Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Електронний дозвіл для в’їзду в Мексику

Для того, щоб відвідати Мексику в туристичних цілях і взяти участь у сходженні на вулкан Орісаба, Вам необхідно оформити електронний дозвіл на в’їзд в країну.

Дозвіл на в’їзд до Мексики українцям

Електронний дозвіл для в’їзду в Мексику робиться дуже просто. Потрібно зайти на офіційний сайт і заповнити там анкету (працює лише з VPN). Будьте уважні і заповнюйте її без помилок, тому що це може поставити під питання Ваш в’їзд до Мексики.

Після заповнення анкети Вам тут же на електронну пошту прийде відповідь. У більшості випадків вона позитивна (якщо Ви не мали проблем із законом у Мексиці раніше, звичайно). Лист потрібно роздрукувати на звичайному принтері і пред’явити на мексиканському кордоні.

Анкету потрібно заповнювати не раніше ніж за 30 днів до візиту в Мексику. Якщо Ваш дозвіл був отриманий раніше, аніж за 30 днів до перетину кордону, він вважається простроченим і Вас не пропустять.

Є ще один Важливий момент — Ваше місце народження повинно знаходитися на сучасній території України або Росії (росіяни теж мають спрощену систему віз у Мексику). Якщо у Вас український паспорт, але місце народження, наприклад, Алма-Ати (Казахстан), тоді Вам необхідно отримувати візу в посольстві.

Також потрібно перевірити, чи підтримує авіакомпанія, якій Ви летите в Мексику, систему електронних дозволів. Якщо авіакомпанія його не підтримує, на стійці реєстрації в аеропорту Ваше електронний дозвіл не зможуть перевірити. Як результат — Вас не посадять в літак.

>> Тут список авіакомпаній, що підтримують систему електронних дозволів.

Опубліковано 15 Вересня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти