Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід на Мадейрі | Трекінг в Португалії
Вікторія Спанчак
макс 12 особи.
79 км
10 днів

Похід на Мадейрі | Трекінг в Португалії

1100€
5.9
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
10 днів
🍷 Комфортний похід на райському острові - батьківщині Мадери! БЕЗ рюкзаків і наметів

Активний відпочинок в Португалії – суміш екзотики, пляжів, гір та історії. 🍷Клуб Pohid V Gory запрошує Вас у захопливий трекінг на батьківщину Мадери, де Христофор Колумб провів медовий місяць (а у нього було з чого вибрати, так?))

Нас чекають приголомшливі гори з безліччю маршрутів: Зефірна стежка і світанок на Піку-Руйво – вершині Мадейри. Ми побачимо величезну різноманітність флори і фауни, погуляємо в найдавніших європейських лаврових лісах і вздовж левад, які є тільки тут. Будуть екскурсії історичними місцями, автентичні солом’яні будиночки, царські тропічні сади, прекрасні види на океан, піщані пляжі, вулканічні ванни, каньйонінг та морська прогулянка з дельфінами. Вирушайте з нами в трекінг на португальському острові Мадейра – ми гарантуємо Вам унікальні враження та позитивні емоції!

*З 2016 року ми проводили автономні походи на Мадейрі з наметами, поки після карантину кемпінги не закрилися і цей варіант став неможливим. Але завдяки багаторічному досвіду нам вдалося вдосконалити маршрут так, щоб не пропустити нічого цікавого, та ще й додати нові локації. На Мадейру як додому :)))

💙💛 Сходи в похід на Мадейрі разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Маршрут
мапа трекінгу на Мадейрі
Координатор
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
Турлідер
Залишились питання?
+48731658755
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Графік походів
Календар походів на Мадейрі в 2024 році. Також проводимо похіди під замовлення в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
25.10 - 03.11
Похід на Мадейрі | Трекінг в Португалії
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
1100€
Записатися
Похід на Мадейрі
Маршрут
Фуншал
скеля Кабу-Жирау
Камара де Лобуш (🍷 батьківщина мадери)
Порту-Моніш
левада 25 фонтанів
Фанал (лаври ЮНЕСКО)
Сходження на вершину Пауль да Сьєрра
скеля-візитка da Ribeira da Janela
Зефірна стежка
Захід та схід сонця на Піку-Руйво (1862 м)
мис Сан-Лоренцо
морська прогулянка з китами і дельфінами 🐬
День 1. Фуншал

Наш активний відпочинок в Португалії починається зі збору учасників в столиці Мадейри. Поселяємося в хостел, залишаємо речі і на канатці вирушаємо на гору Монте. Погуляємо розкішними тропічними садами палацу на вершині. У парку культивують рослини, які португальці привозили сюди зі своїх морських подорожей. А за 300 років побували вони в ба-аа-гатьох куточках світу. За бажанням в місто можна повернутися на дерев’яних санях-тобоганах. Увечері познайомимося з шедеврами місцевої кухні.

Ботанічний сад в Фуншалі
Фуншал - тур на Мадейру
Фуншал
вулиці острова Мадейра
дерев'яні санки - тобогани
собор на Мадейрі
День 2. Скеля Кабу-Жирау — батьківщина мадер

Їдемо дивитися на найвищу скелю в Європі та другу у світі – Кабу-Жирау (Cabo Girao). Вона складена з базальту, зверху вкрита евкаліптами. З океану стирчить лише невелика частина скелі. Кабу-Жирау сповзає у воду на кілька сотень метрів униз. З висоти нам відкриється захоплюючий вид на Атлантичний океан.

Звідти шикарною мальовничою набережною йдемо в рибальське село Camara-de-Lobos (Камар ді Лобош, центр ловлі риби-шаблі) – ту саму, найзнаменитішу батьківщину МАДЕРИ! Відвідаємо один із найдавніших винних погребів. Відпочинок у Португалії (навіть активний;))) неможливо уявити без дегустації цього напою богів! Звідти повертаємось у Фуншал.

Трекінг 15км.

Кабу-Жирау
Вигляд з скель Кабу
Мадейра - Кабо Жирао
рибальське село Камар ді Лобош
Кабу-Жирау (Cabo Girao)
Бочки з мадерою в місцевому кафе
День 3. Левада 25 фонтанів — Порту-Моніш

Левади – чи не найвідоміша пам’ятка Мадейри, і трекінг вздовж них обов’язковий для кожного туриста! Левада – частина зрошувальної системи острова, через яку вода потрапляла з гір у землеробські регіони. Уздовж каналів прокладені вузькі стежки, що часто пірнають у тунелі, видовбані прямо в горах. На вертикальних схилах зустрічаються різнокаліберні водоспади… Сухим не залишиться ніхто!))) Наша левада називається “25 фонтанів” саме через кількість водоспадів, найбільші на сьогодні – 25 фонтанів та Ріско.

Після обіду переїжджаємо в особливе містечко – Порту-Моніс (Porto Moniz), відомий дивовижними природними басейнами із застиглої лави. Бурхливі води океану з їх дивовижним кольором води, що розбиваються об прибережні скелі, справляють приголомшливе враження. Активний відпочинок в Португалії хороший тим, що рясніє такими-ось привалами, де можна розслабитися. Навіть непідготовлений турист чудово впорається у поході на Мадейрі. Вирушимо купатися в неповторних природних басейнах, які людина все ж таки дещо облаштувала. Відвідаємо ресторани, в яких цікаві не тільки свіжовиловлені морепродукти, але й чудові панорамні види з вікон та терас. Познайомимося із мешканцями океанаріуму.

Трекінг 8км.

водоспад 25 фонтанів та Ріско
похід на острові Мадейра
Левада на острові Мадейра
Левади - пам'ятка Мадейри
Кришталева вода в ваннах Порту-Моніш
Порту-Моніш (Porto Moniz)
День 4. Казковий ліс Фанал — da Ribeira da Janela

Вирушаємо до казкового лісу Фанал. Можливо, звучить банально, але це дуже атмосферне місце. Дерева тут густо вкриті мохом, їх стовбури та гілки набувають химерних форм. Навколо панує особливий світ – приглушене, розсіяне світло, майже повна тиша, ледь чутне дзюрчання води вздовж стежки… Обійдемо навколо плато Paul da Serra, всі маршрути тут проходять через Лавровий ліс. (UNESCO у 1999 р. – Місце Всесвітньої Спадщини Природи). Унікальний лавровий ліс займає 15 000 га землі, 12 000 з них – заповідна зона. Саме плато вкрите рідкісною рослинністю. Повертаємося по леваді da Ribeira da Janela із чудовими панорамами на смарагдові пагорби та долини внизу. Також побачимо одну з візиток Мадейри – таку впізнавану скелю Рібейра-да-Жанела.

Трекінг 13км.

ліс Фанал, Мадейра
Пляж біля кемпінгу під плато Пауль да Сьєрра (Paúl da Serra)
Рібейра-да-Жанела - похід Мадейра
Фанал, Мадейра
Лавровий ліс на Мадейрі
похід в горах Мадейри
День 5. Піку Руйво де Паул де Серра

Збираємо речі та переїжджаємо на високогірне плато Паул да Серра. Нас чекає дуже видовищне сходження на Піку Руйво де Паул де Серра – найвищу точку західної частини острова. По дорозі милуємося печерами, водоспадами, левадами, прохолодою лаврових лісів часів динозаврів і надзвичайними краєвидами на океан. З вершини побачимо величезні хребти Мадейри вулканічного походження, чорні скелясті перевали з яскравою зеленню тропічної флори. На ночівлю зупинимося на перевалі Encumeada, де стоїть найвіддаленіший від цивілізації готель, немов застиглий поза часом і простором. Тиша і спокій огорнуть цю чарівну ніч.

похід по ливадах - Мадейра
Трекінг на острові Мадейра
Вище хмар - трекінг на острові Мадейра
трекінг тур на острові Мадейра
трекінг на Мадейрі - Піко Руйво
Піку Руйво де Паул де Серра 
День 6. Зефірна стежка — захід сонця на Піку Руйву

Переїжджаємо до підніжжя хребта і екстремальною доріжкою піднімаємося на Pico do Arieiro. З кожним кроком перед нами поставатимуть дивовижні краєвиди, ми також зможемо побачити північний та східний береги океану. Ми вийшли на Зефірну стежку – найкрасивіший трекінговий маршрут Мадейри.

Приходимо в притулок прямо під Піку Руйву, поселяємось і йдемо на вершину насолоджуватися заходом сонця.

Трекінг 7км.

левада da Ribeira da Janela
Трекінг по горам Мадейри
Схід сонця і ранкова хмарність на вершині Мадейри
Захід сонця в горах Мадейри, Піку Руйво
Зефірна стежка - трекінговий маршрут Мадейри
Захід сонця на Піку Руйво
День 7. Світанок на Піку-Руйву — Сантана

Захід сонця і світанок – це зовсім різні фарби, пейзажі і враження! Так що знову вирушаємо на вершину острова – Піку-Руйву (Pico Ruivo, 1862 м), родзинку нашого походу на Мадейрі. Вранці Атлантичний океан ховається за хмарами.

Спускаємося з гір по стежці, що веде до двох водоспадів – Кальдерао Верде і Кальдерао де Інферно. Вони сховані серед густих лісів, що стуляються навколо прохолодних струменів, наче смарагдові амфітеатри. Можна навіть викупатися в такому прекрасному місці. Виходимо на дорогу та їдемо до містечка Сантана, де знаходиться знаменитий тематичний парк острова. Тут Ви побачите автентичні мадейранські будинки із солом’яними дахами, які, як ніщо інше, асоціюється з островом. Також можна відвідати музей, парк атракціонів, сувенірний ринок та ще багато прикольних місць.

Трекінг 12км.

плато Пауль да Сьєрра
Традиційні будинки міста Сантана, Мадейра
Водоспад Ріско, Мадейра
На вершині Мадейри - Піку-Руйво
Pico do Arieiro
похід на острові Мадейра
День 8. Дивовижна Атлантика — Мошико

Сьогодні буде чистий трекінг і пляжний відпочинок: йдемо вздовж океану, горами і мисами, милуючись пейзажами і насолоджуючись тишею. З хвиль здіймаються чорні скелі, гаї ваблять прохолодою і запрошують сісти на обід. Пункт призначення – колишня столиця Мадейри, Мошико. Оселимося в готель і підемо на пляж з дрібним піском золотистого кольору. Виділимо час на купання, позасмагаємо і зустрінемо захід сонця.

Трекінг 10км.

Пляж Мошико, пляжі Мадейри
Мис Сан Лоренцо Мадейра
пляжі на Мадейрі
фрукти, Мадейра
левада da Ribeira da Janela
відпочинок на морі, Мадейра
День 9. Мис Сан-Лоренцо — Фуншал

Вирушаємо в найбільш фотогігієнічну локацію острова, найулюбленіший мис наших туристів, буквально родзинку туру – мис Сан-Лоренцо. Його часто порівнюють з драконовим хвостом, тут так гарно що це треба бачити) Пройдемо вздовж океану через весь мис, а далі за погодою та бажанням групи: з причалу стартують човнові прогулянки, а в навколишніх водах купа дельфінів і навіть китів. Гарантії немає, але шанси побачити величних морських ссавців дуже високі. Можна здійснити прогулянку на човнах. Повертаємось у Фуншал, по дорозі побачимо статую Ісуса, яка майже точно повторює бразильську. Точніше, що стала її прототипом, оскільки наш Ісус хоч і менший за розміром, зате на 4 роки старший! Увечері організуємо святкову вечерю, обміняємося враженнями та попрощаємось із новими друзями.

типовий пейзаж Мадейри
стежка Мис Сан-Лоренцо — Фуншал
мис Сан-Лоренцо
море на Мадейрі
Трекінг до мису Сан Лоренцо Мадейра
Трекінг до мису Сан Лоренцо Мадейра
День 10. Додому

Сьогодні можна планувати виліт. Вранці відвідаємо одну з основних визначних пам’яток столиці – Mercado dos Lavradores (фермерський ринок Меркадо). Тут продається безліч фруктів (екзотичних для приїжджих: маракуйя-ананас, ананас-банан, маракуйя-лимон, маракуйя-апельсин), квітів та свіжовиловленої риби. Багато продавщиць одягнені у національні костюми. Зайдемо в лавку виробів із коркового дерева (madeira de cortiça) і не проґавимо можливість відвідати виноробні. На жаль, на цьому наш похід на Мадейрі закінчується, і ми вирушаємо додому. Але яскраві спогади та гарні фотографії обов’язково відвеземо із собою. І хто знає – може, ми ще повернемося до цього раю на землі ;).

Крамниця з прянощами і тропічними фруктами
Фуншал - столиця Мадейри
парк з фламінго
Лісабон
Рібейра-да-Жанела
тур з групою на Мадейру
Список додаткових розваг на острові

Оскільки багато наших туристів залишаються ще на кілька днів, ось:

Каньйонінг

Каньйонінг в Ribeiro Frio – це спуск по каньйону гірської річки пішки або вплав з використанням альпіністського спорядження. Атракціон відрізняється за складністю та рівнем нестачі адреналіну в крові. Вибирайте відповідний саме Вам 😉

Ribeiro Frio – лісовий парк, розташований на північ від Фуншала, з безліччю стежок для прогулянок, чудових садів та дерев. Так що навіть якщо Ви не фанат каньйонінгу, все одно можна вирушити туди і весело провести час.

Морський круїз, Порту Санту, пляжі Мадейри

Рекомендуємо одноденний морський круїз Мадейра (Фуншал) – Порту Санту – Мадейра. Виїзд – о 08:00, назад – о 20:00, вартість круїзу – 75 євро. Острів Порту Санту (площа всього 42 кв.км) розташований за 40 км на північний схід від Мадейри. Тут стоїть будинок, де мешкав Х. Колумб. Острів знаменитий пляжем протяжністю 9 км із чудовим золотим піском і водою приголомшливого бірюзового відтінку. Серед “місцевих” туристів популярні: піші прогулянки (caminhadas) та поїздки на велосипеді, гольф, дайвінг, водні лижі, катамаран (catamarã), віндсерфінг, кайтсерфінг. Саме тому Мадейра стала найпопулярнішим місцем для активного відпочинку в Португалії – можна вибрати різноманітні розваги!

каньйонінг на Мадейрі
пляж і море, Мадейра
каньйонінг на Мадейрі
Показати всі дні
Вартість: 1100€
У вартість походу входить
 • послуги інструктора і провідника;
 • проживання в кемпінгах та хостелах;
 • рекреаційні збори;
 • перекуси на маршруті;
 • консультації менеджера;
 • пам’ятні сувеніри про пригоду;
 • сертифікат про проходження маршруту;
 • турнікет для ЗСУ;
 • дисконтна картка зі знижками на походи та спорядження;
 • аптечка.
У вартість НЕ входить
 • авіа та страхування;
 • харчування в ресторанах і кафе;
 • екскурсії та додаткові активності за бажанням.
Додаткові витрати

Вам необхідно орієнтовно 150-200 € на харчування (залежно від апетиту).

Також у вартість не входять екскурсії, на які можна йти за бажанням:

 • фунікулер та вхід у парт Монте – 24 €
 • сани-тобогани – 25 €
 • морська прогулянка – 35 €
 • каньйонінг в Ribeiro Frio – 65 €
 • океанаріум в Порту-Моніш — 8€
 • мадера та сувеніри:)

Якщо після закінчення туру ви вирішите відвідати будинок Христофора Колумба, потрібно мати ще 57€ на морський круїз до Порту Санту.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Фуншал
Закінчення: Фуншал
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку на цій сторінці, ми зв'яжемося з Вами і допоможемо підготуватися до цієї подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
переведіть передоплату (250€) для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
купіть квитки і надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей і зустріньтеся з нашим гідом на Мадейрі.
✈ Як дістатися на Мадейру

Єдиний оптимальний спосіб — літаком. Регулярні рейси на Мадейру літають з Лісабона або Порто. Таким чином з Варшави, Будапешту чи Праги можна легко потрапити в Фуншал з пересадкою в Лісабоні. Рекомендуємо шукати квиток з тривалою денною стиковкою, щоб по дорозі встигнути подивитися столицю Португалії.

Враховуйте пожливість черг на україно-польському кордоні під час Різдвяних свят або літніх канікул, рекомендуємо прибувати до міст вильоту на день раніше.

🍽 Харчування на маршруті
 • Під час денного трекінгу в горах на обід – перекус із бутербродів та калорійних смаколиків (сухофрукти-горішки, шоколад та ін.)
 • У містах та під час переїздів харчуємося у кафе та ресторанах, вони не входять у вартість походу на Мадейрі.
Потрібно знати
 • ночуємо в готелях та хостелах 3-4*;
 • їмо в кафе/ресторанах, у горах перекушування;
 • пересуваємось островом на замовленому груповому транспорті або таксі;
  інструктор має право змінити маршрут походу залежно від погоди та стану групи.
🛂 Які документи потрібні

Туристам потрібно мати біометричний закордонний паспорт або шенгенську візу. Також обов’язково оформіть медичне страхування.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг для трекінгу на Мадейрі
 • Водо- та вітро-захисна куртка (мембранна або звичайна вітровка)
 • Трекінгові штани
 • Шорти або бриджі
 • Флісова кофта щільністю 100-200
 • Футболки-майки-трекінгова сорочка (3-4 шт)
 • Дощовик або пончо
 • Кепка від сонця/панамка!
 • Захисні рукавички
 • Комплект термобілизни
 • Плавки / купальник
 • Черевики для трекінгу
 • Трекінгові босоніжки або сланці для відпочинку та екскурсій
 • Шкарпетки трекінгові (3-4 пари)
🎒 Спорядження
 • Рюкзак (повинно вистачити 30-35 літрів при правильному підборі спорядження)
 • Маленький рюкзак для радіалок та екскурсій
 • Трекінгові палиці
 • Ліхтарик налобний – зверніть увагу він має бути саме НАЛОБНИМ – для трекінгу в тунелях із левадами. Там темно, а в руках у Вас будуть трек-палиці.
 • Окуляри сонцезахисні
 • Особиста аптечка
 • Сонцезахисний крем
 • Рушник із мікрофібри
 • Гігієнічний набір (не беріть зайвого. Море та сонце – найкращі засоби для догляду за шкірою!))))
 • Герметичний пакет для документів та техніки
 • Документи, страховка та їх копії (з собою та в онлайн-доступі)
 • Техніка, зарядки до неї та павербанк.

Також ознайомтеся із переліком того, що не потрібно брати із собою у похід. Важливо: зберіть усе із цього списку. Якщо є сумніви щодо свого спорядження, зв’яжіться з цього приводу з менеджером.

🎄 Для новорічного походу

Окрім речей за списком візьміть також:

 • легку пуховку або пухову жилетку;
 • легкі флісові рукавички;
 • теплі шкарпетки для табору та сну;
 • термос (1L на особу).

Якщо Ви мерзнете, подбайте, щоб Ваш спальник був із температурою комфорту 0…-5С

Забронювати тур
Фотогалерея
Всі фото зроблені в походах на острові Мадейра з турклубом Pohid V Gory. Ми проводимо походи на острові вже 8 років.
Фотогалерея
Туристи на маршруті - Мадейра
вхід в ливаду
Рібейра-да-Жанела - похід Мадейра
похід по ливадах - Мадейра
водоспад – Кальдерао Верде
трекінг на Мадейрі
водоспад 25 фонтанів та Ріско
відпочинок на морі, Мадейра
стежка Мис Сан-Лоренцо — Фуншал
Фуншал - столиця Мадейри
парк з фламінго
трекінг по ливадах на Мадейрі
левада da Ribeira da Janela
відпочинок на Мадейрі
типовий пейзаж Мадейри
Левада на острові Мадейра
Фанал, Мадейра
Мадейра - Кабо Жирао
левада da Ribeira da Janela
Рібейра-да-Жанела
тур з групою на Мадейру
Трекінг до мису Сан Лоренцо Мадейра
пляжі на Мадейрі
похід на острові Мадейра
Трекінг до мису Сан Лоренцо Мадейра
Лісабон
Pico do Arieiro
похід на острові Мадейра
трекінг на Мадейрі - Піко Руйво
трекінг тур на острові Мадейра
Левади - пам'ятка Мадейри
Похід на Мадейрі
Зефірна стежка - трекінговий маршрут Мадейри
похід в горах Мадейри
Лавровий ліс на Мадейрі
Порту-Моніш (Porto Moniz)
вулиці острова Мадейра
дерев'яні санки - тобогани
Піку Руйво де Паул де Серра 
фрукти, Мадейра
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Вікторія Спанчак
Турлідер
Залишились питання?
+48731658755
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Похід на Мадейрі | Трекінг в Португалії
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Похід на Мадейрі | Трекінг в Португалії
  Дати: 25.10.2024 - 03.11.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти