Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
NEW! ⭐ ВСЯ Грузія | Гастро-культурний тур на травневі
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
45 км
10 днів

NEW! ⭐ ВСЯ Грузія | Гастро-культурний тур на травневі

600$
5
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
10 днів

Весняна новинка трекінгу в Грузії на травневі – тур культурними та природними пам’ятками країни. Вас чекають засніжені вершини Сванетії, хайкінг у зеленій долині Боржомі, печера Прометея та Мартвільський каньйон, прогулянки в Тбілісі та Кутаїсі, а на десерт – відпочинок у легендарній Аджарії на березі Чорного моря. Цьому маршруту немає аналогів: тут справді зібрано ВСЕ, що варте Вашої уваги.

Ви спробуєте найсмачніші грузинські страви з різних куточків країни – справжню гордість гостинного народу. Дегустації вин доповнять наші гастрономічні дослідження. Побуваєте в десятках музеїв, церкв, монастирів та фортець. Дізнаєтеся про історію регіону від початку становлення країни до цього дня, і познайомитесь зі звичаями різних куточків Грузії. Гастро-культурну програму урізноманітнить трекінг у Кавказьких горах, де ще панує справжня зима, доки долини потопають у квітах та сонячних променях. Важко описати, наскільки прекрасна Грузія у травні. Дивіться фото в описі туру та приєднуйтесь до нас, щоб побачити її на власні очі.

Швидка заявка
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Тур в Грузію на травневі
Маршрут
Тбілісі
долина Боржомі (вода, термали, трекінг)
Вардзія
Ахалціхе
Імеретія: Кутаїсі
печера Прометей
Мартвільський каньйон і водоспад Окаце
Сванетія: Местія, трекінг до озер Корульді
Ушгулі, трек на льодовик Шхари
Аджарія: Батумі
міст цариці Тамари та водоспад Махунцеті
День 1. Тбілісі

Гід чекає на туристів у хостелі Старого міста. Сьогодні ми досліджуємо столицю з багатою історією та архітектурою. Тут сусідять хай-тек і дерев’яні будиночки, монументальні будівлі та османська спадщина, сучасні проспекти та середньовічні квартали. Грузія – країна контрастів, Ви це зрозумієте на першій екскурсії. У Тбілісі Європа зустрічається зі Сходом, даючи початок неповторному колориту та атмосфері. Знайомимося з історією: відвідаємо фортецю Нарікала, турецькі лазні, кілька найвизначніших церков, покатаємось на фунікулері, сходимо на дегустацію вина та всесвітньо відомої грузинської кухні.

Центр Тбілісі
Тбілісі, Грузія
День 2. Перлина Кавказу

Їдемо в мхарі Самцхе-Джавахеті – регіон на кордоні з Вірменією та Туреччиною. Тут розкинулася знаменита долина Боржомі, з чудовим кліматом та цілющою водою. За будь-якого політичного режиму в Боржомі розташовувалися резиденції глав країн. Залишаємо речі в хостелі та вирушаємо пити мінералку, милуватися горами та архітектурою. Увечері продегустуємо місцеві страви. До речі, кожен мхаре (край) гастрономічно відрізняється від інших, навіть хачапурі готуються по-різному.

Визначні місця Грузії, Самцхе-Джавахеті
Самцхе-Джавахеті, тур в Грузію
День 3. Трекінг в нац. парку Боржомі

Курорт відноситься до низькогірних, що оточують його масиви вкриті змішаними лісами. Кавказ тут викладається у бік Вірменського нагір’я, і гори зовсім інші, ніж ті, які в нас далі за програмою. В окрузі купа приємних пішохідних маршрутів, нескладних і підбадьорливих – те, що потрібно після зимової сплячки! Виберемо відповідний за погодою та станом снігу (якщо він ще буде), насолодимося видами та сосновим ароматом.

Трекінг 20 км; перепад висот 950 м.

Долина Боржомі, тур в Грузію
Треккінг в долині Боржомі
День 4. Вардзія — Ахалціхе (фортеця Рабат) — Кутаїсі

Переїзд прикрасять зупинки, і перша з них – комплекс печерних монастирів XII-XIII століть, Вардзія. Цей пам’ятник світового значення відноситься до Золотого Віку грузинської історії, збудований за правління Цариці Тамари. Близько 600 приміщень висічено у схилі завдовжки майже 1 км, вони йдуть углиб гори на 50 метрів, а піднімаються на 8 поверхів. Розмах цього середньовічного дива зодчества вражає та захоплює.

Далі відвідаємо другу за значимістю визначну пам’ятку Джавахетії — фортецю міста Ахалціхе, відому як Рабат. Вона збудована в османському стилі, з медресе, мечетями та мінаретами. Свого часу місто здалося туркам та його князі одними з перших у Грузії прийняли іслам, хоч і ненадовго. Ну а далі ми вирушаємо до Кутаїсі, столиці першого грузинського царства — легендарної Колхіди. У хостел прибудемо пізно, так що знайомство з Імеретією доведеться відкласти на пару годин сну:)

Вардзія - комплекс печерних монастирів Грузія
Грузія на травневі свята
День 5. Печера Прометея — Мартвільський каньйон — водоспад Окаце

> Якщо вірити грекам, Прометей відбував покарання в Колхідських горах за те, що подарував людям вогонь. Стародавня назва Колхіди (др-гр. – країни висхідного сонця) – Егрісі, і за Егріським хребтом Геліос починав свій щоденний шлях по небосхилу на золотій колісниці. Тут було заховано Золоте Руно, за яким плавали аргонавти. Краї славилися родючістю на весь античний світ. Поруч із Кутаїсі виявлені останки десятків видів динозаврів, перші поселення людей датуються 5-6 століттями до нашої ери, у тутешньому соборі коронували Царицю Тамару. Якщо підсумувати, ми зараз у регіоні з неймовірною, фантастично крутою історією.

Сьогодні оглянемо печеру Прометея, найбільшу у Грузії. Кілометри поземних маршрутів підсвічуються різнобарвним підсвічуванням, вихоплюючи сталактити і сталагміти з обіймів пітьми. Тут є підземні річки та озеро, можна замовити пішу та/або човнову прогулянки. Далі їдемо до Мартвільського каньйону, на травневі він стає меккою для фанатів рафтингу та сплавів. Взагалі каньйон Балда (місцева назва) широко відомий за кордоном завдяки красі, воно і зрозуміло – подивіться фото! Після каньйону вирушаємо до водоспаду Окаце посеред чарівного субтропічного лісу. Егриські ліси рясніють велетенськими деревами, мохами, ліанами, папоротями та всілякими водоймами. На ніч повертаємось у Кутаїсі, завтра ранній виїзд.

Печера Прометея в Грузії, тур на травневі
Грузія, печера Прометея
Каньйони Балда Гачеділі Грузія
Водоспади Грузії тур на травневі
День 6. Верхня Сванетія — музей Михайла Хергіані

Довгий переїзд до серця Великого Кавказу, під Безенгійську стіну та найнебезпечніші п’ятитисячники Кавказьких гір. Дорогою до Верхньої Сванетії зупинимося біля водосховища, за вікнами миготять гори — все вище й вище. У Местії, адміністративному центрі регіону, поселяємось у гестхаус і йдемо гуляти між сванськими вежами. Невелике містечко, затиснуте між декількома великими вершинами, було батьківщиною одного з найвидатніших альпіністів світу – «тигра скель» Михайла Хергіані. Ми зайдемо в будинок, де він жив, побачимо спорядження, з яким сміливець проклав перший в історії маршрут на Ушбу (Ви просто не повірите, з чим люди раніше піднімалися на гори!)

Местія і сванські вежі
Местія - гірська Сванетія на травневі
День 7. Оглядова над Местією

Вранці виходимо на стежку, яка веде на оглядовий майданчик над Местією. Поступово набираючи висоту, відкриємо для себе фантастичні панорами Кавказького хребта і красуні-Ушби. Усі, хто буває у Местії, найчастіше піднімаються саме сюди. Краса гір по-справжньому манить, і не шкода зусиль, щоб виявитися якомога ближче до могутніх вершин Грузії. Увечері за келихом місцевого вина помилуємося видом на сванські вежі в нічних вогниках.

Трекінг 9 км. Перепад висот 750 м.

Туристи над Местією
Вид на Великий Кавказ з Корульді
День 8. Ушгулі - трекінг на льодовик Шхари

Сьогодні відвідаємо ще одне важливе місце Сванетії – автентичне високогірне село Ушгулі, що внесене до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. А все тому, що саме тут, біля підніжжя Шхари (5193 м), знаходиться найбільша кількість збережених сванських веж та історичних пам’яток. Погуляємо місцевістю, зробимо пам’ятні фотографії, спробуємо найсмачніші кубдарі в Грузії! Відчуваємо особливу атмосферу гірської Сванетії, яку виділяє кожен камінчик у цьому унікальному місці. Якщо пощастить з погодою і снігу вже не буде, підемо в радіалку до льодовика Шхари – гордості Великого Кавказу, найвищої точки Грузії. “Смугаста гора” вражає своїм винятковим виглядом, що точно запам’ятається на все життя.

Трекінг 18 км. Перепад висот 500 м.

Підйом на перевал
Радіалка на льодових Шхари
День 9. Батумі

Виїжджаємо до найвідомішого курортного міста Грузії – Батумі. Подихаємо свіжим морським бризом, відвідаємо місцеві заклади, погуляємо по набережній та сувенірним лавкам:) Якщо Ви у місті вперше, воно може стати для вас великим відкриттям. Суміш футуристичної архітектури та грузинської добродушності робить Батумі винятково особливим. А місцева аджарська кухня – те, що викликає бажання повернутися сюди ще не раз – настільки вона смачна!

Батумі
Батумі Грузія
День10. Міст цариці Тамари. Водоспад Махунцеті

Досліджуємо Аджарію не лише на смак, а й на визначні пам’ятки:) Всього за 30 кілометрів від Батумі знаходиться стародавня споруда – арочний міст цариці Тамари, завдовжки 29 м (!) – улюблене місце туристів.

Неподалік мосту – водоспад Махунцеті (заввишки 20 метрів), що користується не меншою популярністю. Прямо в місці падіння струменів водоспаду знаходиться природна чаша, наповнена чистою гірською водою – чудове місце, щоб освіжитися. Зовсім поряд кафешка, що заманює апетитним запахом шашликів. Тут можна добре підкріпитись прямо під заспокійливі звуки води. Якщо буде час і бажання, піднімемося на найближчу вершину. Обов’язково зафіксуємо момент пам’ятними  фото та повернемося до Батумі, де і закінчимо нашу подорож.

Гостро-культурний тур в Грузії на травневі
Водоспад Махунцеті водоспади Грузії
Батумі
Батумі похід Грузією
Показати всі дні
Вартість
В вартість туру входить
 • послуги тімлідера клубу;
 • консультації координатора, допомога в підготовці;
 • проживання (хостели, гестхауси);
 • всі трансфери по маршруту;
 • перекуси в горах;
 • реєстрація групи в МНС Грузії;
 • організація логістики по маршруту;
 • дисконтна карта клубу зі знижками на походи на спорядження в туристичних магазинах;
 • фірмові памятні сувеніри;
 • сертифікат про проходження маршруту;
 • групова аптечка.
В вартість НЕ входить:
 • авіа та страхівка;
 • харчування в кафе-ресторанах;
 • екскурсії та вхідні квитки за бажанням;
 • сувеніри та ін. особисті витрати.
Додаткова інформація
 • Передоплата для цього туру – 200$.
 • Сплатити решту вартості ви зможете інструктору при зустрічі (у доларах США) або перевести нам на банківську картку/рахунок перед вильотом.
 • Мінімальний розмір групи – 5 учасників (при 4-х туристах вартість походу складе 800 $).
 • Напишіть звіт про цей похід та отримайте бонусні 40$ на наступний тур із нашим клубом.
Додаткові витрати
 • Всі екскурсії за програмою – 100$
 • Харчування в містах – 150+$ залежно від апетиту
 • Сувенірка, вино, чайові тімлідеру та інші приємності.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Тбілісі
Закінчення: Батумі
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Просто подайте заявку - координатор зв'яжеться з Вами та допоможе підготуватися до подорожі.
ПЕРЕДОПЛАТА
Внесіть передоплату для бронювання місця у групі.
АВІАКВИТКИ
Купіть авіаквитки в Грузію.
В ПОХІД!
Прилітайте в Тбілісі та насолоджуйтесь подорожжю!
Сванетія в травні: особливості

Зима в цьому регіоні Кавказу дуже снігова, це зумовлено специфікою кавказького клімату та близькістю до Інгурського водосховища. На травневі тут ще досить багато снігу. Потрібно бути готовим до мокрого снігу і мінливої погоди. Але головне – взяти всі необхідні речі та гарний настрій. Пам’ятайте, що інструктор завжди може змінити програму та нитку маршруту через погоду або фізичний стан учасників.

Як дістатися Грузії

Єдиним зручним способом для подорожі до Грузії залишається літак. Країна має три головних міжнародних аеропорти: Тбілісі, Батумі та Кутаїсі.

Наразі найбільш доступним варіантом є перельот до Кутаїсі з допомогою авіакомпанії WizzAir. Після прибуття до Кутаїсі, є можливість зручно дістатись до Тбілісі з допомогою автобусів GeorgianBus, які курсують безпосередньо з аеропорта.

Зустріч групи

Місце збору групи – Тбілісі, там інструктор зустріне всіх учасників походу. Якщо ви прилітаєте до іншого міста, то добираєтеся самостійно. Переїзд до Тбілісі з Батумі займає ~7 годин, маршрутки їздять кожні 45хв-1 годину. Координатор походу проконсультує Вас, як дістатися від аеропорту до автовокзалу, до того ж місцеві зазвичай володіють російською мовою і з радістю допоможуть Вам на місці. Після формування групи ми повідомимо вам місце зустрічі та контакти тімлідера, і ви з легкістю знайдете його.

Необхідні документи

Для громадян України віза до Грузії не потрібна. В’їзд за закордонним паспортом.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страхівку та скинути її копію чи фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Спорядження
 • Рюкзак для радіалок, бажано із рейнкавером.
 • Сидушка туристична.
 • Трекінгові палиці зі сніговими кільцями – розвантажують коліна, допомагають пересуватися по снігу і надають стійкості на складному рельєфі.
Одяг
 • Легка водо- та вітро-захисна куртка (наприклад, мембранна)
 • Дуже легка трекінгова сорочка для захисту від сонця.
 • Зручні трекінгові штани, стрейчеві.
 • Легкі водо- та вітро-захисні штани.
 • Шорти.
 • Фліска.
 • Пухова жилетка або легка пуховка.
 • Флісова шапка.
 • Флісові рукавички (бажано з вітро-захистом).
 • Футболки-кофти.
 • Кепка або панама від сонця.
 • Окуляри сонцезахисні.
 • Пончо (якщо є сумніви щодо надійності Вашої мембрани).
 • Бажано легка термобілизна.
Взуття
 • Черевики – обов’язково з мембраною та гарною підошвою. Оскільки вдень температура вище нуля, сніг танутиме і неякісні черевики швидко промокнуть.
 • Легке запасне взуття (сандалії, сланці, кросівки).
 • Бахіли – обов’язково! Захищають черевики від попадання снігу усередину.
Важливі деталі
 • Крем від сонця з UV фільтром 50;
 • Особиста аптечка;
 • Ємність для води;
 • Гігієнічний набір;
 • Фотоапарат;
 • Телефон, зарядні пристрої, павербанк;
 • Герметичні пакети для документів і техніки;
 • Документи + їх копії з собою в онлайн-доступі.
Забронювати тур
Фотогалерея
Гостро-культурний тур в Грузії на травневі
Музей Хіргіяні Грузія
Вардзія - комплекс печерних монастирів Грузія
Водопад Окаце, Мартвильський каньйон
Водоспад Махунцеті водоспади Грузії
Треккінг в долині Боржомі
Грузія, печера Прометея
Долина Боржомі, тур в Грузію
Печера Прометея в Грузії, тур на травневі
культурний тур Грузією
Визначні місця Грузії, Самцхе-Джавахеті
Самцхе-Джавахеті, тур в Грузію
Водоспади Грузії тур на травневі
Грузія на травневі свята
Шхара в травні
Грузія на травневі
Сванетія весною
Батумі похід по Сванетії
Батумі похід Грузією
Похід Сванетією
Вино в Батумі
Підйом на перевал
Туристичний похід Сванетією на травневі
Інструктори на льодовику Шхари
Вид з перевалу
Радіалка до підніжжя Шхари
Група в 2018 році
Поход в травні 2018 року
Перевал Чхутнієрі на травневі
Група на радіальному виході до озер Корульді
Радіалка на льодових Шхари
Похід по Грузії на травневі
Батумі
Грузинська кухня Хінкалі
Гори весною
Весняне джерело
Група туристів на озерах Корульді
Туристи в травневому поході Сванетією
Завершення походу
Травнева Грузія
Туристи в поході в Грузії на травневі
Батумі
Хачапурі по-аджарськи
фото підсвітки озера в печері Прометей
Печера Прометей
Печера Грузії, Імеретія
Печера Прометея фото
Сталктіти Прометей
Каякінг в Мартвильському каньйоні
Каньйони Балда Гачеділі Грузія
Каньйони Балда і Гачеділі
Мартвильський каньйон Грузія
Мартвильський каньйон
каньйон Окаце - водоспад Кинчха
Батумі Грузія походи в Сванетії
Квіти в Батумі
Кращі бари Батумі
Батумі в червні
Нічний Батумі з колеса огляду
Кондитерська в Батумі
ботанічний сад в Батумі
Вид на Кутаїсі
Старе місто Кутаїсі
Статуя цариці Тамари в Местії
Местія. Сванські вежі в Грузії
Туристи над Местією
Местія - гірська Сванетія на травневі
Местія і сванські вежі
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: NEW! ⭐ ВСЯ Грузія | Гастро-культурний тур на травневі
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти