Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід по Киргизстану | Терскей Ала-Тоо і озеро Іссик-Куль
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
95 км
12 днів

Похід по Киргизстану | Терскей Ала-Тоо і озеро Іссик-Куль

380$
7.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
12 днів

Йдемо в похід у мальовничих горах Тянь-Шаню, де дух захоплює від вершин і солодко пахне арча. Вас чекають неймовірної краси перевали, кристально чисті озера всіх відтінків блакиті, хвойні ліси Середньої Азії, знайомство з новими людьми, історією і культурою Киргизстану. 🏔🏖 Ми відвідаємо знаменитий каньйон Казка і піднімемося до гірського озера Алакель на висоту 3800 метрів! Погостюємо у пастухів, чиї традиції, їжа і побут дивують до глибини душі. Відпочинемо після пішого походу на піщаних пляжах Іссик-Куля — найбільшого озера Киргизстану. Воно настільки чисте, що жодне море не візьметься конкурувати з цим кришталевим дивом природи.

👉 Тянь-Шань для тих, хто хоче залишити всі проблеми вдома і втекти туди, де ніхто і ніщо не дістане: в край суворих гірських піків і крутих ущелин, які мало хто бачив. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Маршрут походу
Маршрут
Бішкек
каньйон Казка
Каракол
долина Арашан
перевал Алакель (3800 м)
озеро Алакель
долина Каракол
перевал Телети (3760 м)
ущелина Телети и Джети Огуз
сідло Аточар (3930 м)
«Червоні скелі» Кизил Су
озеро Іссик-Куль
Бішкек
День 1. Зустріч групи

Інструктор зустрічає групу в хостелі Бішкека. Сьогодні оглянемо столицю Киргизстану: головну площу Ала-Тоо, зелені бульвари, що потопають в екзотичній зелені, сувенірні крамнички. Увечері скуштуємо місцеві делікатеси в ресторані і влаштуємо невеличкий брифінг, де гід розповість, що нас чекає у подорожі.

Старий автобус
Парк
День 2. Каньйон Казка — Каракол

На орендованому транспорті виїжджаємо в сторону міста Каракол, в якому почнеться наш піший похід по Киргизстану. По дорозі заїдемо в дивовижний каньйон Казка, чия назва чудово характеризує примхливі форми і кольори ущелини. Каньйон складений з осадових порід, вік яких налічує близько 12 мільйонів років. Високі стрімкі стіни здіймаються на 100-150 м.

Гуляємо, фотографуємося і їдемо в Каракол. Тут вже видно перші скласти піки Тянь-Шаню, заради яких ми приїхали в цю далеку загадкову країну. Входимо в мальовничу ущелину і трохи пройдемо по ній вгору — розімнемо ноги перед складними перевалами). Увечері поставимо намети на березі кришталевої річечки.

Каньйон Казка - походи на Тянь-Шань
Каньйон Казка, Тянь-Шань
Переїзд в Каракол
Долина в Киргизії
День 3. Ущелина Арашан

Сьогодні почнеться піша частина трекінгу в горах Терскей Ала-Тоо, Тянь-Шань. Йдемо в мальовничій ущелині Алтин-Арашан, вгору за течією гірської річки Арашан. Краса тутешньої природи і пишність лісів вражають уяву. Плавно набираючи висоту, будемо відвикати від міського повітря, наповнюючи свої легені чистим гірським. Розіб’ємо палатки і заночуємо біля мінеральних джерел Алтин-Арашан.

👣 Перехід 18 км, набір висоти ↑ 680 метрів

В долині Кракола
Джети Огуз
День 4. Дорога на перевал

Збираємо свій табір. Звертаємо в один з відрогів ущелини і починаємо підйом до перевалу Алакель (Алаколь). Стежка стає все крутішою, незабаром ліси залишаться далеко внизу. Проходимо розкішні луки, де розклали свої шатри пастухів, і виходимо до запланованого місця ночівлі, неподалік від сідловини. Поставимо табір, готувати сьогодні будемо на газових пальниках.

👣 6 км, ↑ 800 м.

На шляху до Алакелю
Високогіря Тянь Шаню
День 5. Перевал Алакель — озеро Алакель — ущелина Каракол

Сьогодні наш похід буде наповнений справжніми чудесами природи. Піднявшись на перевал (3800 м), ми побачимо надзвичайної краси озеро Алаколь (Ала-Кель) – одне з найкрасивіших в Киргизстані. Колір озера мінливий і залежить від погоди, часу дня і сезону. Вода може набувати рожевого, темно-синього і фіолетового кольорів. Оточене скелями-піками Терскей Ала-Тоо, воно вражає уяву своїми розмірами і прозорістю. Далі стежка йде траверсом вздовж берега озера. Не стримуйтеся, зробіть якомога більше фотографій цього чарівного місця! Можливо, серед ваших знімків з’являться нові фотошедеври. Надвечір нас чекає різкий спуск в ущелину Каракол, де ми розіб’ємо наш табір і відпочинемо біля вогнища.

👣 11 км, ↑ 400 м, ↓ 1200м.

Види з стежки в поході по Киргизії
Алакель
Озеро Алакель
День 6. Перевал Телети

Нас чекає підкорення нових висот. Повітря стає більш розрідженим. Ми вирушаємо на штурм перевалу Телєти (3760 м). Підйом буде тривалим і виснажливим, але нагородою стане захопливий вид найвищої вершини Терскей-Алатау: крижаної трапеції піку Каракол (5281 м) і гостроверхої гори Джигіт (5170 м). Саме заради таких видів ми вирушали в похід на Тянь-Шань! Суворі панорамні види не залишать вас байдужими, а сплеск адреналіну полегшить спуск. Заночуємо в ущелині Телєти біля річки.

👣 13 км, ↑ 1200 м, ↓ 850м.

Підйом на перевал Алакель
Перевал Телети
Похід на Тянь-Шані
День 7. Ущелина Джет Огуз

Похід по Киргизстану — непроста справа, тому у нас за планом розвантажувальний день. Залишаємо ущелині Телєти і прямуємо вверх долиною Джет Огуз. Перепади висот сьогодні будуть незначними, тому йти легко. Великі темно-зелені ліси, що розкинулися по гірських схилах з червоного пісковику, створюють разючий контраст. Невеликими красивими групками ростуть тянь-шанські ялинки, і їх смарагдова зелень радує око. Після виснажливого вчорашнього переходу, сьогоднішній здаватиметься легкою прогулянкою. Саме в такі дні багато хто закохується в гірські походи :).

👣 13 км, ↑ 150 м, ↓ 450м.

Вершини Тянь-Шаня
Перевал Алакель
Табір в ущелині Каракол
День 8. Перевал Арчатор

Сьогодні нам підкориться найвища точка нашого трекінгу по Киргизстану – сідловина Арчатор (3930 м). Сходження буде непростим. Через великий перепад висот зросте навантаження на організм – буде дуже важко. Однак мальовничі панорамні види Тянь-Шаню витіснять втому.

👣 13 км, ↑↓ 1200м.

Похід в Киргизії
Гори Тянь-Шаню
Активний відпочинок на Іссик Кулі
День 9. Кизил Су

Завершальний етап активної частини походу по Киргизстану. Минаємо невелику метеостанцію, йдемо вниз мальовничою долиною річки Чон Кизил Су (кирг. “Велика червона вода”). Річка отримала таку назву через те, що її води, розмиваючи червоні пісковики, мають мутно-червоний колір. Дорога йде практично по рівному. Виходимо з ущелини і потрапляємо в інший світ – перед нами круті «Червоні скелі» з пісковику червонуватого відтінку, на схилах порослі високими хвойними деревами. Увечері на автобусі вирушимо на берег найбільшого озера в Киргизстані – чудового судноплавного Іссик-Куля, що тягнеться на 182 км в довжину, 58 км в ширину. За глибиною (макс. 702 м) займає шосте місце серед всіх озер світу.

👣 20 км.

Кизил Су
Киргизська юрта
День 10. Відпочинок на пляжах Іссик-Куля

Ось і настав довгоочікуваний відпочинок після тривалих переходів і зміни висот. Цілий день будемо купатися в блакитних водах мальовничого озера Іссик-Куль, розслаблятися після переходів і висоти на його піщаних пляжах, їсти фрукти і веселитися. А ночувати будемо в колоритних традиційних юртах! 🙂

>> Іссик-Куль в перекладі – «Гаряче озеро». Назву свою отримало тому, що ніколи не замерзає. Насправді вода в ньому не гаряча, а солонувата, тому для утворення льоду потрібна температура нижче 0. На узбережжі клімат дуже м’який, морський. Такий пляжний відпочинок – відмінна альтернатива морю :). Набираємося сил перед від’їздом.

Активний відпочинок на Іссик-Куль
Озеро в Киргизії
Сніданок на Іссик-Кулі
День 11. Повернення до Бішкека

Переїзд був довгим, прибудемо на місце під вечір, тож відразу після вечері вирушаємо відпочивати. Ось і закінчився наш похід на Тянь-Шань, і попереду переліт додому. Але пишність суворих гір, прозорість вод чудових озер, смарагдові ущелини і хвойні ліси Тянь-Шаню залишаться в ваших серцях і в великої колекції фотографій з цього походу.

День 12. Переліт додому
Показати всі дні
Вартість: 380$
У вартість походу входить
 • триразове харчування на маршруті;
 • послуги інструктора і провідника;
 • консультації менеджера;
 • використання котлів і газове обладнання;
 • вхід в каньон Чарин;
 • вхід в нацпарк Терскей-Ала-Тоо;
 • рекреаційні збори;
 • організація логістики по маршруту;
 • групова аптечка;
 • пам’ятні сувеніри про подорож;
 • дисконтна карта зі знижками на походи та спорядження;
 • сертифікат про проходження маршруту.
У вартість НЕ входить
 • трансфери по маршруту;
 • кафе, ресторани, сувеніри;
 • проживання в кемпах і хостелах.
Додаткові витрати:

Для проходження маршруту Вам знадобиться мати при собі гроші на переїзди по Киргизстану, проживання в Бішкеку і харчування в містах і під час відпочинку на Іссик-Кулі. Додаткові витрати:

 1. трансфер Бішкек-Каракол-Бішкек 90$ (при чисельності групи 10 осіб)
 2. проживання в Бішкеку (2 ночі) – 30$
 3. кемпінг в каньйоні Чарин – 15$
 4. юрт-кемпінг на Іссик-Кулі – до 30$ (за дві ночі)
 5. кемпінг і термальні джерела Алтин-Арашан – 15$
 6. медична страховка (можна оформити безпосередньо у нас)

Можливо, на маршруті Ви захочете купити приємні дрібниці (наприклад, кумис у пастухів, або морозиво на пляжах Іссик-Куля). Тому рекомендуємо мати при собі ще 100$ на кишенькові витрати, ресторан і сувеніри. Разом загальна сума додаткових витрат – 250$

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Бішкек, весь день
Закінчення: Бішкек
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і розповімо, які квитки вам підійдуть для цієї подорожі та допоможемо з підготовкою;
ПЕРЕДОПЛАТА
внесіть передоплату 70$ для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки до Бішкека і надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
беріть рюкзак по списку і зустріньтеся з нашим гідом в зазначеному місці.
💰 Оплата
 • Розмір передоплати для цього туру – 70$.
 • Решту суми Ви можете віддати гіду при зустрічі чи перерахувати на наш рахунок / банківську карту.
 • Розмір групи – 6-12 учасників. При меньшій кількості бажаючих (5 людей) ціна туру складатиме 440$.
 • Напишіть відгук про цей похід та отримайте бонус – 30$ на наступний тур з нашим клубом!
Документи для походу по Киргизстану

Для відвідування Казахстану і Киргизстану жителям України віза не потрібна. В’їхати на територію цих країн можна по закордонному паспорту.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

кинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Екіпіровка для походу в Киргизстані, гори Тянь-Шань

Збираючись в суворе царство гір Киргизії, не забудьте добре екіпіруватися! Тут стануть в нагоді і теплі речі, і купальник – для плажа Іссик-Куль;). Підійде цей список необхідних речей.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Відеогалерея
Каньйон Казка в Киргизстані
Каньйон Казка - походи на Тянь-Шань
Каньйон Казка, Тянь-Шань
На перевалі Алакель (1А) 3900 м
На шляху до Алакелю
Алакель
Переїзд в Каракол
В долині Кракола
Долина в Киргизії
Алакель красиво
Джети Огуз
Види з стежки в поході по Киргизії
Іссик-Куль
Активний відпочинок на Іссик-Куль
Озеро в Киргизії
Група на Тянь-Шані
Підйом на перевал Алакель
Табір в ущелині Каракол
Алтин-Арашан
Перевал Алакель
Ранішня зарядка під перевалом
Іссик-Куль
Сніданок на Іссик-Кулі
Перевал Джилису Північний
Спуск на Курорт Джилису
Іссик-Куль. Работа дежурних
Траверс Курортного перевалу
Похід на Тянь-Шані
Едельвейс
Перевал Джилису Північний (1А) 3700 м
Киргизська юрта
Похід на Тянь-Шані
Трекінг на Тянь-Шані
Перевал Телети
Похід на Тянь-Шані
Перевал Телети
Перевал Телети
спуск в ущелину Каракол
Активний відпочинок на Іссик Кулі
Притулок Сирота на Тянь-Шане
Вершини Тянь-Шаня
Терскей Ала Тоо
Ущелина Каракол
Тянь Шань
Озеро Алакель
Перевал Алакель
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Похід по Киргизстану | Терскей Ала-Тоо і озеро Іссик-Куль
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти