Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Наша перша подорож на Кабо Верде 🥰

Тиждень, як завершилась наша неймовірна пригода на Островах Зеленого Мису. Сказати що це було гарно – нічого не сказати! Дивує наскільки мало інформації про цей закуточок землі, однак було приємно відкривати його для себе.

Їдучи сюди вперше я не очікувала від країни чогось на кшталт “вау”, хіба можна здивувати людину, яка відвідала безліч подібних вулканічних островів, такі як Азори, Канари, Мадейра – всі вони одного і того ж походження, і звісно вони всі дуже різні. Та скажу відверто, потрапивши на першу стежку на Кабо Верде, моя щелепа просто відвисла, і ні, не від спеки 😂, я реально не очікувала побачити такі пейзажі та такі масштаби. Кожні 100 м я хотіла робити фото.

👙 САН ВІСЕНТІ.

Напевно тут були найкращі пляжі на всі місця де ми були. А колір води просто заворожував😍. В нас були апартаменти просто на березі, звідки відкривались види на сусідній острів та пляж. Не можна було повірити що кольори настільки реальні! Дуже гарно було тут після трекінгу влаштувати день відпочинку на цих берегах🏝️.

🥾 САНТО АНТАО.

Острів створений для трекінгу. Один з найгарніших островів. Маршрут ну дуже різноманітний – від випалених сонцем гірських пустель та вимитих каньйонів, через зелені квітучі оазиси, до хвойних лісів. Викладені тифом тропи серпантином здіймаються на стрімкі гори та перевали, та часто ідуть просто над прірвою, що додає ефекту)) Окремий колорит – маленькі гірські села, як окремий вид мистецтва, яскраві та чудернацькі, схожого наврядчи десь зустріти. Саме на цьому острові ми проводимо найбільше днів.

🧗 ФОГУ.

Острів з найвищим однойменним вулканом висотою 2829 м над рівнем моря. Мабуть найскладніший для мене вулкан, стежка часто суцільна сипуха, вгору складно йти, коли твої ноги постійно вгрузають. Та все ж, це один з найепічнічих вулканів – все та ж стежка, яка вміє здивувати 😅.

А ще в кальдері Фогу вирощують виноград, з якого потім роблять місцеве вино CHA. Рекомендуємо спробувати!

🌇 Міста та столиця

Нажаль багато міст на Кабо Верде виглядають трохи занедбаними, дуже багато недобудованих сірих будинків які вибивають загальну колористику. Та це дуже живі міста, особливо на вихідні, купа дітлахів, а в столиці і туристів уже побільше, завжди звідкись лунає музика і танці. А от невеличкі села дуже колоритні та яскраві, на відміну від міст. Загалом люди тут дуже привітні, ніколи не поспішають. Їх девіз – no stress, і здається це їхнє кредо по життю 😁.

🍛 Кухня на Кабо Верде.

Сито і просто. Нічого вишуканого ви тут не знайдете, та й чи потрібно?

Загалом місцеві страви складаються з варених овочів, рису, риби чи морепродуктів, з м’ясного найчастіше курка, все варене або тушене. Дуже популярна страва – качупа, яку майже завжди подаватимуть на сніданок з яйцем. Фруктів теж небагато, через посушливий пустельний та напівпустельний клімат, найчастіше це банани, папая, ще є манго. Дуже смачні місцеві вина. 

Кабо Верде однозначно вартують, щоб їх відвідати, неймовірні, колоритні, справжня Африка з легенькими європейськими присмаком. А трекінг на Кабо Верде просто закохав у себе!

Опубліковано 23 Квітня 2024
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти