Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Новий рік в поході | Як ми святкуємо в клубі Pohod V Gory

Новорічні походи і подорожі для нас особливі, адже ми розуміємо, що свято має стати ПОДІЄЮ, запам’ятатися на все життя. Власне, саме для цього туристи і вибирають активний відпочинок з нами, а не дивляться по телику Блакитний вогник 😁. Як же ми зробимо Ваш Новий рік унікальним і перетворимо його на справжнє свято?

Новий рік в поході за кордоном

Якщо свято ми зустрічаємо в місті, інструктор бронює для цього ресторан або кафе. Якщо ж населений пункт маленький і кафе-ресторанів немає, то інструктор організовує вечерю в лаунж-барі або загальній кімнаті притулку (гестхауса). В останньому випадку туристи допомагають готувати святковий стіл і прикрашати кімнату.

Якщо Новорічна ніч випадає на ночівлю на природі, інструктор організовує святковий похідний стіл. Туристи допомагають йому закуповувати продукти і готувати. Меню буде з місцевих продуктів (наприклад, в Туреччині чекайте апельсини, оливки, в кемпінгах з грилем — курку або рибу). Святкова вечеря на Новий рік завжди смачніша і цікавіша, аніж суп з бутербродами, так що можете за те не хвилюватися!)

Для створення атмосфери рекомендуємо кожному туристу взяти з собою трошки прикрас: пару дощиків, шапочку Санта-Клауса або щось в цьому роді. Якщо всі привезуть з собою частинку святкового настрою, наш кемпінг стане казковим!

Плануючи закордонні походи, ми намагаємося, щоб у новорічну ніч наші групи опинилися в найкрасивіших і найзатишніших локаціях треку, де можна купити смачні продукти і шампанське, мальовничо відсвяткувати і душевно провести час.

Новий рік в Карпатах

Ну, по-перше, Вас будуть оточувати засніжені вершини, а заграва заходу над горами стане кращим в світі феєрверком!

А по-друге, гід створить святкову атмосферу в таборі. Вас чекають гірлянди, дощики і вогники, розведемо ватру, прикрасимо ялинку біля наметів або нашу колибу. Всі прикраси будуть видані групі на офісі клубу перед походом. Гід організовує смачну святкову вечерю, в якій залежно від маршруту будуть включені гриль, салати, тортики і так далі.

Обмін подарунками

Ми просимо кожного туриста взяти з собою в похід або у подорож невеликий подарунок.

  • Це може бути недорога пам’ятна дрібничка з країни, де проходить подорож (напр., магнітик або інший сувенір).
  • Можна привезти автентичний сувенір з Вашої країни або міста.
  • Ну і, звичайно ж, всі раді туристичним аксесуарам: ловилка, полотенечко з мікрофібри, кружка, карабін, карта регіону і т. д.

У новорічну ніч гід збере подарунки в мішок і роздаватиме їх в довільному порядку, так що кожен отримає що-небудь на пам’ять. Цей ритуал завжди проходить весело, і чим веселіші подарунки, тим цікавіший процес 🙂

❄❄❄

Але, звичайно ж, найголовніше, що зробить Ваш Новий рік незабутнім — це нові переживання і класна компанія однодумців 🎄

Опубліковано 4 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти