Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Віза в Непал і як її отримати

Непал по праву вважається треккінговою столицею світу, і навіть в умовах карантину в Гімалаї прагнуть адепти активного відпочинку.

Країна відкрила кордони — кожен охочий може побачити Еверест, Аннапурну, Ама-Даблам і Мачапучаре. Працюють готелі, лоджії, кафе і ресторани, в Тамелі як завше можна купити спорядження, а в Долині Катманду — відвідати пам’ятки. Перміти на треккінг так само видаються.

Для тих, хто йде в похід по Непалу з нами або самостійно, ми розповімо, як туди потрапити і що для цього потрібно.

Віза в Непал 2021

Зараз є два варіанти потрапити в Непал: оформити візу в своєму місті в посольстві або в аеропорту Трибхуван по прильоту. Якщо ви летите з країн СНД, квиток буде саме сюди.

Документи для візи по прильоту

 1. Закордонний паспорт з терміном дії більше 6-ти місяців від дати зворотного квитка.
 2. Роздруківка авіаквитків туди-назад.
 3. Лист-запрошення (його Вам оформимо ми), роздруковане.
 4. Бронювання готелю в Катманду на 7 днів (ми його Вам теж оформимо і відправимо, залишиться надрукувати).
 5. Негативний ПЛР-тест англійською мовою. Він повинен бути зроблений не пізніше ніж за 72 години до вильоту з першого аеропорту.
 6. Туристична страховка, що покриває витрати на лікування мінімум на 5000$ + активні види спорту і евакуацію вертольотом з висоти від 4000м.
 7. Заповнена форма і роздрукований баркод на сайті Центру кризового управління COVID-19 (CCMC).
 8. Роздрукований бланк онлай-візи.
Як заповнювати форму і отримувати баркод?

Відкрийте сайт в браузерах Opera або Chrome. Заповніть тільки поля, відмічені зірочкою. Якщо поле виділене червоним, але в ньому немає зірочки, то нічого писати не потрібно.

 • Arrival In Nepal Via? -Air
 • 1.1 Name* (Ім’я)
 • 1.2 Surname* (Прізвище)
 • 1.3 Sex (Стать) -Male (Чоловіча), Female (Жіноча)
 • 1.4 Citizenship (Громадянство)
 • 1.5 Date Of Birth (Дата народження) – поставьте галочку на AD і виберіть дату через календарик
 • 1.6 Passport / Citizenship No.* (Серія та номер паспорта)
 • A) Issue Date (Дата видачі паспорта)
 • 1.9.1 Own (Mobile / Landline No.)* (Особистий номер мобільного)
 • Email* (введіть пошту)
 • 4.1 Country Name* (Країна поточного проживання)
 • 4.3 Reason For Return вибирайте відповідь “Foreign Tourist and Businnes Visa Visitors”

Приклад: потрібно заповнювати тільки ті поля, що на скрінах (вони клікабельні).

Після заповнення необхідних полів поставте галочку і натисніть “Зберегти” ( “Save”). На екрані повинна з’явитися готова форма непальською мовою — баркод. Роздрукуйте баркод (“Print Barcode”) і форму (“Print Form”), синя і зелена кнопки.

Як заповнювати онлайн-візу

Відкрийте бланк онлайн-візи на сайті Департаменту імміграції Непалу .Приклад заповнення на скрінах, клікайте щоб відкрити у великому розмірі. Після того, як всі поля будуть заповнені, збережіть її (натисніть “Download”) і роздрукуйте (“Print”). Зверніть увагу на кінцеву дату, до якої можна використовувати візу — вона вказана під таблицею. Оплачувати візу не треба, тільки заповнити, роздрукувати і привезти з собою.

Оплата візи в Непал

Візьміть з собою готівкові долари, тому що оплата проводиться тільки у валюті. Рупії не приймаються, а на євро нелюдський курс. У касі вам видадуть два папірці, з якими йдете отримувати заповітний пропуск у казку.

Видача непальської візи

Шукаємо табличку «Без візи» ( ”WITHOUT VISA ↑”), йдемо до столиків, на які вказує стрілка. Документи на 90-денне перебування оформляються в правому кутку залу, 15- і 30-денне — біля будь-якого столика. Надаємо свій паспорт, анкету, два папірці з каси. Вас можуть запитати про мету візиту і місце проживання в Непалі. Посміхаємося, відповідаємо треккінг, Катманду, Тамель — ось і все. Якщо ви не зрозуміли, про що вас запитують (наприклад, через моторошний акцент), просто говоріть «Треккінг»;). Вам віддадуть Ваш паспорт з вклеєною візою, схожою на велику поштову марку розміром з пів сторінки, яку ви з гордістю забираєте і відправляєтеся шукати багаж.

Вартість візи

Залежить від терміну, на який ви її оформляєте:

15 днів30$
30 днів50$
90 днів125$

Пам’ятайте:

 • туристичні візи дають право перебувати в Непалі не більше ніж 150 днів в році;
 • ви безкарно можете на один день прострочити візу. В іншому випадку доведеться або продовжувати, або платити суттєвий штраф;
 • оплата – тільки готівкою В ДОЛАРАХ. Термінали часто не працюють, а курс обміну дуже негуманний. Тому обов’язково приготуйте потрібну суму ще вдома.

Трекінгові перміти в Гімалаях

Якщо ви йдете в похід самостійно, пам’ятайте: треба мати спеціальну перепустку від Департаменту імміграції Непалу. Він називається Trekking permits і оформляється » ТУТ. Якщо ви йдете з нами, про перміти хвилюватися не варто — ми все зробимо за вас.

Багаж в аеропорту Катманду

Його зазвичай доводиться чекати 1-1,5 години;

Ні в якому разі не відривайте від нього корінець зі штрих-кодом до того, як покинете будівлю аеропорту і не загубіть свій посадковий квиток! На виході перевіряють, чи відповідає номер багажу номеру квитка. Вас не випустять, поки не переконаються, що це ваш багаж!

Біля виходу чекають жваві таксисти. Якщо ви йдете в треккінг з нами, говоріть їм “No”. Тут ми вас зустрінемо, доставимо в хостел і вам вже не доведеться ні про що турбуватися.

Якщо ви прочитали цю статтю до кінця, можете бути впевненими, що все пройде благополучно ;).

>> Треккінг в Непалі з нашим клубом: список походів. Приєднуйтеся!

Опубліковано 1 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти