Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Василь Шуляр

33 Роки
13 Країн
63 Походи
Походи середньої складності
4 Роки досвіду
Василь
Viam supervadet vadens
Головне у поході

Комфорт і безпека учасників

Досвід походів

Україна, Грузія, Греція, Чорногорія, Перу, Турція, Польща

Особисті якості

Василь йде по життю з гаслом «Дорогу здолає той, хто йде – Viam supervadet vadens», тому будь-яку ситуацію зустрічає спокійно, врівноважено, цілеспрямовано і весело. Любов до гір і подорожей не покидає його вже більше десяти років, ще з часів студентства. До речі, Вася за фахом програміст, він завжди в курсі технічних нововведень і крутих сучасних гаджетів. Кілька років працював за фахом, але швидко зрозумів, що це не для нього і вирішив перетворити захоплення горами в свою професію.

Василь вважає, що головне в роботі інструктора – це чіткість думок, адекватна оцінка ситуації і почуття відповідальності за людей, які довіряють йому свою безпеку. Він незмінно намагається підтримувати хорошу похідну атмосферу всередині групи: доброзичливу і «бойову». Крім пішого туризму Василь займається гірським, водним, велосипедним та спелеологічним туризмом. Улюблений регіон для подорожей – Азія, з її мальовничими ландшафтами, екзотичними культурами і дуже красивими горами :).

Хобі

Програмування та робототехніка

Останні відгуки
Відгуки
Facebook відгуки
14.07.2020
Таїса Гангальська
Похід на Говерлу і Петрос з наметами

Я, как новичок в походах и самостоятельных поездках, долго выбирала куда и с кем поехать. Очень рада, что выбрала в итоге Pohod V Gory.
Сходили на Говерлу и Петрос с рюкзаками.
Нашим гидом был Василий, собралась очень хорошая компания и мы быстро раззнакомились и сдружились. Нам очень повезло с погодой, поэтому успели увидеть все, что запланировали и даже собрали немного грибов на ужин.
Как оказалось, я совсем не была готова физически к первому восхождению и Говерла далась мне очень тяжело, но благодаря поддержке гида и его советам, получилось найти комфортный мне темп и успешно взобраться на вершину. Второй день на удивление был уже намного легче и приятнее. Особенно приятно чувство, когда с Петроса наблюдаешь Говерлу и осознаешь, что днем раннее мы там тоже были и поднимались на ту, казалось бы уже, далекую и красивую гору.
Мне все очень понравилось и организация и программа. Обязательно еще буду ходить в другие походы с ребятами, особенно заинтересовали маршруты в Турции и Грузии.

Докладніше
Залишити відгук
Фотогалерея
Фотогалерея
в кордільєра бланка
Залишити відгук
Ім'я та прізвище
Email
Похід
Дата туру
Посилання на соц. мережі
Відгук.
Дякую!
Вашу заявку успішно відправлено.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
Закрити
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти