Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Незвичайні місця планети

На нашій землі існує дуже багато незвичайних місць, які прагнуть відвідати туристи з різних куточків планети. Ці місця приваблюють своєю незвичністю. Адже таку чудову красу в змозі створити тільки природа.

Лавандові поля в Провансі

Залежно від пори року і погодних умов, лаванда розфарбовує природні ландшафти у божественні фарби. В період її цвітіння в Провансі проводяться різноманітні фестивалі, де можна придбати лавандове мило, мед, ефірні масла і дуже красиві букетики засушених квітів. Неповторна краса цих чудових місць не залишить байдужою жодну людину, будь то фотограф, художник або звичайний турист.

Тунель Любові, Україна

Це місце приваблює до себе не тільки туристів, але і простих романтиків. Тут можна відпочити душею, прогулятися з компанією або на самоті, милуючись відтінками зелених фарб на тлі занедбаних рейок, що тікають кудись в гущавину. Така краса може стати сюжетом для фотографів і художників.

Вигнутий ліс, Польща

Чотириста погнутих сосен ростуть в дивовижному лісі на заході Польщі. Ці дерева, як дивина, вони не схожі ні на які інші в світі. Існує багато легенд з приводу їх незвичайної форми.

Салар де Уюні, Болівія

Салар де Уюні – солончак, тобто висохле солоне озеро. Блакитне небо і білосніжна сіль – складно зрозуміти, де небо, а де земля. Особливо в сезон дощів, коли тонка плівка води на солончаку перетворює його в гігантське дзеркало. Цією неймовірною красою ви зможете насолодитися в нашому поході по Болівії і осягнути неосяжне.

Опубліковано 5 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти