Царство Каміння | Похід Горганами

Це був мій перший досвід походу з ночівлею в горах. Але все пройшло чудово. Єдине що засмутило – відсутність крокусів, бо був сніг, але, як сказала наша інструкторка Юля: «Вважайте що це ваш перший зимовий похід».

Власне у снігу ж свої переваги: можна вмитися, «сполоснути» руки, почистити одяг, взуття і рюкзак.

Похід був організований чудово, за що велика дяка організаторам, Сергію і Юлії. Сергій підібрав спальник згідно з температурою повітря у ті дні. А Юля провела нашу групу по видовищним місцям: від чудових просторих полонини, вкритих снігом, з видом на Чорногорський хребет до казкових зимових лісів, де час наче відмотало назад у Зиму. Аж не віриться. Два дні спілкування з класними людьми, спостереження за дикою природою Карпат, свіже гірське повітря і калейдоскоп нескінченних мальовничих краєвидів (особливо на заході Сонця у перший день) назавжди залишили враження, від яких захоплює дух і нині, три дні потому. Мій перший похід вдався і тепер я жадаю більшого…!

Докладніше
08.06.2024
Олександр Росінець
Царство Каміння | Похід Горганами

Був з Юлією у двох походах. Відзначу її вміння організовувати цікаві маршрути поза межами основного затвердженого, її чуйність до потреб кожного учасника і, звісно, її життєрадісність та енергію. Дякую за похід Горганами, відкрив красу Карпат по-новому, навіть не знав, що у нас є такі перлини природи.

Докладніше
08.06.2024
Вікторія Полякова
Царство Каміння | Похід Горганами

Найкращий похід, який я мала за весь час. Я навіть не уявляла, що в Україні є такі гарні, дикі місця. Гід Юля справжній професіонал. Вона зробила наш маршрут цікавим, веселим та драйвовим. Вона приводила нас на неймовірно гарні полонини, де ми ставили намети та насолоджувалися дикою природою та зоряним нічним небом біля багаття. Це було повне єднання з природою. І гарна компанія. Я сповнилася силою і перезавантажила думки. Обов’язково ще піду в похід з цією фірмою!

Докладніше
Блог про Карпати
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Сонячний ранок, легка прохолода, автобус везе нас в'юнкою дорогою поміж милих карпатських вершин. В такт вітру нам підмахують гілочками смереки, осіннє золоте листя відблискує на сонці, мене чуть не зносить поривом кудись у калюжу, поки я йду в магазин.
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohod V Gory
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Новини
23 May 2024
Травнева Говерла - новини з Чорногори
стали свідками непересічної події - візиту прикордонників на гелікоптері. Захисники кордону посадили гвинтокрил на самісінькій вершині, щоб перевірити військово-облікові документи в чоловіків
Новини
09 May 2024
Великдень в поході за крокусами: Говерла і Стримба
Команда зібралась не тільки суперкласна, а ще й суперфартова! Бо хтось точно тримає удачу за хвостик - за два треки (на гору Кам'янка та г. Стримба) на нас не впало ні краплі дощу, навіть страшні пориви вітру, який обіцяв прогноз, нам просто поморозили вуха і все
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Новини
21 April 2024
Майже весняний Свидовець - сюрпризи погоди в Карпатах
Вже друга половина квітня, проте погода в Карпатах вкотре змогла нас здивувати. І хоч на полонинах вже давно зацвіли крокуси, новий циклон приніс похолодання та сніг. Тож ми знову опинились в зимі!
Новини
08 April 2024
Крокуси надихають
А ви ходили навесні на Кукул милуватися крокусами? Це щось унікальне і незабутнє! Карпатські полонини, які щойно скинули зимову ковдру...
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Новини
25 July 2023
Похід для дітей сиріт
Туристичний клуб "Pohid V Gory" проводить у Карпатах регулярні дитячі походи для дітей-сиріт. Кожна людина, яка сходила з нами в похід, вклала частину своїх коштів в організацію і проведення таких заходів
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
  Дати: 28.06.2024 - 03.07.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Забронювати тур
  Похід: Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
  Дати: 17.08.2024 - 22.08.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Забронювати тур
  Похід: Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
  Дати: 07.09.2024 - 12.09.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Забронювати тур
  Похід: Наодинці з Карпатами 🐾 Царство Каміння | Похід Горганами
  Дати: 28.09.2024 - 03.10.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти