+38(068)384-73-02[email protected]SKYPE: info.pohodvgory

Віртуальний тур-донат в Карпати

Продолжительность: 1
Длина похода: 1 км
i Сложность:
1 2 3 4 5

Це той випадок, коли за ціною кількох чашок кави Ви можете реально допомогти туризму в Україні.

Ми — український туристичний клуб, в якого за плечима 10-річна історія треккінгів і сходжень. Від Карпат до Патагонії, від Аляски до Непалу ми показували світ мандрівникам, будували свій бізнес у сфері, що була нашим захопленням і життям. Наразі наша діяльність є неможливою, і ми потребуємо допомоги.

Пропонуємо Вам придбати цей віртуальний тур. Отримані кошти будуть використані для підтримки нашої справи, допомоги українській армії та купівлю медичного обладнання на фронт. Після завершення війни кожен, хто задонатив, зможе використати цю суму як передоплату для походу з нашим клубом.

Як задонатити?

Ми будемо раді будь-якій сумі. Щоб задонатити, напишіть нам на пошту [email protected], ми відправимо Вам реквізити. Також можна подати заявку на похід, як завжди:)

Або скористайтеся PayPal:

 

Ми працюємо офіційно, в нас великий сайт, багато звітів та відгуків, а в соціальних мережах Ви можете побачити підтвердження тому, що ми працюємо на благо України. Ви можете бути певні, що Ваш донат потрапив у надійну компанію.

Походы в Карпаты

Описание
Фото / Видео

Дізнайся про Українські Карпати від карпатських гідів

Карпати — могутня гірська система, що простяглася на території 8-ми країн. Найвищі її частини знаходяться в Словаччині та Польщі (Високі Татри), Румунії (масив Фагараш) та Україні (Чорногірський хребет). Також Карпати заходять в Угорщину, Сербію, Чехію та Австрію. Найвища точка, гора Герлаховський Штит (Gerlachovský štít) 2655 м н.р.м, знаходиться у Словаччині.

Українські Карпати подобаються туристам відсутністю правил і обмежень: можна ходити де хочеш, ставити намети там, де подобається, палити багаття, і все це безкоштовно. Інфраструктура для мандрів європейського зразка лише почала розвиватися, тож платні кемпінги чи притулки на маршрутах — рідкісні винятки. Тут Ви можете просто взяти наплічник і піти у гори, побути з природою на своїх умовах.

Поход по Свидовцу

Географія та особливості

Наші Карпати дуже різноманітні за рельєфом, природою та пейзажами. Гірські хребти сильно відрізняються один від одного.

Чорногірський хребет — найвищий в Україні, він включає всі шість українських вершин вище 2000 метрів. Максимальна висота — гора Говерла, 2061 м.

Поход на Говерлу

На ній споруджений символічний пам’ятник з землями усіх областей країни.

Вершина Говерлы зимой

Ще одна важлива гора хребта — Піп-Іван (2021м), де стоїть древня польська обсерваторія Білий Слон. Фотографії зимової обсерваторії завойовують призові місця на багатьох всесвітніх конкурсах.

Белый Слон

Чорногірський хребет має скельні формації, урочища, озера льодовикового походження. Це найпопулярніше у туристів місце, тут завжди багато українців і закордонних треккерів. Проводяться змагання з маунт-трейла, альпіністські змагання і навчання. Чорногора — серце і візитка наших Карпат.

Поход в Карпаты летом

В гірському масиві Горгани вершини вкриті кам’яними розсипами, поцяткованими лишайником.

Восхождение на Хомяк

Горганські вершини стрімкі і важкодоступні. Тут же знаходяться шикарні смерекові ліси, що є найбільш дикими та неосвоєними людиною. В них можна зустріти ведмедів, кабанів, лань, оленів, вовків, рись, в річках водиться форель.

Треккинг в Карпатах, Горганы

Марамуреш, або Мармурові гори — спільний з Румунією масив, яким проходить кордон між нашими країнами. Мармароси називають Карпатськими Альпами, бо за рельєфом вони найбільш гостроверхі та обривисті. Найвищу вершину, Піп-Іван Мармарошський (1936 м) можна сміливо назвати найкрасивішою горою Українських Карпат.

Поход на Мармарош

Свидовецький хребет відомий безкраїми альпійськими лугами та розсипом високогірних озер. Старі льодовикові цирки мають згладжені від ерозії форми. Хребет вкритий ягідними кущами чорниці і брусниці, він особливо популярний в кінці літа, коли дозрівають карпатські ласощі.

Куда пойти в поход в Карпаты

Чорногора, Мармароси, Горгани та Свидовець - найвищі та найбільші масиви Українських Карпат з чітко вираженими висотами та рельєфними особливостями. Окрім них велику територію України займають Бескиди - низькі заліснені горбисті території, що переходять у височини та лісостепову зону.

Маршрут на Протятые камни

Природа Бескидів дуже різноманітна, оскільки вони мало освоєні людьми. Бескиди - це королівство дрімучих лісів і диких тварин, унікальне по біорізноманіттю.

Смугар, поход к Протятым Камням

Культура та традиції

Гори України населяють чотири великі етноси: бойки, лемки, долиняни та гуцули. Перші три групи займають здебільшого Закарпатську область та Бескиди. Гуцули ж проживають на найвисокогірнішій території Карпат, сильно відрізняються від решти народностей і стали візиткою карпатщини.Гуцулы в Карпатах

Традиційним карпатським промислом є випасання овець на альпійських луках, котрі тут називаються “полонина”. Пастухи - чабани виганяють стада овець, або отари, на пасовища в середині весни, коли на високогір’ї тане сніг, а повертаються аж у жовтні. Весь цей час чабани живуть у горах, в простих домах зі зрубу - колибах. Щодня серед гір вони варять з овечого молока три унікальні традиційні сири - бриндзу, вурду і будз. Раз на тиждень їм приносять їжу і забирають сир до села. Пасти вівці допомагають спеціально навчені собаки.

Є стара гуцульска традиція вчити стадо йти на звук сопілки. Уявіть: над горами лине мелодія, і сотні овець, наче білі хмаринки, злагоджено рухаються ії услід прекрасним смарагдовим високогір’ям… 

Стадо овец в Румынии

Гуцульщина

Гуцули становлять окрему етнічну групу, мають свій діалект, культуру і традиції. З ними цікаво поспілкуватися, але треба мати місцевого перекладача:) До прикладу, киянам чи одеситам важко зрозуміти, що говорить гуцул, а хтось із західної України тут буде “своїм”.

Тепер скажіть: я пішов на полонину, де пасеться отара, і купив у чабана файної бриндзі. 

Супер, в Карпатах не пропадете!:)))

Гуцул в национальном костюме

А Ви знали, що:

В Україні, в Закарпатській області, збереглися ОСТАННІ в Європі праліси, що охороняються ЮНЕСКО? Ви не знайдете таких більше ніде, вони унікальні, і лише тут можна побачити, як насправді виглядали європейські ліси до повної їх вирубки людиною.

Белый Поток: брод реки в дождь

Ось вони, наші гори, котрі ми любимо всім серцем. Ми не перестанемо показувати їх туристам. Надіємося, коли війна закінчиться, то познайомимо з Карпатами і Вас.

Будемо вдячні за донат та поширення цього віртуального туру серед знайомих. Зараз Ви реально можете допомогти туризму, який переживає такі ж важкі часи, як і вся Україна.

Разом ми переможемо!

Слава Україні!

Говерла зимой

Комментарии
Оставить комментарий
Выберите дату
Цена сейчас
200 грн