Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Треккінг в Мексиці | Сходження на Орісабо, таємниці Юкатану
Інструктор клубу PVG
макс 15 особи.
95 км
13 днів

Треккінг в Мексиці | Сходження на Орісабо, таємниці Юкатану

1950$
7.3
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
13 днів

Як провести відпустку яскраво і колоритно? Їдемо з нами в Мексику! Круті вулкани, загадки майя, карибські пляжі і колорит Латинської Америки зроблять свято особливим.

🌋Ви підніметеся на ТРИ ВУЛКАНИЛа Малінче (4450м), Сьєрра-Негра (4580м) і Орісаба (5636м). Орісаба входить у програму “7 вулканів” і є найвищою вогненної горою Західної Америки. Сходження на неї — серйозна заявка і справжнє випробування. АЛЕ завдяки акліматизації на інших вулканах успіх чекає навіть новачків!

Крім того буде ⭐🏝 шикарна екскурсійна програма на півострові Юкатан: сеноти, Паленке, Чичен-Іца і інші визначні пам’ятки трьох мега-культур — майя, ацтеків і тольтеків. Відпочинок на Карибських пляжах стане ідеальним завершенням туру. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Маршрут
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Трекінг в Мексиці
Маршрут
Мехіко
екскурсії в комплексі Теотіуакан
Пуебла, піраміда Чолула
сходження на Ла Малінче (4450м)
альптабір Заопан
сходження на Сьєрра-Негра (4580м)
сходження на Орісабу (5636м)
Паленке
Ушмаль
сенот Ік Кіль
Коба
Чичен -Іца
Карибські пляжі в Тулумі
Канкун
День 1. Збір групи

Учасники походу прилітають в Мехіко. Інструктор буде зустрічати Вас в центральному хостелі. Якщо ви прилітаєте раніше, то не втрачайте час і вирушайте оглядати Чапультепекський палац (Castillo de Chapultepec) і один з найбільших в світі музей антропології. Увечері, коли всі будуть в зборі, вийдемо прогулятися головною площею і познайомимося один з одним.

Собор в Мексиці
Мехіко-сіті
Новий рік в Латинській Америці
День 2. Екскурсія в Теотіуакані

Їдемо в грандіозний центр майя – древній Теотіуакан.

Теотіуакан став важливою регіональною стратегічною точкою в II в. н. ст. Вчені так і не змогли з’ясувати, з якої причини він був покинутий і зруйнований в середині VII ст.

Головні пам’ятки Теотіуакана:

 • «Цитадель» – площа, що вміщує близько 100 тис. людей, оточена чотирма пірамідами на платформах.
 • Центральна частина – Піраміда Пернатого змія (Кетцалькоатля).
 • Піраміда Сонця (висота – близько 64,5 метра, довжина сторін основи: 211, 207, 217 і 209 м) і піраміда Місяця (висота – 42 метри) – одні з основних і найдавніших споруд Теотіуакана.

Мехіко і його околиці знаходяться на 2400 метрів над рівнем моря і організму вже потрібна гірська акліматизація. Тому не розслабляємося :). У другій половині дня відвідаємо базиліку Пресвятої Діви Гваделупської (роком появи лику вважається 1531).

Теотіуакан піраміди майя
Теотіуакан
Календар мая
День 3. Чолула — Пуебла

Сідаємо в автобус, який відвезе нас до вулканів. Якщо буде можливість, заскочимо на найвищий автомобільний перевал Мексики — Кортеса (3600 м). Це сідловина між вулканами Попокатепетль (Popocatépetl, 5410 м) і Істаксіуатль (Ixtaccíhuatl, 5230 м). Сфоткаємося з видом на вулкани і поїдемо в містечко Пуебла.

Пуебла — мальовниче місто в колоніальному стилі, розташований прямо біля підніжжя вулканів Попокатепетль і Ла Малінче. Але головна тутешня визначна пам’ятка — піраміда Чолула, найвища (77 метрів) і найбільша за обємом у країні. Вона побудована за часів тольтеків в VIII столітті н.е. Зараз на верхівці стоїть церква Пресвятої Діви Утішительки (1554 р), а під нею знаходиться мережа лабіринтів, якими ми побродимо. Оглянемо зону археологічних розкопок, а ввечері прогуляємося містом. Ночуємо в готелі, лягаємо спати раніше — завтра ранній старт.

Орісабо
Тлачічука
Побут Мексики. Церковні куполи
День 4. Сходження на Ла Малінче (4450м)

О 1:00 ночі нас закинуть на старт маршруту. Сходження на Ла Малінче дозволить нам прекрасно акліматизуватися перед Орісабою. До того ж це цікаво — відвідати одразу кілька вулканів в одній подорожі! Спускаємося, повертаємося в Пуеблу, обідаємо, збираємо речі і переїжджаємо в Заопан до підніжжя Орісаби.

Захід сонця в горах. Іста
Іста
Радіалка на Істаксікуатль
День 5. Акліматизація на Сьєрра-Негра (4580м)

Щоб продовжити активну акліматизацію, ми постараємося досягти позначки майже 4600 метрів над рівнем моря. Для цього піднімаємося на згаслий вулкан Сьєрра-Негра, на вершині якого знаходиться обсерваторія з радіотелескопом. Звідси відкривається приголомшливий вид на діючий вулкан Попокатепетль, долину Мехіко, Пуеблу. Побачимо і мету нашого походу — Орісабу (5636 м). Але сьогодні є ще одна важлива справа — треба 🎉 зустріти Новий рік! Так що спускаємося і починаємо підготовку до свята. Заопан — дуже крутий альптабір, де панує атмосфера справжнього альпінізму. Всі горосходжувачі, що поважають себе, стартують на мексиканські вулкани саме звідси. Тут є де посидіти у вітальні біля каміна, точно буде неповторний антураж і компанія. Ось в такій нетривіальній обстановці ми проведемо цю ніч.

Акліматизаційний вихід
Сходження на Орісабо
Сходження на Орісабо
День 6. “Заброска” речей і альппідготовка

Після сніданку збираємося, вантажимо речі в джипи і їдемо в базовий табір на 4200. Розселяємося по наметах і сходимо в ще одну акліматизаційну радіалку. Увечері прослухаємо лекцію по альпіністській підготовці: як ходити в зв’язці, по сипусі і вулканічному схилу, користуватися кішками і льодорубами, підганяємо спорядження.

Джип під Орісабо
Наша група на шляху до вершини
День 7. Сходження на Орісабу

Настав момент, якого ми чекали. Просинаємося о 1:00 ночі і, озброївшись налобними ліхтариками, починаємо штурм Pico de Orizaba. По дорозі зустрінемо світанок і побачимо гігантську тінь вулкана. Спочатку нас чекає шлях по крутому кам’янистому схилу, потім камені змінює сніг, а ближче до вершини настає царство льоду. Тут одягаємо системи, кішки, і далі йдемо в зв’язках.

Орісабу вінчає величезний кратер з прірвою, яка здається бездонною. Насолоджуємося безкінечно красивими видами, робимо фотографії на пам’ять і починаємо спуск. У таборі нас чекають джипи в Заопан, тут ми розмістимося в знайомому притулку. Увечері відсвяткуємо успішне сходження.

Підйом займає ~ 8-9 годин, спуск 3-4 години, набір і скидання висоти — 1400 м.

Панорама Мексика Кратер Орісабо
Група на сходженні
На вершині Орісабо
День 8. Переїзд в Паленке

Активна частина нашого трекінгу завершена, тепер нас чекає знайомство з найвідомішими пам’ятками доколумбової епохи. Ми вирушаємо в південну частину країни, по дорозв побачимо життя звичайних мексиканців, будемо зупинятися в найколоритніших забігайлівках і селищах. Ніч проведемо в хостелі.

Паленке
Паленке панорамне фото
пам'ятки Теотіуакана
День 9. Екскурсія в Паленке

Ми залишаємо речі в хостелі і йдемо оглядати руїни майя – археологічний комплекс Паленке. Справжнє його назва – Лакам-Ха, що мовою майя означає «велика вода». (Тут випадає найбільше опадів в Мексиці). Виявлено понад 1000 будівель, детально вивчена і відновлена лише частина з них.

Екскурсія в Паленке на Новий рік
Древні споруди мая в Ушмалі
День 10. Кампече

Їдемо в типово колоніальне місто-фортецю Сан-Франциско-де-Кампече. Завдяки тому, що тут мало туристів, населення зберегло свою відкритість і доброзичливість. Тут можна познайомитися з істинно мексиканською кухнею, звичаями, традиціями. Ніч проведемо в готелі.

Кампече. Карусель в парку
Вулиці в Кампече
День 11. Ушмаль і сенот Ік Кіль

На автобусі приїжджаємо в Ушмаль, з усіх боків оточену тропічними лісами. Її споруди, напевно, найвишуканіші в країні. Оглядаємо акуратну кладку і приголомшливі барельєфи, де змальоване життя і вірування древніх цивілізацій Центральної Америки.

На півострові Юкатан абсолютно немає річок. Але він, немов губка, просочений водою. У карстових порожнинах утворюються глибокі і не дуже колодязі з водою – сеноти.

Після огляду вирушаємо до колодязя Ік Кіль – одного з найглибших на Юкатані. Висота його стін – близько 25 м, а глибина перевищує 50 м. Скупаємося прямо в його дивно прозорих і чистих водах. Переповнені враженнями, їдемо ввечері в Вальядолід. На ночівлю зупинимося в готелі. Відвідуємо сеноти, розташовані поблизу.

Піраміда в місті мая Ушмаль
Ушмаль
Сеноти мая
День 12. Коба — Чичен-Іца

Сьогодні ми побачимо одне з 7 нових Чудес Світу, політичний і культурний центр майя – Чичен-Іцу. По суті він є аналогом легендарного перуанського Мачу-Пікчу

Чичен-Іца визнаний ЮНЕСКО об’єктом світової культурної спадщини. Тут знаходяться великі пам’ятники архітектури майя-тольтеків і священний сенот глибиною близько 50 м.

Далі їдемо в село майя Коба. Тут височіє піраміда Ель-Кастільо (El Castillo) висотою в 42 м. До її вершині ведуть 120 сходинок. Ель-Кастільо – одна з небагатьох споруд, на яку дозволено підніматися. Велика частина монументів не відновлені, але в цьому є своя чарівність. За бажанням можна взяти на прокат велосипеди і прокататися по комплексу.

Увечері відправимося в мекку пляжного туризму – Тулум, розташований на березі Карибського моря. У Канкуні знаходяться одні з кращих пляжів світу з білим піском і чистою водою. Тут є все для відпочинку на морі. Після вечірньої прогулянки вирушимо на пляж, де від душі викупаємося в ласкавих прозорих водах.

Чічен-Іца
Колони в Чічен-Іца
Чічен-Іца - обсерваторія, місто мая в Мексиці.
Дикий пляж біля Канкуна
День 13. Виліт додому

Подорож, організоване для вас клубом Pohod V Gory, закінчилося. Їдемо в Канкун. У кого є можливість і бажання залишитися, може продовжити знайомство з Юкатаном або відпочити на морі. Решта відлітають додому.

Карибський пляж
Пляжі Кариб
Канкун. Веселка над морем
Показати всі дні
Вартість: 1950$
У вартість походу входить
 • послуги тімлідера клубу;
 • робота місцевих альп-гідів на сходженні (1 гід на 3 туристів);
 • проживання повністю — готелі, притулки, гестхауси;
 • всі трансфери по програмі на орендованоому автобусі;
 • джипи на Сьєрра-Негра;
 • трансфер в базовий табір Орісабо;
 • харчування на сходженні на (3 дні);
 • прокат наметів на сходженні;
 • сертифікат;
 • дисконтна карта зі знижками на спорядження і походи;
 • подарунки від клубу;
 • групова аптечка.
У вартість НЕ входить
 • трансфер з аеропорту і назад;
 • екскурсії і вхідні квитки;
 • харчування в містах;
 • авіа в Мексику і страхування.
Додаткові витрати:
 • харчування в містах — 250-300$
 • входи в археологічні пам’ятники — 150$
 • оренда кішок / каски / льодоруба для сходження — 20$
 • чайові місцевим гідам — 50$

Загальна сума додаткових витрат: 470$ + авіаперельоти, страховка, ПЛР-тест (якщо потрібно) і особисті витрати (сувеніри, розваги, чайові тімлідеру за бажанням).

Бюджет трекінгу в Мексику на Новий рік складе ~ 3500$.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Мехіко, весь день
Закінчення: Канкун, після 12:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Подайте заявку на сайті — менеджер зв'яжеться і все розповість;
ПЕРЕДОПЛАТА
Переведіть передоплату (500$ тільки після набору групи);
АВІАКВИТОК
Купуйте авіаквиток в Мексику;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
Зберіть рюкзак і рилітайте в Мехіко і насолоджуйтеся пригодою!
Оплата
 • Для участі в цьому турі потрібна передоплата в розмірі 500$, яка піде на бронювання Ваших переїздів, проживання та екскурсій. Передоплата вноситься тільки після повного набору групи і не повертається.
 • Оплатити решту суми можна гіду при зустрічі в Мексиці (готівкою в доларах) або ж перерахувати нам на карту чи рахунок перед вильотом.
✈ Авіа і документи

Зверніть увагу, що група прилітає в Мехіко, а закінчує похід в Канкуні. Назад в Мехіко летимо на літаку місцевих авіакомпаній (Volaris або Вівааербус), або купуємо зворотний квиток додому з Канкуна.

 • Не купуйте квитки в Мексику через США або Канаду!!! Для такого перельоту Вам треба буде окремо відкривати візу Канади або США.

Для в’їзду в Мексику потрібно оформити >> ЕЛЕКТРОННИЙ ДОЗВІЛ. Сайт для його оформлення працює ТІЛЬКИ при включеному VPN!

Якщо у Вас є віза США, електронний дозвіл в Мексику не потрібен.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг та взуття для Мексики

Хоча ця країна у всіх нас асоціюється з кактусами і спекою, в горах вище 4000 м панує сніг і низькі температури. Тому для сходження на Орісабу нам знадобляться теплі речі. Температура на вершині може опускатися нижче -15, до того ж може дути сильний вітер. У той же час в екскурсійній частині маршруту буде дуже тепло.

 • Пуховка
 • Мембранна штормова куртка
 • Фліска
 • Футболка (2-3 штуки), сорочка з довгим рукавом
 • Штани з мембраною і легкі треккінгові штани, шорти
 • Термобілизна
 • Носки треккінгові (4-5 пар)
 • Теплі рукавиці і верхонки
 • Шапка, бажано також балаклава
 • Кепкавід сонця
 • Накидка від дощу
 • Плавки чи купальник
 • Черевики для сходження
 • Зрічні кросівки для трекінгу й екскурсій
 • Сандалі треккінгові
Спорядження
 • Палиці трекінгові
 • Спальний мішок з температурою комфорту -5…-7С
 • Килимок туристичний
 • Рюкзак (70-80 л) або баул для речей
 • Рюкзак 30-40л для сходження й радіалок
 • Ліхтарик налобний
 • Окуляри від сонця
 • Особистий посуд (кружка, ложка, ніж)
 • Термос (0,5-1 літр)
 • Крем від загару
 • Гігієнічна губна помада
 • Полотенце, мило, зубна паста, щітка
 • Особиста аптечка
 • Документи, гроші, страховка

Кішки та інше спецспорядження можна взяти в аренду прямо під горою (орієнтовно 20$ за весь комплект).

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Відеогалерея
пам'ятки Теотіуакана
Собор в Мексиці
Пляжний відпочинок в Мексиці
Мехіко-сіті
Новорічна ялинка в Латинській Америці
Коба
Пляжі Карибського моря
Пляжі Кариб
Карибський пляж
Мексиканська культура
Канкун. Карибський пляж
Карибське море
хард рок кафе
вулиця в Канкуні
Канкун. Веселка над морем
Церква в Латинській Америці
Колоніальна архітектура Центральної Америки
Кампече. Карусель в парку
Вулиці в Кампече
Собака на даху в Кампече
вулиці Кампече
Павлін в Латинській Америці
Мексиканський транспорт
Переїзд в Ушмаль
Джип під Орісабо
Сходження на Орісабо
Сходження на Орісабо
Сходження на Орісабо
Вид з вершини Орісабо
Захід сонця на вулкані
на вершині
Вулкан, фото з вікна автобуса
Вид с стежки. Хмари в горах
Радіалка на Істаксікуатль
Група на Істі
Група на вершині
Світанок в горах
Орісабо
Амекамека
Мехіко
Тлачічука
Тлачічука
Амекамека
Іста
Собор в Мексиці
Собор в Мексиці
Новий рік в Латинській Америці
Музей в Мехіко
Валядолід
Росписи на шкірах. Латинська Америка
Календар мая
Музей
Група на сходженні
На вершині Орісабо
Паленке
Паленке
Чічен-Іца
Панорама з вершини Орісабо
Захід сонця в горах. Іста
На вершині: Орісабо
Тінь вершини. Орісабо
Сходження на Орісабо
Акліматизаційний вихід
Транспорт в Мексиці
Льодовик на Орісабо
Теотіуакан піраміди майя
Повітряні кулі над комплексом Теотіуакан
Дикий пляж біля Канкуна
Екскурсійний автобус в Кобі
Ушмаль
Археологічний комплекс Паленке
Ушмаль
Ушмаль
Піраміда в місті мая Ушмаль
Древні споруди мая в Ушмалі
Піраміди Ушмаль
Паленке панорамне фото
Руїни Паленке
Екскурсія в Паленке на Новий рік
Теотіуакан
Колони в Чічен-Іца
Побут мексиканських жінок
Кампече
Кампече
Побут Мексики: Внутрішній дворик в колоніальному стилі
Побут Мексики. Сходова площадка
Колоніальна архітектура Латинської Америки
Мехіко. Вигляд з нашого хостела
Ушмаль. Закинута піраміда
Руїни на берегу Карибського моря
Панорамне фото Сеноту в Мексиці
Сеноти мая
Побут Мексики. Бедні люди на вулицях
Сходження на Орісабо
Сходження на Орісабо 2018
Панорама Мексика Кратер Орісабо
Наша група на шляху до вершини
Побут Мексики. купол
Побут Мексики. Церковні куполи
Побут Мексики. Трущоби
Побут Мексики. Балкони
Побут Мексики. Інтерєр хостела
Побут Мексики. Місцеві акваріуми
Побут Мексики. Зелені дворики
Папуга на вулиці
Папуги на вулиці
Побут Мексики. Павлін на вулиці міста
сенот Шкекен
сенот Шкекен
Теотіуакан
Теотіуакан
Мехіко
Ранок в Мехіко
Чічен-Іца - піраміда Кукулькана
Чічен-Іца - обсерваторія, місто мая в Мексиці.
Сходження на Орісабо
На вершині вулкана Орісабо
Сходження на Орісабо
Вид на Орісабо з притулку
Сходження на Орісабо
Заброска на Орісабо
Спуск з вулкана Орісабо
Орісабо
Сходження на Орісабо
на Вершині Орісабо
Сходження на Орісабо - попокатепетль
вулкан Орісаба в Мексиці
сходження на Орісабо
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Треккінг в Мексиці | Сходження на Орісабо, таємниці Юкатану
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти