Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Треккінг в Доломітових Альпах
Інструктор клубу PVG
макс 8 особи.
85 км
8 днів

Треккінг в Доломітових Альпах

680€
5.1
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
8 днів

Вирушаємо в Доломітові Альпи! Кожен, хто знає ціну хорошому треккінгу, мріє побувати на їх скелястому високогір’ї і побачити скелясті шпилі, що здіймаються в небо гордою вертикальною стіною. Здається, саме на цих стовпах тримається небосхил… Наш маршрут проходить через найкрасивіші точки Доломітів: вершину Лагоцуой, масив «П’ять Башень» і Три Вершини Лаваредо (Тре-Чіме-ді-Лаваредо). Будуть віа феррата, ночівлі в високогірних рефюжах, всілякі типи доломітових рельєфів і зелень альпійських лугів. Йдемо без наметів, несемо тільки легкі наплічники з мінімумом речей і класні фотоапарати :). Приєднуйтесь – така пригода запам’ятається назавжди. Гарантуємо 🙂

Швидка заявка
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Треккінг в Доломітах
Маршрут
Кортіна д’Ампеццо
о. Федера
П'ять Веж
сходження на Лагоцуой
Альта Віа №1
хайкінг в парку Фанес-Сенес-Браєс
вершина Croda del Becco і панорама о. Брайес
треккінг в Альпах Брайес
Три Вершини Лаваредо
Доломіти ді Сесто
Кортіна
День 1. Венеція — Кортіна

Учасники прилітають до Венеції, звідки ходить транспорт в Кортіна д’Ампеццо (можна поїхати навіть з аеропорту). Інструктор буде чекати Вас вже в Кортіні – класичному альпійському курортному містечку. Влітку тут тихо і спокійно, архітектура радує око. Затишні площі і вулички оточені скельними масивами Доломітів. Ось вона, ця хвилююча мить першого знайомства з Горами Мрії … поселяємся в комфортний готельчик, досліджуємо місто та околиці, а ввечері посидимо в ресторанчику і познайомимося ближче.

Кортіна
КОРТІНА Д’АМПЕЦЦО
Наш притулок в Кортіні д’Ампеццо
День 2. «П'ять Веж»

Невблаганний підйом швидко виводить нас на мальовниче високогір’я, в царство безкрайніх альпійських лугів і величних скельних громадин – візитної картки Доломітових Альп. Зробимо зупинку біля озера Федера, звідки насолодимось панорамами гір Кристалло, Сорапіс і всієї долини Кортіна.

Але головна наша мета – скельна гряда CinqueTorri або «П’ять Веж». Ми піднімемося прямо до стовпів, сфотографуємо їх з різних ракурсів і ввечері вирушимо в наш рефюж. Але і звідти Доломітові Альпи будуть видні у всій пишноті.

Треккінг: 15 км. Підйом: 1000м. Спуск: 570м.

ОЗЕРА ФЕДЕРА
похід в Альпи Італії
ДОЛОМІТОВІ АЛЬПИ - ПОХІД З НАМЕТАМИ
День 3. Лагацуой

Сьогоднішні 17 км треккінгу запам’ятаються на все життя. Через масив Нуволу виходимо на перевал Пассо Фальцарего. Радіально забігаємо на пік Лагоцуой і потрапляємо на знаменитий оглядовий майданчик. 360° чистої краси і досконалості – перед нами панорама всіх Доломітових Альп: масиву Нуволау, вершини Мармоладі, Пале ді Сан Мартіно, Сассолунго і Селл. Багато хто вважає це місце найпрекраснішим в Альпах. До того ж на горі в Першу Світову велися бойові дії, і на схилі збереглися довжеленні військові тунелі і віа-феррата.

Спускаємося з Лагоцуоя в природний парк Фанес-Сенес-Браєс, де продовжимо треккінг по маршруту Альта Віа 1.

Швидкий перехід: 7-8 ч. ↑ 750м. ↓ 1300м.

похід в Доломітових Альпах
Треккінг в Доломітових Альпах
тур в Доломітах
День 4. Фанес-Сенес-Браєс

Приємний класичний хайкінг по ущелині між хребтами Фанес і Сенес стане відмінним відпочинком від вчорашнього сходження і дасть можливість досліджувати унікальні карстові зсуви, які тут зустрічаються на кожному кроці. Доломітові масиви парку мають яскраво виражений карстовий характер. Тут є кратери, печери, жолоби… Стежка в’ється по мальовничих ущелинах і зелених луках і веде нас вглиб Сенес. Після обіду вже будемо в рефюжі.

Якщо залишаться сили, піднімемося на Croda del Becco (2818м), звідки заглянемо в глибину прекрасного озера Браєс (1578м). Ця перлина Доломітових Альп, оточена прямовисними стінами гір, славиться надзвичайно чистим бірюзовим відтінком води. Повертаємося в рефюж відпочивати.

Треккінг: 13 км, 6 ч. ↑ 880м. ↓ 590м.

Ущелина між масивами Фанес і Сенес
Гірська стежка в Італії
Треккінг по високогіррю
День 5. Доломіти Браєс

Продовжуємо треккінг в Доломітах через Альпи Байєрс. Стежка огинає масив Крода Росса і з неї добре видно Південний Тіроль. Широкі долини і пологі гірські хребти дивно контрастують з уже звичними для нас гостроверхими піками-скелями. Піднімаємося по схилах Альпе Веландро на перевал, де стоїть наш нинішній притулок.

Прямо з його тераси будемо до заходу сонця милуватися шикарною панорамою Монте Кристалло, завдяки якому знайома Кортіна настільки популярна. Однак з нашої локації вид, безумовно, набагато краще;).

Треккінг: 14 км, 6 годин. ↑ 435м. ↓ 720м.

Група на стежці в Альпах Байерс
Скелясті гори в Італії
Заграва на високогірї
День 6. Тре-Чіме-ді-Лаваредо

Піднімаємося по глибокому кам’янистому каньону. З набором висоти нам повільно і ефектно відкриваються легендарні Три Вершини Лаваредо. Йти доведеться довго, але по шалено мальовничій стежці: над обривами, через тунелі…

Нагорода варта зусилль: ми підійдемо до Лаваредо впритул і побачимо ці приголомшливі гігантські брили у всій красі. Найвища, Чима-Гранде, здіймається на 2999м над рівнем моря. Скелелази вважають Лаваредо особистим викликом, а фотографи з’їжджаються з усього світу в пошуках ідеальної моделі. Масив звернений на захід саме таким чином, що сонце фарбує його в справжні вогонь і золото. Ми ж будемо ночувати прямо навпроти і побачимо цю магію від початку і до кінця.

Треккінг 15 км, 7 ч. ↑ 1220м. ↓ 850м.

Три вершини Лаваредо
Тунель в горі
Урвище в Доломітах
День 7. Досліджуємо природу Доломітових Альп

Сходимо з популярного маршруту і заглиблюємося в царство первозданної природи Доломітів – Доломіті ді Сесто. Тут набагато менше людей, нас огорне запашна прохолода сосен, ялиць і модрин, прекрасних в передчутті осені. Поспостерігаємо за життям споконвічних мешканців цих гір: сарн, гірських козлів, білок, орлів. Пройдемо по краю льодовикового цирку, на дні якого, ніби в античному амфітеатрі, грають води озер Боденсен. Якщо буде бажання, піднімемося на будь-яку з локальних вершин – кинути прощальний погляд на грандіозні Доломітові Альпи. На жаль, наш треккінг добіг кінця. Спускаємося в Кортіну, де проведемо прощальний вечір в затишному ресторанчику. Заночуємо в готелі.

Похід: 11 км, 5 ч. ↑ 550м. ↓ 630м.

ді Сесто. Природа Італії
Початок переходу до вершини Лаваредо
День 8. Додому

Вранці виїжджаємо до Венеції. Ми побачили найбільш приголомшливі місця Доломітових Альп, провели незабутній тиждень в горах і обзавелися фотографіями, яким позаздрить будь-який професіонал. Радимо провести кілька днів у Венеції – познайомитися з витонченою архітектурою і поплавати на човнах по каналах, де історія ніби оживає. Ми прощаємося з Італією, але її краса, тепло і гостинність ще довго будуть жити в наших серцях.

Венеція
Венеція
Показати всі дні
Вартість: 680 Євро
У вартість включено
 • послуги інструктора та гіда;
 • консультації менеджера;
 • проживиння у ВСІХ готелях та реф’южах;
 • ВСІ сніданки на маршруті;
 • перекуси на маршруті;
 • перміти, вхідні квитки;
 • організація логістики на маршруті;
 • пам’ятні сувеніри про пригоду;
 • сертифікат про проходження маршруту;
 • дисконтна катра зі знижками на походи та снарягу;
 • аптечка.
У вартість НЕ включено
 • харчування в містах, ресторани;
 • проїзд у транспорті;
 • авіа;
 • страхування (можна оформити у нас).
Додаткові витрати:

Близько 250 євро (за переїзди, iндивiдуальне харчування в рефюжах і кафе). Радимо прихопити кишенькові гроші на ресторани і сувеніри.

Залежність ціни туру від кількості учасників

 • 6 і більше учасників – 680 €
 • 4-5 людей – 750 €
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Кортіна д'Ампеццо, весь день.
Закінчення: Кортіна д'Ампеццо, весь день.
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
подайте заявку на цій сторінці - менеджер зв'яжеться з Вами та допоможе підготуватись до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
перерахуйте нам передоплату 150 € як мінімум за місяць до початку туру. Решту суми можна віддати інструкторові при зустрічі.
АВИАКВИТКИ
купіть авіаквитки та надішліть менеджеру;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
підготуйте документи і спорядження, приїжджайте в Кортіну (1 година від аеропорту Венеції), де Вас зустріне наш інструктор.
Харчування на треку в Доломітах

На обід буде перекус із бутербродів з сиром і ковбаскою, сухофрукти, солодощі. Снідаємо і вечеряємо в кафе і притулках. Меню тут різноманітне, страви смачні і ситні.

Особливості походу
 • Всі ночі спимо в гірських рефюжах європейського рівня.
 • Речі несемо в рюкзаках (7-9 кг, тільки особисті речі), йдемо без наметів.
 • Обов’язково беремо з собою фотоапарати;)
 • Інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди, стану групи або інших причин, які вважатиме достатньо вагомими.
Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Екіпірування для треккінгу в Доломітах

Всі ночі спимо в комфортабельних притулках (рефюжах), снідаємо і вечеряємо там же. З собою несемо тільки особисті речі та перекуси.

 1. Легка водо- і вітро- захисна куртка (наприклад, сучасні мембранні куртки)
 2. Дуже легка сорочка для захисту від сонця.
 3. Треккінгові штани.
 4. Легкі водо- і вітро- захисні штани.
 5. Шорти.
 6. Флісовий светр.
 7. Флісова шапка.
 8. Флісові рукавички (бажано з вітрозахистом).
 9. Футболка (2-3 на весь похід, не більше).
 10. Кепка або панама від сонця !.
 11. Окуляри сонцезахисні.
 12. Легка запасне взуття (сандалі, сланці).
 13. Взуття для денних переходів (треккінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
 14. Шкарпетки.
 15. Білизна (бажано легка термобілизна).
Індивідуальне спорядження
 1. Рюкзак 40-45 літрів.
 2. Спальний мішок (з температурою комфорту від +3 до +5).
 3. Налобний ліхтарик.
 4. Індивідуальна аптечка.
 5. Сонцезахисний крем.
 6. Гігієнічний набір.
 7. Посуд (гуртка, ложка, ніж).
 8. Треккінгові палки (за бажанням).
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Притулок в Італії
Похід в Італії
Треккінг
Гірський притулок в Італії
Перевал в горах Італії
Похід в Італії
Сходження на Лагоцуой
Панорама гір Італії
Природа Альп в Італії
Озеро Байерс
Три вершини Лаваредо
Природа Італії
Відпочинок в горах Італії
Лагоцуой
Пять Башень
Початок трекінга. Вихід з Кортіни
Перший привал в поході
Початок стежки на високогіря
Тре Чіме ді Лаваредо
Тунель в горі
Заграва на високогірї
Спуск в Фанес-Сенес-Брайес
Дорога в притулок
Група на стежці в Альпах Байерс
Гори Італії
Панорама Доломітів
Вершина Croda del Becco
Панорама Доломітових Альп
Лагоцуой
Нуволу. Треккінг в Доломітових Альпах
Ліс
Притулок в Доломітах
Наш притулок в Кортіні д’Ампеццо
Початок трекінга. Околиці Кортіни
Дорога на оз. Федера
Вуличка в Контіна д’Ампеццо
ді Сесто. Природа Італії
Скелясті гори в Італії
Початок переходу до вершини Лаваредо
Урвище в Доломітах
Приют Лаваредо
Гірська стежка в Італії
Поселення в Доломітових Альпах
Ущелина між масивами Фанес і Сенес
Треккінг по високогіррю
Спуск в парк Фанес-Сенес-Брайес
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Треккінг в Доломітових Альпах
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти