Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Як отримати перміт для сходження на Аконкагуа

Для того, щоб піднятися на Аконкагуа, потрібно отримати перміт на сходження. Оформляють перміти в Мендозі і для цього необхідна особиста присутність кожного учасника походу в офісі регіонального парку «Аконкагуа».

На жаль, перміт дуже дорогий і його вартість залежить від часу, коли ви плануєте здійснити сходження. Ми проводимо сходження на Аконкагуа в високий сезон. У цей час вартість перміти – приблизно 800 $.

Отже, в першу чергу треба визначитися з маршрутом, яким ви будете підніматися, і сервісами, якими хочете скористатися при сходженні. Наприклад, чи потрібне вам транспортування рюкзаків на мулах до базового табору, використання туалетів на території в базовому таборі, організоване харчування в таборах, послуги портерів та інше. Замовити все це можна в одній з численних туристичних компаній, які займаються сходженнями на Аконкагуа.

Онлайн-реєстрація

Підготуватися до отримання перміту ви можете ще вдома. Необхідно зайти на сайт національного парку:http://www.aconcagua.mendoza.gov.ar/

Створюємо свій профіль, заповнюємо інформацію про себе, включаючи докладний опис стану свого здоров’я. Внизу є дві підказки, де на сайті знайти реєстрацію.

Після цього друкуємо форму для оплати перміту. По ній вам необхідно здійснити оплату, що можна зробити лише безпосередньо в Аргентині.

Ціна та оплата сходження на Аконкагуа

У високий сезон перміт коштує 12880 песо (січень 2017 року). Оплатити його можна у відділеннях Pago Facil, розкиданих по всій Мендозі. Переважно вони знаходять у відділеннях Western Union. Черги тут, як правило, великі і це варто врахувати при плануванні свого часу. Платити можна тільки готівкою і тільки в аргентинських песо, так що потрібну суму підготуйте заздалегідь.

Після оплати з отриманим чеком прямуємо до Міністерства Культури і Туризму на вулиці San Martin. Піднімаємося на другий поверх і потрапляємо в відділення регіонального парку «Аконкагуа». Тут необхідно пред’явити паспорт та чек про оплату перміту. Підписуємо згоду про те, що всі ризики, пов’язані зі сходженням, ми розуміємо і беремо на себе, та отримуємо довгоочікуваний перміт. Його потрібно берегти як зіницю ока і пред’являти рейнджерам в парку.

Технічні нюанси сходження

По дорозі до вершини Аконкагуа Вам доведеться пройти 3 точки реєстрації перміту: табір Конфлюенсія, базовий табір Плаза де Муласен і висотний табір Ніно де Кондорес. Також в цих таборах треба пройти медогляд у лікаря і отримати схвалення на подальше проходження маршруту. Відповідні позначки будуть зроблені у вашому перміті.

При виході в парк Вам обов’язково потрібно отримати штамп про те, що ви здали мішок зі сміттям і продуктами своєї життєдіяльності рейнджерам. Відсутність такої позначки тягне за собою штраф на виході з парку, тому будьте уважні. Успішного сходження!

Опубліковано 2 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти