Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Треккінг в Бутані | Little Snowmen trek
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
143 км
16 днів

Треккінг в Бутані | Little Snowmen trek

3990$
6.7
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
16 днів

Вирушаємо у Священний Бутан – останнє Закрите Королівство на планеті. Тут за наказом короля всі будинки будуються в національному стилі, люди живуть за законами предків, а кількість туристів строго обмежується, щоб виключити вплив зовнішнього світу.

Неймовірні Гімалаї Бутану визнані найкрасивішими. Ми ризикнемо пройти найбільш мальовничий і складний трек в Гімалаях – Стежку Снігової Людини! Сказати, що буде круто – нічого не сказати. Нас чекають панорамні високогір’я, треккінг на висоті понад 5000 метрів, льодовики, перевали, гірські монастирі і ступи, унікальні села різних племен, пастухи-кочівники, фантастичні заходи сонця і світанки над семитисячниками

0% цивілізації, повний відрив від звичної реальності, екскурсії найцікавішими містами Бутану, стародавні замки королів, гігантські статуї Будди і не тільки – ось що ми побачимо в цій неймовірній подорожі. Ви готові?;)

Швидка заявка
Маршрут в Бутані
Маршрут
Катманду
Паро
монастир Гніздо Тигра
Little Snowmen trek
Пунакха
108 чортенів Дочу-ла-пасс
Тхімпху
гігантський Будда Дорденма
екскурсії в столиці Бутану
Паро
Катманду
День 1. Збір групи в Катманду

Учасники прилітають в аеропорт Трибхуван, оформляють візу (15-20 хвилин), а далі їх зустрічає представник нашого клубу. Їдемо в туристичний район Тамель, де в перевіреному готелі Вас чекає інструктор. Після збору групи за бажанням можна сходити за спорядженням або на невелику екскурсію по столиці Непалу: в Сваямбунатх (той самий Храм Мавп), ступу Боднатх і Пашупатинатх, оглянути площу Дурбар. Увечері повечеряємо і познайомимося ближче, а гід відповість на всі Ваші питання про майбутню подорож.

Місцеві йоги
Мавпочки в Катманду
День 2. Переліт в Бутан. Паро

Летимо в єдиний в Країні Щастя аеропорт Паро. Він лежить на висоті 2400м в місці, де проходив древній шлях з Бутану в Тибет. Прогуляємося спокійними тихими вуличками, що зберегли традиційну тибетську архітектуру. Поселяємося в готель і підемо в храм Кійчу Лхакханг, побудований в VIII столітті тибетським королем Сонгценом Гампо. А ще тут знімали відомий фільм «Маленький Будда». Красиве не лише саме місто. Долина Паро визнана однією з найбільш мальовничих в світі.

Замок в Паро
Паро. Екскурсія в замку
День 3. Гніздо Тигра

Піднімемося на Taktsang gompa (Гніздо Тигра) – найбільш шановане і священне місце в Бутані. Воно настільки важливе, що коли в 1998 році храм згорів, король в той же день пішов до нього пішки зі столиці. За переказами, Гніздо Тигра побудували на скелі, де медитував Великий Учитель Падма-Самбхава, або Гуру Рінпоче. Він прилетів сюди на крилатій тигриці, в яку перетворилася його дружина. Пізніше Гніздо відвідав Міларепа.

Храм стоїть на стрімкій скелі висотою 900 метрів над долиною Паро. Крутою стежкою піднімаємося на 3200м н. р. м. і оглянемо прекрасні будівлі Такцанга. У кращих буддійських традиціях він гармонійно вписаний в ландшафт, а феноменальна панорама Гімалаїв підкреслює його красу. Заглянемо в священну печеру Рінпоче, погуляємо по запаморочливих містках над урвищем… дивно, але тут небагато людей, майже всі місцеві. Дається взнаки обмеження кількості туристів – в рік в Бутан допускається лише певна їх кількість. Тому і культура, і природа збережені в воістину первозданному вигляді. Такого Ви не знайдете більше ніде в світі!

Після обіду їдемо в Друкіел Дзонг. Побачимо руїни старого замку (тиб. дзонга) і поїдемо до військового табору в Гунітсаві, де вирішуємо всі формальності і проїжджаємо в прикордонну зону з Тибетом.

⛺ Перший нічний кемпінг в маленькому селі Шана на 2890 м над рівнем моря.

Тури Гніздо Тигра Бутан
Груповий тур Бутан
Гніздо Тигра
Тури в Бутан. Гнізно Тигра
День 4. Перехід Шана – Тангтхангха

Весь день йдемо по дуже мальовничому вологому лісі вгору за течією річки Паро. Ліси Бутану внесені в список 10-ти найбагатших по біорізноманіттю на планеті і особливо охороняються. Час від часу перетинаємо притоки головної річки через мальовничі містки.

Поступово наближаємося до кордону Високих Гір. Якщо небо буде чистим, вперше побачимо красуню-Джомолхарі.

👣 Трекінг 16 км, час у дорозі 7-8 годин, набір висоти ↑ 770 м.

⛺ Висота табору 3610 м.

Ліси Бутану
Треккінг в Гімалаях Бутану
Туристи на стежці Снігової Людини
Гори Бутану
День 5. Трек Тхангтхангха – Джанготанг

Ранок зустріне нас видом на Джомолхарі, який відкривається прямо з галявини, де ми ночували. Продовжуємо трекінг по долині Паро Чху. Йдемо альпійським високогір’ям і низькорослими лісами з ялівцю і модрини – мало рослин можуть вижити в таких суворих умовах. Проходимо армійський КПП, села Сое, Такетанг і Дангочанг. Стада яків стають невід’ємною частиною ландшафту. Заночуємо в базовому таборі Джомолхарі, де проведемо в сумі 2 ночі. Намети поставимо біля підніжжя руїн замку, який дуже нагадує сванські вежі)).

👣 10 км, 5-6 годин, ↑ 480 м. ⛺ 4080 м. н. р. м.

Табір на стежці Снігової Людини
Трек стежкою Снігової Людини
Джомолхарі
День 6. Радіалка до озер Цхофу

Підемо в акліматизаційний трек до озер Цхофу на висоті 4450 метрів. Звідтіля добре видно вершини Джомолхарі I, Джомолхарі II і Джічу Драк’є. Якщо залишаться сили, можна піднятися на перевал Бонте-ла (4850 м). До вечора повертаємося в наш табір, а дорогою пошукаємо блакитних баранів, які мешкають в цьому регіоні.

👣 13 км, ↑ ↓ 450 м.

Радіалка до озер Цофу
Група на озерах Цофу
День 7. Джанготанг – Лінгші

Нас чекає один з найскладніших днів трекінгу в Бутані. Піднімаємося на перевал Nyilila (4870 м), насолоджуючись краєвидами, які відкриваються зі стежки. Навколо гордо здіймаються семитисячники Джомолхарі, Джічу Дрейк і Черімганг. Зробивши красиві фотографії на перевалі, починаємо спуск в долину Лінгжі. По дорозі досліджуємо колоритний кочовий табір пастухів яків. Якщо дозволить погода, долина Лінгжі постане перед нами у всій красі. Побачимо буддійський монастир Лінгжі-дзонг і гору Церімганг, з якої спускається кілька льодовиків. Наш кемпінг знаходиться в цій загадковій долині прямо перед монастирем.

👣 13 км, 6-7 годин, ↑ ↓ ~ 860м, ⛺ 4010 м н. р. м.

Туристи на фоні Джомолхари
На перевалі Nyilila в Гімалаях
День 8. Трек Лінгші – Шакшепаса

Прокидаємося удосвіта, снідаємо і виходимо на стежку. Пройдемо два села, будиночки в яких компактно згруповані разом, а не розкидані по схилах, як заведено в Бутані. Всі вони відрізняються дуже особливою тибетською архітектурою. Далі нас чекає довгий підйом на перевал Гобу Ла (4410м). Йдемо через луги і пасовища, де пасуться стада яків, а якщо пощастить, побачимо блакитних овець. Насолодившись видами з перевалу, спускаємося в долину Шакшепас (3980м), де станемо табором. Ця ночівля буде холодною, адже сонце швидко ховається за високі гори, які оточують долину.

👣 20 км, 8-9 год, ↑ 950 м, ↓ 1100 м. ⛺ 3980 м.

Турист клубу Похід в гори в Бутані
Тури Гніздо Тигра Бутан
День 9. Трек Шакшепаса – Роблутанг

Піднімаємося на перевал Jhari La (4750 м). Звідси видно засніжену Гангченту (6 840 м), більш відому як Гора Великого Тигра, Церім Канг з чудовими льодовиками, і вершини знайомої Джомолхарі (на жаль, минулий раз на Джарі-Ла нас застав сніг, як видно із фото, але все одно було круто!)). Спускаємося через старі рододендронові ліси і виходимо на широку полонину. Тут влітку можна зустріти такін – тварин, які є національним символом Бутану. Станемо табором на іншій стороні долини серед суворих гімалайських скель.

👣 14 км, 5-6 ч, ↑ ↓ ~ 800 м. ⛺ на 4160 м н. р.м.

На перевалі в Бутані
Кемпінг на стежці Снігової Людини
День 10. Трек Robluthang – Limithang

Починаємо сходження на Сінче-Ла (Sinche La, 5005 м), останній і найвищий перевал на нашому треку в Бутані. Навколо розкидані гігантські валуни, залишені льодовиком. Звідси відкривається вид на всю долину, гострі хребти священних Гімалаїв і льодовики. Побачимо класичний приклад латеральних морен, які витесали скелі по боках долини. Спускаємося в табір з видом на вершину Гангченти.

👣 13 км, 6-7 годин, ↑ ↓ ~ 870 м. ⛺ 4140 м н. р. м.

Фото гори Гангчента
Фото стежки Сніжної Людини в Гімалаях
День 11. Limithang – Laya

Спускаємося уздовж русла звивистої річки. З нашої долини видна Гангчента і гора Масаганг. Нарешті стежка заводить нас в ліс, настільки приємний після скель і льодовиків останніх днів. Приходимо в село Лайя, досліджуємо його, занурюємося в побут бутанцівЖінки Лая носять оригінальні конічні бамбукові шапки, прикрашені бірюзовими і срібними прикрасами. Наш табір буде прямо в селі поруч зі школою.

👣 10 км, 4-5 годин, ↓ 350 м. ⛺ на 3840 м.

Туристи на треку Сніжної Людини
Селище Лайя
День 12. Лайя – Gasa Tsachu

Приготуйтеся до довгого і мальовничого треку. Йдемо уздовж бурхливої річки Мо Чху, минаючи пороги і водоспади. Подолаємо багато підйомів і спусків, далі стежка пірнає під покров стародавнього лісу і виводить нас на дорогу до Gasa Tshachu, знаменитого термальними джерелами. Увечері розслабимося в гарячій воді після складного треккінгу!

👣 24 км, 8-9 годин, ↑ 980 м, ↓ 1070 м.

Гімалаї в Бутані
Гімалаї Бутану фото
День 13. Вангді-Пходранг

На жаль, прийшов час прощатися з Гімалаями. Пакуємо речі в рюкзаки і їдемо в Вангді-Пходранг. Поселяємося в готель, а залишок дня присвятимо прогулянці містом, огляду замку і пам’яток. Увечері посидимо в кафе – відсвяткуємо завершення Сноумена 🙂

Вади-Пходранг
Вади-Пходранг
День 14. Пунакха – Тхімпху

Їдемо в Пунакху на екскурсію в Пунакха Дзонг – одному з найкрасивіших замків Бутану.

Підемо в Chimmy lhakhang, присвячений знаменитій божественній мадам легкої поведінки, яка поширювала буддизм досить своєрідним способом (про це вам розкажуть гіди на місці:). Після екскурсій їдемо в Тхімпху через знаменитий перевал Дочу-ла (3 015 м), звідки в гарну погоду відкривається чудовий вид на Гімалаї. Побачимо 108 чортенів Дочу-ла і замок Druk Wangyel lhakhang, присвячений 4-му королю Бутану.

Замок в Пунакхе Бутан
Екскурсія в храмі Пунакха
Чортени на Дочу Ла
Храм на перевалі Дочу Ла
День 15. Тхімпху – Паро

Рано вранці їдемо до гігантської золотої статуї Будди Дорденми з шикарним видом на долину Тхімпху – наш Будда самий високогірний в світі. Усередині Дорденми є храм, прикрашений маленькими позолоченими статуетками будд в неймовірній кількості: 125 тисяч!

Далі оглянемо Меморіал Чортен, навколо якого завжди повно вірян. Прогуляємося по центральній вулиці Норзін-лам, де вуличний рух регулюється виключно поліцією. Тхімпху – єдина столиця в світі без світлофорів. Прикупимо бутанських сувенірів, відвідаємо фабрику, де папір роблять древнім ручним способом. Підемо в центр живопису Тангха, де молоді художники опановують секретами живопису предків. Далі – замок Ташічо дзонг, що служить резиденцією короля і уряду. Увечері їдемо в Паро.

Тур в Бутан: Будда Дорденма
Тур в Бутан: Будда Дорденма
Ступа в Тхимпху
Бутанці на Дочу Ла
День 16. Виліт з Бутану

Відлітаємо в Катманду, де наш тур закінчиться. Якщо буде час, оглянемо долину і храми столиці Непалу або поїдемо в історичне містечко Патан, а ввечері сходимо в сувенірні крамнички і кафе.

Долина Паро
Катманду. Храми
Показати всі дні
Вартість
В вартість походу входить
 • зустріч в аеропорту;
 • супровід гірського інструктора від нашого клубу;
 • туристичний збір в Бутані;
 • всі переїзди в Бутані;
 • вхідні квитки та екскурсії в Бутані;
 • харчування в Бутані (крім алкоголю);
 • проживання в лоджах і кемпінгах по всьому маршруту;
 • групова висотна аптечка;
 • підбір авіаквитків;
 • допомога в підготовці до поїздки;
 • дисконтна картка клубу зі знижками на походи і спорядження.
У вартість НЕ входить
 • непальська віза, 50$;
 • харчування в Непалі, ~50$;
 • готель і таксі по Катманду (~80$);
 • екскурсія в долині Катманду, 30$ (за бажанням);
 • переліт в Паро і назад, 400$;
 • туристична страховка.
Додаткова інформація

Додаткові витрати складуть ~600$. Ми рекомендуємо взяти з собою кишенькові гроші на сувеніри, ресторани або щоб купити спорядження при необхідності. Зверніть увагу, що алкоголь в Бутані НЕ подають на фуршетних столах – при бажанні Ви можете купити його на барі самостійно.

Залежність ціни від кількості учасників
 • 6 і більше осіб – 3990$

 • 5 осіб – 4200$

 • 4 людини – 4400$ (мінімальний розмір групи)

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Катманду
Закінчення: Катманду
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Подайте заявку прямо на цій сторінці – менеджер передзвонить Вам і допоможе підготуватися.
АВІАКВИТКИ
Купіть авіаквиток в Непал.
РЮКЗАК
Зберіть все зі списку необхідних речей.
В ПОХІД!
Зустріньтеся з представником клубу в аеропорту Катманду.
Проживання
 • У Катманду ми будемо базуватися в готелі в туристичному районі Тамель. Тут є все необхідне, хороша кухня, відмінні чисті номери, інтернет.

 • В Бутані живемо в класних готелях, оформлених в традиційному стилі. На Сноумен-треку ночуємо в кемпінгах, які облаштовують для нас місцеві.

Харчування в турі
 • У Катманду їмо в ресторанах і кафе. Один похід до ресторану ~ 20-30$ в залежності від апетиту.

 • В Бутані все харчування повністю включено у вартість. Будуть шведські столи та буфети з необмеженою кількістю смачної їжі. Алкоголь не включений у вартість і оплачується окремо на барі!

Необхідні документи

Для в’їзду в Непал потрібна віза. Її можна отримати безпосередньо в аеропорту Трибхуван після прильоту в Катманду. Вартість – 50$.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг
 • Пухівка або пухова жилетка.

 • Вітрівка або мембранна куртка.

 • Штани для треккінгу зі щільної тканини, вітрозахисні.

 • Легкі треккінгові штани. Ідеально якщо у них відстібаються штанини і вони перетворюються в шорти.

 • Шорти (якщо немає трансформерів).

 • Футболки-майки (2-3 штуки досить).

 • Фліска щільністю 200 або 300

 • Термобілизна, верх і низ. Якщо Ви мерзнете, візьміть 2 комплекти різної товщини.

 • Шкарпетки – 2-3 пари тонких треккінгових і одні теплі для сну.

 • Шапка (можна купити в Катманду – відразу як сувенір)).

 • Панама / кепка / баф від сонця

 • Захисні рукавички, бажано з віндблоком.

 • Дощовик або пончо, хороші і надійні – в горах волого і дощитиме.

Взуття
 • Трекінгові черевики.

 • Сандалі для табору, екскурсій і переходів на малих висотах.

Спорядження
 • Рюкзак – невеликий, бажано якомога легше (40-50 літрів вистачить з головою)

 • Спальник на 0С, можна купити прямо в Катманду

 • Трекінгові палиці – розвантажують коліна на спусках

 • Налобний ліхтарик

Особисті речі
 • Окуляри сонцезахисні

 • Помада гігієнічна

 • Індивідуальна аптечка

 • Сонцезахисний крем

 • Гігієнічний набір

 • Рушник з мікрофібри

 • Термос (1 л)

 • Фото і відео устаткування

 • Зарядні пристрої, павербанк

 • Документи і страховака (+ копії з собою і в онлайні)

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Тур в Бутан: Будда Дорденма
Пунакха Дзонг
Джомолхарі
Тури в Бутан. Гнізно Тигра
Традиційне селище в Гімалаях
Поселення кочівних народів в горах Бутану
Тури Гніздо Тигра Бутан
Туристка в Бутані
Гніздо Тигра
Тури в Бутан із Києва
Групові тури в Бутан
Спуск з Гнізда Тигра
Ліси Бутану
Треккінг в Гімалаях Бутану
Туристи на стежці Снігової Людини
Бутанці стріляють із луку
Гори Бутану
Табір на стежці Снігової Людини
Трек стежкою Снігової Людини
Радіалка до озер Цофу
Група на озерах Цофу
Туристи клубу Pohid V Gory в горах Бутану
Туристи на фоні Джомолхари
На перевалі Nyilila в Гімалаях
Тераси в Гімалаях
Турист клубу Похід в гори в Бутані
Перевал Jhari La
На перевалі в Бутані
Трек тур в Бутан
Річкова долина в Гімалаях
Ховрах. Фауна треку Сноумен
Молитовні прапорці
Кемпінг на стежці Снігової Людини
Фото гори Гангчента
Фото стежки Сніжної Людини в Гімалаях
Туристи на треку Сніжної Людини
Селище Лайя
Жінки в селищі Лайя
Національний спорт бутанців. Стрільба із луку
Город в горах
Лайя
Вади-Пходранг
Вади-Пходранг
Замок в Пунакхе Бутан
Екскурсія в храмі Пунакха
Архітектура Пунакхи
Землеробні тераси в Бутані, Гімалаї
Гімалаї Бутану фото
Гімалаї в Бутані
Статуя Будди Дорденми
Буддизм в Бутані. Вид на долину Тхимбху
Чортени на Дочу Ла
Бутанці на Дочу Ла
Храм на перевалі Дочу Ла
Молитовні барабани
Долина Паро
Паро. Екскурсія в замку
Побут бутанців в Паро
Ступа в Тхимпху
Тибетський буддизм в Бутані: ступа
Останні відгуки
Facebook відгуки
Швидке замовлення
Похід: Треккінг в Бутані | Little Snowmen trek
Ім'я та прізвище
Дата походу
Телефон
Email
Коментар
Записатися
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти