Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Заповідник “Аннапурна”

Аннапурна – це і парк, і гімалайський масив, і вершини – у гори Аннапурна їх цілих три. Сам заповідник захоплює два грандіозні і прекрасні піки – Аннапурну і Дхаулагірі. Їх розділяє найглибша долина на планеті – Калігандакі. Ріка в долині тече на висоті 2500 метрів, а гори навколо здіймаються більш ніж на 8000 метрів. Аннапурна Головна (АІ) досягає 8091 м і є найвищою точкою масиву. Поруч знаходяться Аннапурна Середня (АІІ, 8010 м) і АІІІ, або Східна (8000 м). Національний парк «Аннапурна» дуже популярний та відомий серед любителів гірського трекінгу. Він займає площу 7629 кв. км., знаходиться в 180 км від столиці Непалу.

Аннапурна в перекладі з санскриту означає «Богиня Родючості». Внизу долина Калігандакі відрізняється м’яким субтропічним кліматом. Тому тут ростуть цитрусові, банани та інші екзотичні рослини. Вище стає сухо. Вирощують і яблуневі сади.

У Національному парку Аннапурна росте найбільший в світі ліс рододендронів.

Тут прокладено кілька піших маршрутів (треків), які отримали воістину світову популярність.

Три основні маршрути навколо гори Аннапурни

  • Jomsom Trek – уздовж каньону Калі-Гандакі. Старт: Наяпул. Фініш в Муктінатху;
  • Sanctuary Trek, відомий також як «Базовий табір АІ (Annapurna Base Camp)». Окрім простоти маршрут відомий перфектними видами на три вершини Аннапурни, гори Gangapurna, Мачапучаре (Machhapuchhre). Тут є і чудова оглядова площадка Пун Хілл з найкращою панорамою всього хребта Аннапурна. Тривалість: 10-12 днів.
  • Circuit Trek, або Annapurna Circuit – знамените Кільце Аннапурни – буквально трек-легенда, котрий відкриває всі грані природи цього масиву. Проходить від родючої долини на найвищого пішохідного перевалу Торонг Ла. Протяжність: 211 км, тривалість: +/- 20 днів.

Багато туристів, що відвідують Непал, їдуть саме сюди.

Непередавана різноманітність ландшафтів і первозданна краса природи Національного парку, високі засніжені вершини та квітучі долини не можуть залишити Вас байдужими.

У пішій подорожі по заповіднику Ви поринете не тільки у царство природи, а й відкриєте для себе унікальну культуру жителів Гімалаїв.

Фото із наших походів в районі Аннапурни >> приєднуйтесь!

Всі відвідувачі заповідника можуть заглянути в сусіднє гірське королівство Верхній Мустанг (Заборонене Королівство). До 1992 року воно було повністю закрито для європейців. Хоча Непал і є Республікою, але конкретно ця область до сих пір підпорядковується своєму монарху.

Опубліковано 10 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти