Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Фото-звіти з походів • Королівська стежка та Лофотенські острови

Тут зібрані фотографії з наших походів по Швеції та норвезькому Заполяр’ї. Маршрут походу прокладений по категорично різним, але 100% скандинавським ландшафтам. Трохи розповімо про них, їхні особливості та труднощі, які потрібно подолати в погоні за красивим кадром.

Кебнекайсе та Королівська стежка трохи лякають пустелею та крайнім ступенем суворості пейзажу. Скупа рослинність, згладжені лінії гір та висока вологість ускладнюють зйомку. Невиразні сірі фото не зафіксують те, що дійсно важливо — атмосферу… час зупинився, і повітря застигло, його можна різати ножем, і єдиний рух – спалахи веселок у небі. Кажуть, навіть комарі там в’ялі). Усі учасники погоджуються, що політ над масивом Кебнекайсе (за програмою ми літаємо над ним на вертольоті) став одним з найяскравіших моментів походу :).

Фото Лофотенських островів: норвезьке Зароляр’я

Але справжня казка починається на безумовно фотогенічних Лофотенських островах. Навіть точка старту, пряниковий Нарвік, зачаровує своєю ідилічністю. У цей світ фіордів, озер та диких пляжів складно потрапити, але пройти його пішки ще складніше. Круті підйоми, часті погіршення погоди, і найгірше – постійне болотяне месиво, у якому в’язнуть ноги — ось що таке трекінг у Заполяр’ї. І фото Лофотенських островів, зроблені нашими туристами, нам особливо дорогі. Ми захоплюємося вами, сміливі хлопці, які пройшли цей трек!

Сподобались фото? Поділіться ними з друзями!

Деталі нашого походу — за цим посиланням. Можливо, наступного року тут будуть красуватися і ваші знімки 😉

Опубліковано 10 Жовтня 2018
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти