Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Класичний похід 🏆 Від Попа до Чорної Гори | Мармурові Мармароси
Інструктор клубу PVG
макс 13 особи.
57 км
6 днів

Класичний похід 🏆 Від Попа до Чорної Гори | Мармурові Мармароси

2850₴
4.9
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
6 днів

Ви знаєте, що в Карпатах є свої Альпи? Мармарошський масив, який сховався від натовпів туристів на самому кордоні з Румунією, носить назву Карпатські Альпи і відрізняється гострими, як лезо, хребтами, скелястими піками вершин, крутими льодовиковими цирками і сніжниками. Казкова незаймана природа цього куточка Карпат просто приголомшує уяву: навесні крокуси розфарбовують субальпіку в ліловий колір, густі зарості ендеміка тутешніх гір – 🌺 рододендрона карпатського або «Червоної рути» повністю покривають схили гір, велика кількість чорниці, брусниці, лохини і ожини стане приємним бонусом для ласунів, в тінистих льодовикових цирках величезні осоки виростають вище пояса, а лопухи в лісі – вище голови. Мармароси стали останнім оплотом едельвейсів, диких нарцисів і ще безлічі дивовижних рідкісних видів тварин і рослин. Саме тут Ви можете зустріти дикого кабана, ведмедя, вовка або рись прямо на стежці, а на ночівлях від білок і сонь НЕ буде відбою.

Геологічно це місце – унікальне. Тут мармурові кар’єри і розсипи гірського кришталю звичайна справа, коштовні камені можна знайти просто на дорозі. Русла річок буквально вкриті осколками цінних порід, які, відбиваючи сонячні промені, перетворюють воду в рідкий алмаз. А якщо Ви засунете руку в річку – на ній залишаться крупинки солей і руки будуть блищати на сонечку;)

Наш похід об’єднав два різні і прекрасні хребти: Мармарош і Чорногору. Приєднуйтесь – разом відкриємо дикі куточки гір, заліземо на скелі та урвища, підкоримо високі вершини і познайомимося з автентичною вдачею гуцулів.

Мармароси – особливе місце, найцінніший алмаз в короні українських Карпат. Справжні поціновувачі природи зобов’язані побувати там хоч раз, відчути, побачити і… закохатися!

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Похід по Мармаросах
Маршрут
Івано-Франківськ
сплав по р. Тиса (за бажанням)
с. Ділове, географічний центр Європи
урочище Білий Потік
полонини Мармурка і Лисяча, захід сонця на вершині Берлебашки (1734м)
сходження на Піп-Іван Мармароський (1937м)
ур. Чорний Грунь
г. Мезипотоки
г. Міка-Маре
г. Стіг
полонина Радуль
Піп-Іван Чорногірський (2021м)
с. Шибене / Дземброня
Івано-Франківськ
День 1. Сплав по Тисі — Ділове — р. Білий Потік

Учасники групи зустрічаються з інструктором на ж/д вокзалі в Івано-Франківську. Завантажуємося в мікроавтобус і їдемо на офіс клубу. Тут можна залишити непотрібні речі, взяти на прокат спорядження, випити чай-каву, упакувати рюкзак під наглядом гіда і просто познайомитися з командою Походу 😃. Звідси вирушаємо в селище Ділове. Бажають відправляються на рафтинг, у інших же буде трохи вільного часу.

Поки інструктор реєструє учасників походу по Мармаросах на прикордонній заставі і отримує пропуски, ви можете спробувати страви гуцульської кухні в місцевому кафе і зробити фото в географічному центрі Європи. Після отримання всіх необхідних документів починаємо наш похід по Мармарошу. Піднімаємося вгору за течією красивої та бурхливої річки Білий Потік. Виходимо на затишну галявину, ставимо табір і влаштовуємося на ночівлю.

🚌 4,5 години; 👣 треккінг: 6 км; ↑ набір висоти 100м.

Рафтинг Тиса
Отара овець з собакою-пастухом на Мармаросах
Рчка Білий Потік на Мармаросах
Похід Карпатами з палатками
День 2. Полонина Лисяча і сходження на Берлебашку / ур. чорний Грунь

Продовжуємо наш похід Мармаросами. Лісова дорога виводить практично до субальпійської зони, де починаються крокуси, Червона Рута і чорниця, а прямо перед нами стіною стоять перші Мармарошські вершини. Виходимо на каскад полонин, де познайомимося з справжнім літнім господарством гуцулів. Сьогодні ми перетнули основні висотні пояси Українських Карпат! Перед нами постають чудові краєвиди каньйону річки Білий Потік і схилів гори Шербан.

Поставимо табір на одній з них і, якщо буде бажання і погода, радіально піднімемося на гору Берлебашка (Барабашка, як кажуть наші туристи:))). А якщо серйозно, то мало з якої гори відкривається настільки крута панорама Карпат: Мармарош і Чорногора як на долоні!

👣 10 км; ↑ 1100м; ⛺️ ночівля 1450м.

*Альтернативні варіанти переходу: з сильною групою цілком реально за сьогодні перейти на іншу сторону Попа-Івана, або ж запитати у гуцулів, якщо лазня на сусідній полонині вільна. Яким з них скористається група, буде вирішувати інструктор на місці.

Похід Мармароси
Мармароси
Похід на Піп-Іван Мармароський
Полонина Лисича Мармароси
День 3. Сходження на Піп-Іван Мармароський

Залишаємо місце ночівлі і потрапляємо в царство альпійської сосни, крізь яку доведеться пробиратися :). Так починається наше сходження на гребінь гори Шербан (Жербін, Жербань, 1795м), по якому проходить кордон Румунії та України. З перевалу відкриється приголомшливий вид на масив Роднянські Альпи. Озброївшись біноклем, можна розглянути собори в румунських селах. Ще одна причина піти в похід по Мармарошу — можна сказати, що був в Румунії, адже крок вправо — і іншій державу;). До речі, якщо туристи будуть добре себе вести, гід вибере інший шлях на вершину — зручною стежкою:)))

Не поспішаючи, піднімаємося на вершину Попа-Івана Мармароського, милуючись панорамою: в субальпійській зоні його схилів розкинулися квітучі луки, ніби зійшли з картини імпресіоніста. Субальпіка тут збереглася практично в первозданному виді, з густими заростями крокусів, рододендрона, лохини, малини, чорниці і брусниці. Подивитися цю пишність трав — вже достатній привід піти з нами в похід.

Ландшафт Гуцульських Альп відомий потужними скельними виходами, крутими льодовиковими цирками, вертикальними ущелинами і обривами. Сніжники тут тримаються майже до кінця літа, свого роду карпатські льодовики… Все це так не схоже на інші хребти Українських Карпат! Сфотографуємося на краю прірви, і з епічним гребенем біля вершини, і на рододендроновому килимі, відпочинемо з кращим в Україні видом і спускаємося в урочищі Чорний Грунь.

Маршрут веде нас уздовж кордону через вершини Головачеу і Бендяська. За плечима залишився масив Попа-Івана Мармароського, і ми ще не раз на нього обернемося;) Звідси можна оглянути систему льодовикових цирків і здивуватися суворій красі Петроса (або П’єтроса) Мармароського. Переходимо через гору Мезипотокі (1713м), звідкіля відкриваються чудові краєвиди масиву Міка-Маре. На схилах мирно пасуться стада овець, які звідси виглядають білими плямами на тлі різнобарвних полонин. Розіб’ємо табір недалеко від вершини Міка-Маре, в дивовижно красивому місці з видом на Скалу Смерті, на її розкидані брили і величезні кам’яні осипи. Це місце — одне з двох в Карпатах, де ще можна знайти рідкісну квітку едельвейса. Зустрінемо чарівний захід сонця (ну як же похід по Мармаросах обійдеться без романтики ?;)

👣 16 км; ↑ 790м; ↓ 550м; ⛺️ 1500м.

шербан
Похід по Мармаросам - вершина Попа-Івана
Похід в Карпатах - Мармароси
Піп-Іван Мармароський на травневі
Рододендрон на Мармаросах
Походи в Карпати. Панорама Карпат з Мармаросів
День 4. г. Міка-Маре — Стіг (1650 м) — полонина Радуль

Звертаємо табір і продовжуємо наш прикордонний треккінг. Піднімемося на вершину Міка-Маре (1815м). Нас чекають приголомшливі види на найвищі вершини Мармарошський гір — Фаркеу (1957м) і Міхайлек (Mihailecu, 1918м), які височіють на території Румунії.

Минувши траверсом кілька вершин, піднімаємося на перевал Корбул. Звідси відкривається чудовий вид на Чорногірський хребет, чітко видно знамениту обсерваторію на Попі-Івані Чорногірському (“Білий Слон”). Далі виходимо до витоків річки Біла Тиса. Це місце користується великою популярністю у польських та угорських туристів, котрі в похід по Мармарошу ходять, напевно, частіше, ніж самі українці.

Радіально піднімаємося на вершину Стіг (1650м), звідки, немов на долоні, видно Мармароський масив, Чивчинські гори (Чивчини) і найвищий гірський хребет Українських Карпат — Чорногору. Похід по Мармаросах познайомить вас з географією всіх українських Карпат! Гора Стіг відома не тільки стиком цих трьох гірських масивів, а й як точка змикання трьох державних кордонів до Другої Світової Війни — Польщі, Чехословаччини та Румунії (на старому кордоні встановлено “триплекс”).

Спускаємося на полонину Радуль, де побалуємо себе овечими сирами — бринзою, на місцевому діалекті “бриндзя”, спробуємо буц (будз; копчений сир) і урду (вурду; м’яка сирна маса). Таких смачних і екологічно чистих сирів ви не знайдете ні в одному супермаркеті і відкриєте безліч нових смаків. Місцеві пастухи зберегли технологію приготування цих сирів з давніх-давен. Однак головний секрет чудового смаку швидше можна назвати секретом Полішинеля. Молоко овець, що пасуться на чистих чудесних альпійських луках — ключ до успіху;)

👣 18 км; ↓ 700м; ⛺️ 1020м.

Родна
Мармароси
Туристичні походи в Україні на травневі
Піший похід по Мармаросах
Колиба на Мармаросах
Гуцульська сироварня: як роблять бринзу
Гриби в поході Карпатами
День 5. Сходження на Піп-Іван Чорногірський — о. Марічейка

Нам треба піднятися на Чорногірський хребет, найвищий в Українських Карпатах. Задачка не з легких, але ми вже звикли до навантажень, а рюкзаки наші майже порожні, тож впораємося! 🙂 Йдемо на вершину двохтисячника Попа-Івана (2021м), на якому красується знаменита обсерваторія. Ми побачимо весь хребет з нового ракурсу, помилуємося потужними відрогами і урочищами, побачимо, як живуть рятувальники. Пообідаємо на вершині і почнемо спуск до гірського озера Марічейка. На затишній галявині організуємо прощальну вечерю за казанком карпатського чаю біля вогню, обміняємося враженнями і контактами.

👣 10 км; ↑ ↓ 1050м.

*Фізично сильні групи можуть спускатися в Дземброню через гору Смотрич, відому красивими скельними виходами, і оглянути ще одне з урочищ Чорногори.

Сходження на Піп-Іван. Обсерваторія
Фото с вершини Попа Івана
Скелі на горі Смотрич
Спуск з Попа-Івана через Смотрич
День 6. с. Шибене — повернення в Івано-Франківськ

Наш похід по Мармаросах наближається до кінця. Йдемо уздовж річки Шибене до однойменного селища. По дорозі оглянемо залишки старої дерев’яної дамби, за допомогою якої гуцули сплавляли ліс. Тут вона називається “кляуза”. З селища Шибене нас забирає мікроавтобус і ми їдемо в Івано-Франківськ. Наш похід по Мармарошу закінчений. Але таємнича краса і первозданна чарівність Гуцульських Альп назавжди залишаться у ваших спогадах, закликаючи повертатися до них знову.

👣 7 км; ↓ 600м; 🚌 4 години.

Настойки у байкера
Показати всі дні
Вартість
У вартість входить
  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • реєстрація групи та оформлення всіх дозволів на перебування в прикордонній зоні;
  • рекреаційні збори;
  • допомога у підборі квитків та спорядження;
  • бронювання бані / рафтингу / ресторанів;
  • фірмовий подарунок клубу;
  • сертифікат;
  • дисконтна знижкова картка;
  • аптечка.
У вартість НЕ входить
  • проїзд в транспорті.

Необов’язкові:

  • прокат спорядження;
  • сплав по річці Тиса;
  • баня;
  • кафе, ресторани, сувеніри;
  • чайові гіду.
Додаткова інформація
  • Оплатити вартість туру ви зможете на офісі після зустрічі з інструктором в Івано-Франківську або перерахувати на банківську карту / рахунок.
  • Підтвердженням місця в групі є скан квитка до Франківська або передоплата (20% від вартості туру).
  • Працюємо офіційно — Ваша відпустка максимально захищена!
  • Напишіть звіт про подорож по Мармарошу і отримайте бонус: 230грн на наступний похід з нашим клубом!
Необов'язкові додаткові витрати
  • Після походу ми традиційно вечеряємо в ресторані прикарпатської кухні (від 150грн).
  • По дорозі можна купити сувеніри (від 50грн) або карпатські настоянки у байкера (~ 180грн).
  • Перед початком пішої частини маршруту можна взяти участь в рафтингу на річці Тиса. Ціна сплаву — 600грн. Якщо погода буде прохолодною (нижче +15…+18С), на сплаві Вам знадобиться прокат гідрокостюмів і гідроносків (150грн).
  • Під Попом Мармарошським є можливість піти в лазню (якщо вона буде вільна), а після спуску з Попа Чорногорського — заночувати в кемпі або гестхаусі. Візьміть 200-300грн про запас для цих цілей. Навіть якщо Ви не плануєте, погодні умови можуть внести корективи в маршрут.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Івано-Франківськ, до 9:00
Закінчення: Івано-Франківськ, після 17:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку прямо на цій сторінці.
КВИТКИ
Купіть квитки до Івано-Франківська.
АНКЕТА
Обов'язково заповніть анкету учасника хоча б за пару днів до початку походу. Це необхідно для оформлення дозволу у прикордонників.
РЮКЗАК
Зберіть все зі списку необхідних речей. Основне спорядження можна взяти у нас на прокат прямо в Івано-Франківську.
В ДОРОГУ!
Ось і все, тепер залишається тільки дочекатися старту. Якщо у вас є питання — телефонуйте / пишіть, наші консультанти з радістю дадуть відповідь.
Харчування в поході

Харчуванням забезпечуємо ми, тож вам не варто про це турбуватися або брати щось з собою — нагодуємо всіх. Вранці і ввечері передбачені гарячі страви і чаювання з солодощами. Харчування комбіноване: на хороших стоянках з дровами варимо традиційні похідні супи та каші, а на складних переходах і висотних ночівлях їмо фірмові сублімовані страви. На обід — перекус з бутербродів, шоколаду та сухофруктів. По дорозі при можливості докуповуємо бринзу, збираємо гриби і ягоди. Вегетаріанцям не варто хвилюватися — просто попередьте нас про те, що ви не їсте, і ми складемо для вас індивідуальне меню.

Погода на Мармароші влітку

Мармарош знаходиться на кордоні Румунії та України і захищений з півночі Чорногірським хребтом. В наслідок цього клімат тут набагато тепліший, про що свідчить рослинність. Температура вдень від +16 до +25 градусів, а вночі не опускається нижче +10. Дощі на Мармарошах, як правило, не затяжні і бувають у другій половині дня. Більша частина походу проходить по відкритій місцевості, тому в сонячну погоду потрібен крем від сонця і кепка.

Що ще потрібно знати
  • Всі ночі спимо в наметах
  • Всі учасники чергують під час походу (готують їжу, збирають дрова, ставлять намети)
  • Інструктор має право змінити маршрут залежно від погоди і стану групи.
Важливі переваги, які пропонуємо тільки ми
  • Покращена комбінована розкладка: різноманітні страви, які не “приїдаються”, продукти на 1,5 кг легше звичайного похідного харчування, індивідуальне меню для м’ясоїдів, вегетаріанців, діабетиків.
  • Заощаджуємо час: приготування на інтегрованих газових пальниках зберігає до 1,5 години на добу — їх ми використовуємо на треккінг… і не поспішаємо на переходах.
  • Обмежений розмір групи 7-12 туристів: маневреність і зручні трансфери.
  • Інструктори, для яких Карпати — рідні гори. Вони знають гуцулів, все стежки, колиби, джерела уздовж і поперек, тому точно проведуть Вас так, як треба.
  • Можна взяти наш прокат в Івано-Франківську і залишити непотрібні в поході речі на офісі 🙂
  • Страховка включена у вартість.
Інформація про документи

Для оформлення групової медичної страховки скиньте менеджеру свої паспортні дані мінімум за тиждень до початку походу. Ми не зможемо гарантувати оформлення страховки тим учасникам, що цього не зробили.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг
  • Легка водо / вітрозахисна куртка (підійдуть хороші мембранні куртки).
  • Водозахисні штани.
  • Штани і шорти для денних переходів (ідеально підійдуть штани-трансформери, що перетворюються в шорти).
  • Термобілизна (або легкі кофта і штани для сну).
  • Флісовий светр — зберігає тепло і швидко сохне.
  • Футболка (2-3 штуки на 6 днів, більше не потрібно).
  • Дощовик або пончо.
  • Легкі захисні рукавички.
  • Кепка / панама / баф для захисту від сонця.
  • Шкарпетки (3 пари / 1 теплі для сну).
  • Спідня білизна.
Взуття
  • Взуття для денних переходів (треккінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
  • Легке запасне взуття для табору (сандалі, сланці).
Спорядження
  • Рюкзак 55-80 літрів з накидкою від дощу — рейнкавером.
  • Спальний мішок з температурою комфорту від 0 до +5C.
  • Намет (обов’язково двошаровий, одношарові китайські і важкі рибальські намети не підходять!).
  • Килимок (каремат).
  • Трекінгові палиці.
Особисті речі
  • Налобний ліхтарик.
  • Окуляри сонцезахисні.
  • Індивідуальна аптечка з набором всіх необхідних для вас ліків.
  • Гігієнічний набір (мило, зубна паста та щітка, туалетний папір).
  • Сонцезахисний крем (бажано від 50 SPF), гігієнічна помада.
  • Посуд: тарілка, кружка, ложка (або гібрид ложки з виделкою — ловилка), ніж.
  • Сидушка туристична.
  • Павербанк або запасні акумулятори для мобільних телефонів і фотоапаратів.
  • Поліетиленові пакети або водозахисні гермомішки для речей і техніки.
  • Ємність для води (підійде звичайна пластикова пляшка 1,5-2 л)
  • Документи у водонепроникному пакеті.
Додаткові речі на демісезонні (травневі, осінь)
  • Щільна мембранна куртка / штормовка (замість вітровки).
  • Легкий пуховик або пуховий жилет.
  • Флісові штани.
  • Штани для треккінгу повинні бути мембранними або зі щільної тканини.
  • Термобілизна (верх і низ) – 2 комплекти: активна для треккінгу і вовняна для сну.
  • Тепла шапка, можна флісову.
  • 2 пари рукавичок: з віндблоком і флісові.
  • Гамаші (бахіли, або “туристичні ліхтарики”).
  • Спальник повинен бути не менше ніж на 0С.
  • Трекінгові черевики з потужною підошвою і обрезинкою, без сіточки. Кросівки не підходять.
Наш прокат споряги в Карпатах
Найменування спорядження Ціна за 1 день 
Місце в наметі 30 грн
Рюкзак з рейнкавером 50 грн
Каремат (килимок) 20 грн
Спальний мішок 40 грн
Трекінгові палки 30 грн
Гамаші (“ліхтарики туристичні”)

*можуть знадобитися лише для демісезонних походів

30 грн
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Мармароси - похід в Карпати зимою
дикі звіри в Карпатах
Харчування в горах Карпатах
Похід в Карпатах - Мармароси
Похід Карпатами - Мармароси
Карпати Мармароси
Рододендрон на Мармаросах
Похід на Говерлу
Чорниця в горах
Харчування в поході
Похід на Піп-Іван Мармароський
Похід Мармаросами
Похід в Карпати для новичків
Походи в Карпати з групою
Туристичний похід в Карпати
Харчування в поході Карпатами
Колиби в Карпатах
Ьілий потік: брід ріки в дощ
Походи в Карпати. Панорама Карпат з Мармаросів
Сходженян на Піп-Іван Мармароський
Льодовиковий Кар в Карпатах
Карпати на травневі похід
Похід в Карпати в жовтні
Туристичні походи в Україні на травневі
Піп-Іван Мармароський на травневі
Туристка в Карпатах на кордоні з Румунією
Крокуси в Карпатах
Похідпо Мармаросах на травневі. Карпати
Туристичні походи в Карпати з турклубом
Дрон в поході по Карпатах
Піший похід в Карпатах з групою
Чорниця в поході Карпатами
Саламандра карпатська фото
Табір в поході Карпатами
Рчка Білий Потік на Мармаросах
Отара овець з собакою-пастухом на Мармаросах
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohod V Gory
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Класичний похід 🏆 Від Попа до Чорної Гори | Мармурові Мармароси
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти