Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Місця на планеті, де вас можуть з’їсти!

Вирушаючи в далекі екзотичні країни, пам’ятайте про те, що вас там можуть з’їсти. Хоча людина вже дуже давно стоїть на вершині харчового ланцюжка, але є на світі дуже багато куточків, де про це нічого не знають. І якщо ви все-таки зібралися відвідати місця, віддалені від цивілізації, і подивитися на диких тварин, знайте: інтерес до вас буде аж ніяк не теоретичний, а виключно гастрономічний.

1. Перу, Національний парк «Ману»

Національний парк «Ману» є ідеальним місцем існування ягуара. Основна його страва в меню – капібари. Але він не гребує надокучливими туристами і активно ними цікавиться. Полює ягуар із засідки, використовуючи для прикриття дерева або високу траву. Нападає, як правило, ззаду чи збоку, прокушуючи череп і ламаючи шийні хребці. Але якщо засідка була виявлена і жертва врятувалася втечею, то ягуар її ніколи не переслідує. Безпечно відвідати сельву можна з нами в трекінг в Перу.

2. Мексика, Нижня Каліфорнія

Прибережні води Нижньої Каліфорнії є улюбленою мисливською зоною білої акули. За незрозумілим збігом обставин узбережжя полюбилося також дайверам і серферам. Так акули отримують їжу з доставкою додому. Ми заглянемо на ці пляжі в наших походах в Мексиці.

3. Таїланд, Національний парк «Као Сок»

На території Національного парку мешкає одна з найбільших популяцій королівської кобри. Вона може виростати до 6 метрів в довжину, а запасу отрути вистачить для того, щоб прикінчити слона. Людину така змія, звичайно, не з’їсть, але спробує.

4. Замбія, Національний парк «Південна Луангва»

У цьому Національному парку вас буде чекати небезпека у вигляді бегемота. Так-так, бегемота. Всі думають, що бегемот – істота повільна і добродушна. Насправді це далеко не так. Це дуже агресивна тварина, яке бігає в два рази швидше людини і озброєна кликами до 1,5 метри в довжину. Вночі бегемот особливо небезпечний, оскільки саме в цей час він виходить в пошуках їжі на берег.

5. Росія, озеро Байкал

У цих місцях легко побачити вовків. Зустріч з вовком віч-на-віч не принесе вам нічого хорошого. Тут ви можете зіткнутися і з риссю, і з бурим ведмедем. Саяни – дійсно дикий куточок нашої планети і походи ними – не для людей зі слабкими нервами :).

6. Австралія, Національний парк «Какаду»

Одним з головних вбивць Австралії залишається крокодил. В основному його жертвами стають рибалки. Але в Національному парку «Какаду» натрапити на них максимальні шанси. Особливо в період з липня по серпень, коли холоднокровні рептилії ніжаться на березі, гріючись на сонечку.

7. Танзанія, рівнини Серенгеті

У зіткненнях з левами Танзанія щорічно втрачає дуже багато жителів. Найбільш видовищне і криваве місце для знайомства з царями звірів – рівнина Серенгеті. Побачити левів (і не тільки 🙂 можна з нами в поході в Танзанії.

8. Східна Африка (Індійський океан), Острів Реюньон

Узбережжя острова Реюньон просто кишить акулами, які так і чекають недбайливих мандрівників і серфінгістів до себе в гості. До речі, на цьому красивому острові в Індійському океані проходить один з наших маршрутів – похід по вулканах острова Реюньон. Ми піднімаємося на найвищу гору острова – Пітон Де Неж (3071 м) і стаємо свідками виверження вулкана. Уявляєте, тут можна побачити справжню розпечену лаву! На жаль, насолодитися пляжним відпочинком в повній мірі не вийде – плавати в океані строго заборонено, порушників в кращому випадку чекає штраф, ну а в гіршому – знайомство з акулою

9. Індонезія, Національний парк «Комодо»

Комодські варани для людини становлять меншу небезпеку, ніж крокодили або білі акули. Але не варто їх недооцінювати! Історії відомі випадки нападу на людей з летальним результатом. Укус варана СМЕРТЕЛЬНО небезпечний, адже зі слиною в рану потрапляє не тільки отрута, а й величезна кількість патогенних бактерій. На Комодо ми йдемо в трекінгу по Індонезії. Приєднуйтесь, якщо не страшно 😉

Подорожуйте безпечно!

Опубліковано 5 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти