Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Норвегія. Країна водоспадів і фіордів

Норвегія – це магічна країна фіордів, яка притягує мільйони туристів своєю приголомшливою природною красою. Має багатовікову історію і дивовижну мову, у якої десятки діалектів.

Природа Норвегії прекрасна в будь-яку пору року. Та й активним відпочинком тут можна займатися коли завгодно. Взимку – це не тільки гірськолижні курорти, але прекрасна можливість побачити полярне сяйво.

Країну засніжених гір та загадкових фіордів можна відвідати і влітку.

Осло

Піші походи в горах Норвегії ми починаємо зі знайомства зі столицею Осло. Тут знаходяться старовинні музеї: музей кораблів вікінгів, музей Кон-Тікі, а також музей видатного норвезького живописця Едварда Мунка.

Осло – красиве місто, особливо вночі. У вечірні години, коли загоряється ілюмінація, воно нагадує різнобарвну мозаїку.

Природа Норвегії: водоспади і фіорди

Ще Норвегія славиться своїми високими водоспадами. У ній знаходиться 14 найвищих водоспадів Європи.

Наш піший похід горами Норвегії пролягатиме через водоспад Веттісфоссен, котрий вважається не тільки найбільшим в Норвегії, але і у всій Скандинавії.

Норвезький письменник Ян Шварцотт назвав цей водоспад “королем всіх водоспадів”: «Якщо ви хоч раз побачите його, він ніколи не покине ваше серце».

Подорожуючи в горах Норвегії, ми піднімемося на найвищу точку Скандинавських гір – вершину Галлхепігген.

Галлхепігген перекладається як «Пік» гори «Галлхе».

Вона покрита вічними снігами і льодовиками. Туристи з усіх країн світу з’їжджаються для того, щоб насолодитися красою цих чудових місць.

Норвегія дивовижна і прекрасна влітку, і щороку туристи відвідують безліч унікальних і незвичайних місць з нашим клубом Pohod V Gory. Запрошуємо і Вас! 🙂

Опубліковано 6 Жовтня 2014
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти