Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Альп похід на Гутин-Томнатик в березні

Завершився наш захопливий експедиційний похід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам безліч сюрпризів. Цього разу різка зміна погоди, від потужної відлиги до невеликого морозу, утворила льодову кірку, засипану свіжим снігом. Це стало викликом для нашої групи, але ми готові були до будь-яких труднощів. 

Сходження на гору вдалося завдяки вибору правого маршруту через скелі, що вимагало більше вмінь і навичок, але наш досвід дозволив зробити це безпечно. У деяких місцях нам довелося вдатися до техніки дюльфера, щоб безпечно обійти складні ділянки.

Прогноз обіцяв нам триденне вікно сприятливої погоди, яким ми й скористалися, йдучи на Гутин-Томнатик через озеро Несамовите. Повністю засипаний снігом жереп, і тільки верхівки смерек, що стирчать з-під снігу, створювали фантастичну картину.

На гірському гребені нас зустріли хмари, відсутність видимості змусила  орієнтуватися за GPS. Штурмовий табір ми облаштували біля озера Бребенескул, де при закопуванні наметів в снігу ми натрапили на джерельце, тож вода була прямо біля нас.

Після вдалого сходження повернулися назад на полонину Пожижевську – в наш «базовий табір» в гірському притулку. Тут ми вивчали теорію і відпрацьовували деякі технічні моменти перед тим, як почати похід на Гутин-Томнатик. Наша весела та дружня команда залишиться назавжди в моєму серці. 

Бажаємо всім безпечних сходжень, легких рюкзаків та хорошої погоди! Перемоги! До зустрічі у горах! 🏔️🧗‍♂️🌨️🏕️🌄

Опубліковано 15 Березня 2024
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти