Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Сходження на Кіліманджаро | Сафарі, Занзібар
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
40 км
15 днів

Сходження на Кіліманджаро | Сафарі, Занзібар

3350$
7.3
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
15 днів

Кожна захоплена горами людина мріє піднятися на Кіліманджаро і прогулятися по льодовику, про який писав Хемінгуей. Цей тур спланований за програмою-максимум: Ви підніметеся на “дах Африки” (5895 м), побачите дику африканську природу і культуру. Сходження на Кіліманджаро відбудеться по найшвидшому і найбезлюднішому маршруту — Умбве. Після спуску вирушимо на сафарі в ЧОТИРИ парки: Серенгеті, Тарангіре, Маньяра і кратер Нгоронгоро, де побачимо левів, жирафів, слонів та інших тварин. Родзинкою сафарі стане Велика міграція в парку Серенгеті, про яку NatGeo знімає ті самі фільми. На закінчення потанцюємо разом з племенем масаїв, а кульмінацією подорожі стануть білі пляжі Занзібару, 150-річні черепахи, снорклінг посеред коралів і дельфінів в Індійському океані.

*Танзанія відкрита без тестів і карантину — дзвоніть менеджеру для консультації!

Швидка заявка
Маршрут
Кіліманджаро - маршрут Умбве
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Сходження на Кіліманджаро
Маршрут
Приліт
Моші
табори: Умбве
Барранко (3970 м)
Каранга (3995 м)
Барафу (штурмовий, 4760 м)
сходження на пік Ухуру (5895 м)
Мвека (3100 м), джерела Чемка
Аруша
сафарі: нац. парки Тарангіре, Маньяра, Серенгеті і Нгоронгоро
селище масаїв
Моші
переліт на Занзібар
заповідник з гігантськими черепахами
пляжний відпочинок / дайвінг / снорклінг
День 1. Моші

Приліт учасників в аеропорт Кіліманджаро. Оформлення візи відбувається на місці після заповнення анкети та оплати візового збору (50$). Вже тут вперше відчуваємо на собі клімат Африки. Переїжджаємо в місто Моші (адміністративний центр області) – “ворота” на Кіліманджаро. Зупиняємося в готелі на нічліг.

Сходження на Кіліманджаро, Африка
День 2. Табір Умбве

Вранці виїжджаємо на машині до Умбве (Umbwe), в стартову точку нашого сходження. Тут ми побачимо звичайне життя африканських селищ, мешканці яких вирощують екзотичні для нас рослини. Проходимо КПП заповідника, реєструємо наш маршрут і отримуємо дозвіл для походу на гору. Залишок дня піднімаємося по гребеню до табору Умбве.

сенеція - ендемік Кіліманджаро
табір Барранко - Кіліманджаро
Похід в Танзанії, Кіліманджаро
День 3. Барранко

Наш шлях лежить через круті схили ущелини. Навколо нас незвідана природа і рослинність. Світить яскраве сонце, тому обов’язково не тільки мати при собі сонцезахисний крем з максимальним ступенем захисту, але і використовувати його. Ближче до вечора прийдемо до табору Барранко (3970 м) і розіб’ємо свій табір.

портери на Кіліманджаро
Похід Африка Кіліманджаро
День 4. Каранга

Піднімаємося вище, і панорами все більш захоплюють уяву. Сьогодні долаємо лавову стіну Барранко. Оскільки Кіліманджаро знаходиться близько до екватора (близько 300 км), гірська хвороба тут досить м’яка, але не варто забувати про неї. Будь ласка, ставтеся серйозно до акліматизаційних виходів. Адже саме вони допоможуть мінімізувати наслідки гірської хвороби і полегшать сходження до нашої мети. Ніч проведемо в наметовому таборі Каранга (3995 м).

табір Барранко - Кіліманджаро
стіна Баранко
захід сонця над Кіліманджаро - табір Барафу
День 5. Барафу

Першу половину дня йдемо постійно вгору і досягаємо штурмового табору Барафу (4760 м). Для успішного підкорення вершини Кіліманджаро нам потрібна правильна акліматизація, тому знову вирушаємо в радіалку. Залишивши речі в таборі, піднімаємося вище на 200-300 метрів і проводимо на цій висоті деякий час. Повертаємося в табір на ніч.

сходження на Кілімандажаро
схід сонця над Мавензі - Танзанія
День 6. Сходження на Кіліманджаро

Прокидаємося рано – о 3 годині. Збираємо речі, тепло одягаємося і виходимо на штурм гори з налобними ліхтариками. Через деякий час під променями сонця, що сходить, ми побачимо химерні льодовики Кіліманджаро. Підкоримо найвищу частину вулкана – пік Ухуру (5895 м). Далі – тільки вниз. Спускаємося до табору Мвека (3100 м) і відпочиваємо.

над хмарами - Кіліманджаро
на вершині Кіліманджаро - вид на Мавензі
День 7. Спуск в Mweka Gate — джерела Чемка — Моші

Сьогодні ми покидаємо заповідник Кіліманджаро. Позаду залишаються холод і високогір’я, далі нас чекає пекельна африканська спека. Спускаємося до брами заповідника, де нам видадуть офіційні сертифікати про сходження :). Переїжджаємо в Моші, забираємо з готелю свої речі. І тут нас чекає ще один подарунок – турмальні джерела посеред чудової природи і гір. Чемка знаходяться в 15 км від Моші (~ 1 годину йти), але цей перехід того вартий. Пострибаємо з тарзанки, а дрібні рибки, які плавають в джерелах, зроблять нам пілінг;). Розслабимося і відсвяткуємо Вершину! Увечері їдемо в Арушу, де поселяємося в готель і відпочиваємо.

Табір похід в Танзанії
табір Каранга
Кіліманджаро, Танзанія, похід в Африці
День 8. Тарангіре, або "Дім Слонів"

Саме так називають парк місцеві, і виною тому гігантські ссавці, які мирно бродять саваною поміж баобабів. Виїжджаємо після раннього сніданку, і до обіду вже будемо на просторах Тарангіре. Це саме те місце, де прямо з джипу можна сфотографувати слонів з баобабами — в Тарангіре нараховуються найбільші популяції тих і інших. Сьогоднішні кадри безумовно стануть уособленням Африки. У річковій долині шукають вологу стада антилоп, буйволів, жирафів, а леви і леопарди стежать за ними з заростей чагарнику. Після денного сафарі зупинимося в кемпінгу Panorama.

Сафарі тур в Танзанію
Сафарі, Тур в Танзанії
Тур в Танзанію, трекінг в Африці
День 9. Національний парк Маньяра

Їдемо в нацпарк озера Маньяра. Незважаючи на невеликі розміри, він є одним з найрізноманітніших заповідників Танзанії. Озеро розкинулося серед тропічних джунглів біля підніжжя Великої рифтової долини. Тут є луки, ліси, мальовничі схили, гарячі джерела і солоні озерця. У багатому середовищі знайшли прихисток безліч тварин: левів, гепардів, імпал, зебр, бородавочників, слонів, мангустів, каракалів і так далі. Озерний парк — рай для птахів, яких тут налічується більше 350 видів. Величезна колонія рожевих фламінго стала візиткою Маньяри. Дослідимо парк, влаштуємо пікнік, а на ніч повертаємося в кемпінг Панорама.

Жирафи сафарі в Танзаніі
Сафарі в Африці, Танзанія
День 10. Ущелина Олдувай — сафарі в парку Серенгеті

Їдемо в «колиску людства» – ущелину Олдувай, де були знайдені перші останки гомінідів віком майже 2,5 мільйона років. Свого часу існувала гіпотеза про походження людини саме з цих місць. Сотні тисяч років у нашій ущелині були стоянки пітекантропів, австралопітеків і Homo Habillis.

Після занурення в історію їдемо на простори Серенгеті, щоб побачити одне з найбільш вражаючих подій планети — Велику міграцію тварин! Серенгеті в перекладі означає «нескінченні рівнини» і входить в список найбільших парків світу. Завдяки розмаху і важкодоступності тут в повній мірі збереглося різноманіття африканської фауни і флори. Тут знімають фільми Animal Planet і NatGeo. Тут бігають в прямому сенсі неозорі стада антилоп, зебр і буйволів, а на них полюють всі мислимі мисливці савани. Серенгеті виділяють в окремою екозону світового масштабу — ось наскільки вона величезна і значуща. І ми її побачимо 🙂 Пообідаємо в савані, спостерігаючи за тваринами, заночуємо в кемпі Серонера.

Сафарі в парку Серенгеті
Тур в Танзанію: фото
День 11. Кратер Нгоронгоро, Екскурсія до масаїв

Вирушаємо на околицю Серенгеті до згаслого вулкану Нгоронгоро. У величезному кратері діаметром 20 км є вода, ось чому тут мешкає найбільша кількість тварин на 1м2 у всій Африці. Нгоронгоро є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Спочатку піднімемося на стінки кратера, з висоти 2300 метрів розглянемо гігантську кальдеру і поспостерігаємо за тваринами, що бігають далеко внизу. Потім спустимося в кратер глибиною 600м і познайомимося з ними ближче) Пообідаємо тут, зробимо селфі з фламінго, носорогами, бегемотами та іншою живністю, яка абсолютно не боїться людини.

Далі поїдемо в село масаїв, чиє плем’я стало одним з найпопулярніших в Африці. Деякі масаї все ще живуть в халупах по традиційному укладу, але глобалізація торкнулася і цього віддаленого куточка планети. Побуваємо на виставі зі співами і танцями — Ви побачите культуру і привезете яскраві фотографії. Але очікувати чогось неймовірного не радимо. Як і всюди, до Вас будуть приставати з фото і сувенірами, виманювати гроші і дерти втридорога. Торгуйтеся і уточнюйте ціни на фото з масаєм.

Сафарі в Танзанії
в кратері Нгоронгоро
Масаї Танзанія
День 12-13. Занзібар

Подорож на Занзібар – необов’язкова програма, яка оплачується окремо. Вартість 300$

Скористаємося рейсом місцевих авіаліній і полетимо на острів Занзібар. Насамперед погуляємо центром Стоун Тауна, а далі сідаємо на човен і пливемо на острів Прізон (так, тюремний:) – в заповідник з гігантськими черепахами, які доживають до 150 років! Після екскурсії та близького знайомства з унікальними рептиліями пливемо на наш пляж – Нунгві. Він найкращий на Занзібарі – тихий, білосніжний, з приголомшливою бірюзовою водою. Розмістимося в готелі і будемо відпочивати на піщаних пляжах, насолоджуватися прозорою водою океану і видами з кокосовими пальмами.

Далі у нас вільна програма, адже у кожного своє уявлення про ідеальний відпочинок;). Кілька ідей:

 • снорклинг в океані з екскурсією на безлюдні острови – 30-60$;
 • дайвінг – 100$
 • полювання на марліна – від 350 до 750$ / 4-7 люд.;
 • ресторани з морепродуктами – від 20$;
 • ніжитися на пляжі, засмагати і купатися – 0$;)
День 14. Повернення додому

Ті, хто хоче побути на пляжі довше, залишаються на острові. Крім пляжного відпочинку Ви можете поїхати на різноманітні екскурсії (тур по старому місту, морські екскурсії та інше). Решта учасників походу перелітають в аеропорт Кіліманджаро і звідти відправляються додому.

Зверніть увагу: Над ниткою маршруту походу є вкладки «Інформація» та «Екіпіровка», де Ви знайдете інформацію по додаткових витратах, необхідних документах і список спорядження для цього походу. Обов’язково ознайомтеся!

відпочинок на острові Занзібар
Кіліманджаро в бокалі
після сходження
Показати всі дні
Вартість: 3350$
У вартість походу входить
 • зустріч туристів в аеропорту;
 • проживання в Моші (двомісне розміщення + сніданок);
 • готель в Аруші після сходження і сафарі;
 • всі трансфери по програмі сходження;
 • харчування під час сходження і сафарі;
 • послуги інструктора клубу;
 • робота місцевих гідів в день сходження;
 • робота повара і помічників на сходженні;
 • послуги портерів (15 кг на туриста);
 • перміт на сходження на Кіліманджаро;
 • пропуск в нац парки Нгоронгоро і Теренгіре (або о. Маньяра);
 • сафарі в Нгоронгоро: організація, джип, робота водіїв, харчування і питна вода (1,5л в день);
 • відвідування племені масаїв;
 • всі необхідні дозволи для трекігу;
 • групове спорядження (кухонне начиння, їдальня і туристичні намети…);
 • групова аптечка;
 • допомога в підготовці до походу;
 • джерела Чемка (вхід, переїзд);
 • сертифікат про сходження;
 • фірмовий подарунок клубу Pohod V Gory;
 • підбір авіаквитків.
У вартість НЕ входить
 • авіа і страховка;
 • танзанійська віза 50$;
 • обов’язкові чайові портерам (200$ на Каліманджаро + 50$ на сафарі).
 • харчування в містах під час переїздів (10-15$ за раз);
 • таксі в аеропорт і назад (15$).
Додаткові витрати

Додаткові витрати, не включені у вартість походу, складуть близько 400$.

Бюджет подорожі: авіаквиток в Танзанію (900$) + вартість походу (3350$) + додаткові витрати.

Отже, весь похід на Кіліманджаро обійдеться в 4650$.

Забронювати тур
Інформація
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку на похід прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з Вами і допоможемо підготуватися до цієї подорожі
ПЕРЕДОПЛАТА
внесіть передплату в розмірі 500$ для бронювання місця в групі
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки і надішліть їх копію нам
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей і дочекайтеся початку подорожі і прилітайте в Африку
Програма на Занзібар

Подорож на Занзібар не входить у вартість туру і оплачується окремо. Ціна – 300 $. Включено: готель 3* зі сніданком (2 ночі), трансфер з аеропорту, екскурсія на острів черепах. Решта екскурсій, ресторани, трансфер в аеропорт і особисті витрати оплачуються кожним туристом самостійно.

Необхідні документи

Громадянам України віза ставиться в дійсний закордонний паспорт після прибуття в аеропорт Кіліманджаро. Вартість візи – 50$.

>> Для відвідування Танзанії Вам необхідно мати міжнародний сертифікат про вакцинацію від жовтої лихоманки. Робити її потрібно не пізніше ніж за 10 днів до виїзду. Менеджер проконсультує Вас по цьому питанню.

>> Малярія. Від неї вакцини не існує, але є кілька профілактичних засобів. Найпопулярніші з них: Лоріам, Фансидар, Малярон. Почати приймати за тиждень до від’їзду і закінчити через три тижні після повернення.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору програми.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
🥾 Одяг і взуття:

Під час сходження на Кіліманджаро нас буде супроводжувати ціла армія портерів, тому в цій рідкісній ситуації ми не наполягаємо на мінімальній кількості речей, які потрібно брати з собою. З іншого боку, чим важчий Ваш рюкзак, тим більше чайових Вам доведеться заплатити портеру. Так що беріть все необхідне і бажане в горах – але не захоплюйтеся. Отже, що потрібно з собою на сходженні:

🎒 Особисте спорядження:

Зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

УВАГА!

На території Танзанії ЗАБОРОНЕНІ поліетиленові пакети. На митниці після прильоту в країну багаж перевіряють на їх наявність і, якщо знаходять, то боляче штрафують. Заборонені пакети всіх форм і розмірів, заборонені поліетиленові дощовики. Навіть маленькі пакетики на зіп-локах, в яких ми звикли транспортувати ліки, теж заборонені.

Якщо Ви на пересадці купували що-небудь в дьюті-фрі і Вам це упакували в пакет, його треба залишити в літаку перед виходом.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Похід в Танзанії, Кіліманджаро
Сафарі тур в Танзанію
сенеції в таборі Каранга
над хмарами - Кіліманджаро
табір Каранга
табір Барранко - Кіліманджаро
сходження на Кіліманджаро
Трекінг в Африці, сходження на Кіліманджаро
Сафарі, Тур в Танзанії
Кіліманджаро - маршрут Умбве
мілленіум кемп на Кіліманджаро
Кіліманджаро в бокалі
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Сходження на Кіліманджаро | Сафарі, Занзібар
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти